Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Simdi neyi bekleyecegiz?

• ⭐⭐

@Muhtaradana inşallah 🙏

• @marvin herhalde başka bir hearing bekleyeceğiz 😊 Anlayanlar anlamayanlara anlatsın lütfen.

• @Muhtaradana Hep güzel geçiyor ama neden se vize basmaya başlamıyorlar.Hayırlısı bakalım.Beklemeye devam.

• @Semihmete başka bir hearing yok temyizde karar gelecek

• @gucarslan görüşmeyi kaçıranlar için ses dosyalarının olduğu linke aşağıdaki tweet üzerinden ulaşabilirsiniz ⬇

• Temyiz ne zaman sonuçlanır acaba 🙃

• @Yasemin-Karsak Evet önemli olan temyizin ne zaman sonuclanacağı

• @Muhtaradana ..sanirim 3 ay kadar sonra olucak,turkce olarak bilmeyenlere bir ozet gecseniz ses kayitlari var ama..cok hakim degilim ben kendi adima..🙏😇

• @hope78 aşağıdaki iki tweet serisini okuyabilirsiniz

• @Muhtaradana tesekkurler🙏💫

• @nfs741 Yani temyiz bizim lehimize bile sonuclansa hukumet avukatlari baska yollar deneyecek demis kisaca. Bu son olur artik diye dusunmustum ama o sekilde olmayacak demek ki.

• Biz yine neyi bekliyoruz bilen biri özetleyebilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@duyguduygu zannediyorum ki gomez davasındaki rezevr vizelerden bahsediyorsunuz?
    eğer oysa temyiz duruşması sonrası yargıçların vereceği son kararı bekliyorsunuz.
    bunun da 3 ile 8 ay arası çıkması düşünülüyor..

• Evet rezerv vizeler için sormuştum çok teşekkürler. @gucarslan

• Bir FY daha bitti... Yeni FY de inşallah yüzümüz güler.

• merhaba bu konun basligi ile ilgili degil ama yinede sormak istiyorum daha once dv2020 kazandigim fotograf ile dv2024 katilmak istiyorum her hangi bir sorun yasanirmi

• benmi paranoyaklaştım bilmiyorum bu seneki cekilis kosullarinda aktif pasaport istemedi normalde dv 2023 böyleydi ve sırf bu nedenden oturu 1 gun pasaportun gec gelmesiyle katılamamıştım

Benzer Başlıklar

• 6431
  • 2655
  • 8481
  • 2923
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

164

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |