Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@crazycells farklı olması kannatine yakın olmanızın nedenleri bizim için önemli. Paylaşmanız mümkün mü?

"Onceden evrak isteme" sistemi DV2019'un basinda yoktu, fakat DV2020 bu sistemle basladi dolayisiyla ozellikle ilk aylarda bulten numaralarinin farkli bir sekilde ilerlemesi beklenilir bir sey ; EU bolgesi icin iki yilda da en yuksek numarada secilen kisiler arasinda fark var (toplam secilen kisi sayisi arasinda fark olmamasina ragmen) bu da dagilimin benzer olmayacagini gosteriyor, dolayisiyla bulten numaralarinin ayni hizda artmasini zaten bekleyemezsiniz.

• @phozz selam kardeş .bir şey soracam.evrak ları 15 ağustosda taratıp gönderdim.onay mailim kcc den 19 ağustosda geldi.case numaram 14xx bana hala mülakat tarihi ile ilgili mail gelmedi.bu günde 6000 caseler kasım ayı için açıklandı.sizce benim durumum la ilgili ne olabilir.bir cevap yazarsanız çok sevinirim.

• @Fırat-Şehir danisman yurutuyor evet ancak benim onay mesaji henüz gelmedi mail attik bizde bakalim hayırlısı yorulmamaniz icin evet tavsiye ederim

• @crazycells mükemmel bir açıklama teşekkürler. Bu da 33. 000 gibi bir takamın geçen seneye göre yüksek olmadığı kanattimi kuvvetlendiriyor.

• @davut hiç dvlottery.state.gov adresine girip kazandığımız sayfaya girdiniz mi, mülakat tarihi ile ilgili bilgiler kazandığımız sayfada
    Eğer mülakatla ilgili bilgiler yoksa belki Kasım ayında mülakat tarihi alacaksınızdır, çünkü ekim için mülakat tarihi ile ilgili email alanlar ağustos sonu aldı ve evraklarını temmuzda göndermişlerdi, siz evrakları biraz geç mi gönderdiniz?

• @Muhtaradana evet evrakları biraz geç gönderdim.o kazandığımız sayfadan girdik.mülakat tarihi yok.bekleyeceğiz yapacak bir şey yok.

• @davut aynen geç olsun, güç olmasın

• merhabalar 50xxx li sıralardayım, ne dersiniz sıra gelir mi?

• Evrak mailleri Bu hızla giderse gelmemesi için bi sebep yok 55XXX bekleyen arkadaşlarımız var.Suanda 8bine geldi evrak mailleri tabi olacakları bilemeyiz ama düşük bi ihtimal değil.

• @serotonin ilginiz için çok teşekkür ederim. Case number yüksek olduğu için sıra gelmeme ihtimalininde olduğunu biliyorum. Bu nedenler ekim ayında başlayacak olan başvurular için tekrar başvursam bir sıkıntı olur mu acaba ? Diyelim sıkıntı yok ve başvurdum. Mayıs ayında açıklandı sonuçlar ve kazanmışım. Fakat mevcut olan durumdan dolayı KCC'den mail geldi. Bu durumlardan dolayı bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cemal6, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@serotonin ilginiz için çok teşekkür ederim. Case number yüksek olduğu için sıra gelmeme ihtimalininde olduğunu biliyorum. Bu nedenler ekim ayında başlayacak olan başvurular için tekrar başvursam bir sıkıntı olur mu acaba ? Diyelim sıkıntı yok ve başvurdum. Mayıs ayında açıklandı sonuçlar ve kazanmışım. Fakat mevcut olan durumdan dolayı KCC'den mail geldi. Bu durumlardan dolayı bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım ?

Sıkıntı olmaz. Tekrar başvuru yapabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar bir kaç sorum var 2020 green card lottosu talihlisiyim(2XXX). DS-260 formunda eksik bilgi girdiğimi fark ettim ve 1 ay önce evrakları göndermiştim, formda değişiklik yapmak için mülakat tarihini mi beklemeliyim yoksa mülakat tarihi verilmeden değişiklik için istek de mi bulunmalıyım.

1. sorum kasım ayında 20 günlük askerlik yapacağım mülakat tarihi askerliğime denk gelirse ne yapmalıyım çünkü 1XXX sırasındakiler ekim ayına tarih almışlar. (şöyle düşündüm mülakat tarihi verilmeden formu açtırıp değişiklik yapınca mülakat tarihini biraz daha ileri tarihe aldırabilir miyiz )

• @crazycells merhaba dosya numaram 2020EU34XXX lerde.

• Merhaba arkadaşlar günaydın. Ds-260 formunu 13 Eylül de gönderdim.
    Kcc’den mail ne zaman gelir ?

• @Emre-Topçuoğlu Emre bey, merhaba şu anda 8binli dosya numaralarına evrak talet maili gelmekte. Aşağıdaki excell e bilgilerinizi girerek sizde süreci takip edebilirsiniz.

• DS-260 formunu açtırmak için nereye ve nasıl bir e-mail atmalıyız.

• @phozz Teşekkürleer.

• Önceki senelere nazaran numaralar arasında daha büyük aralıklar mı var Sizce ?
    Yani aslında Konsolosluk aynı sayıda kişiyle mi görüşme yapacak ? Ya da Daha fazla kişi ile görüşme yapıp , daha fazla kişiyi mi eleyecek ? Ya da her şey normal , daha fazla kişi mi seçecek ?
    Ayrıca Sizce Bülten yıl sonunu kaçla kapatır ?

• Merhabalar
    Adres kısmını bir türlü geçemiyorum forumda araştırma yaptım çözüm bulamadım. İngilizce olarak mı yazmalıyım yoksa turkce mi?
    Türkçe karakter kullanmadan yazıyorum ama yine de kabul etmiyor. YALI MAHALLESI yerine ne yazmalıyım?Mahallenin ingilizcesini mi yazmalıyım?

• @greenati Mahallenin İngilizcesi olmaz. Yali Mahallesi diye yazılmalı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |