Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @canbozd
    Çok güzel olası bir mülakata rahatlıkla girebilirsiniz,
    DS-260 formu,doldurduğunu gün itibari ile bilgileri istediği için, submit ettikten sonraki yeni kayıt olacağınız okul bilgilerinizi girmeye gerek yok

• @oez
    evet mülakat günü değiştirebilirsiniz.

• Aklıma takılan bir kaç soru var.

1-SSN'im benim daha önceden vardi. Hala da SSN belgem elimde var ama ben yenilenmesini ve green cardla gönderilmesini istediğimi belirtmiştim DS formunda, sırf SSN in üstünde yeni tarih olsun diye. Yanlış mı yaptım acaba?

2-Üniversiteye başka bir bölümde ve üniversitede başladım. okulda kaydım varken sınava tekrar girip başka üniversite ve bölüme geçtim. Üni bilgileri kısmında bıraktığım üniversiteyi eklemedim, sadece 2 yazıp listemi ve mezun olduğum üniversiteyi ekledim. Bu bir problem yaratır mı?

• @muhtaradana Evet bende öyle düşünüyorum, teşekkür ederim cevabın için:)

• @muhtaradana 4)save yapınca sayfayı çıkmadı mı? Hata aldınız mı?

Hata vermedi, ancak save yapınca kayboldu.

• arkadaslar selam.adres kismini bir turlu gecemiyorum cok fazla farkli adreste kaldigim icin adresleri tamamlayamadan ya da en son adresi yazdigimda sayfa kaydetmiyor hata veriyor.kaydede kaydede devam ettim yine hata verdi/cildirmak uzereyim hatanin nedenini bilen biri varsa lutfen yardim etsin.

• @jessejames hatayı nerede alıyorsunuz, hiç adres kaydedebildiniz mi

• @dirilo ama save yaptı dimi, sayfa hata vermeden ilerlemişse @crazycells bi sıkıntı yoktur diye biliyorum, @crazycells sadece size sorulan sorulara cevap verin diyor bu durumlarda

• ılk adreslerı kaydedıyor sona dogru hata verıyor . tekrar gırıs yapmam gerekıyor gırıyorum hıc kayıtlı adres yok(

• Arkadaşlar, formdaki "annenle baban aynı adreste mi yaşıyor sorusu" var. Bu soru formu doldururken sorulmadı fakat review kısmında görülüyor ve cevapsız. Bir problem olur mu? Abi, @crazycells bu durumda ne yapmamı önerirsin? 5 ayrı tarayıcı denedim görünmüyor.

• Sorun galiba tarayicidan .Explorer kullanmayin arkadaslar .

• @jessejames DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari içinde söyledi:

Sorun galiba tarayicidan .Explorer kullanmayin arkadaslar .

Chrome kullanıyorum.Mozilla ve microsoft edge de denedim sonuç aynı soru görünmüyor.

• @jessejames olabilir bütün formu Chrome ile doldurduk, tarayıcı ile ilgili bir sıkıntı olmadı

• @jessejames ne yaptınız düzeldi mi

• @muhtaradana evet duzeldi cok sukur.

• @muhtaradana çok teşekkür ederim

• @muhtaradana Evet, save yaptı. Soru geldi ancak save yaptıktan sonra kayboldu. KAydettiğine göre sıkıntı yoktur diye anlıyorum? @crazycells

• @crazycells söyle bı sıkıntım daha var. ben kendi formum da eşimi ev hanımı gosterdım ve gönderdım. yuksekokul bıtırmıs ve daha öncede hiç çalışmamış.onun formunda da ev hanımını sectigimde busefer daha önce nerede çalıştıgınız sekmesı açılıyor ve doldurmamı istiyor.Onun formunda suan issiz dedım ve formda ilerledim fakat onun kini gondermedim daha. formu boyle mi bitireyim. Yani bende mesleği ev hanımı, ama onun formunda mesleği muhasebeci ve issiz. Kcc ye mail atıp formumu açtırsam yoksa bu hatayı olacak vize görüşmesinden mi dile getirsem.yardımların için şimdiden teşekkürler...

• @gunaltay58 DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari https://yesilkartforum.com/forum/post/65491

• @gunaltay58 buna benzer soruya ilgili linkte @crazycells cevap vermiş, bir sıkıntı yok, linkteki cevaba bakın lütfen

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

127

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |