Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Muhtaradana Abi Allahın izniyle sen gidebilsen şu Amerika'Ya kendim gitmiş kadar sevineceğim. Allah şu mübarek günler hürmetine inşallah dualarımızı ve gönlümüzdekileri bize hayırlısıyla nasip etsin inşallah. Amin

• Referenced by  crazycells crazycells 

• 2024 sonuçları belli oldu 2020 hala bekliyor 😞

• DV-2024 de hüsranla sonuçlandı. Şans bir kere geldi umarım tarihin enzor DV’si bizim olur. Adalet beklemeye devam.

• This post is deleted!

• Herkese selamlar,

Temyiz'den haber var mı, arkadaşlar..?

• @Muhtaradana
    lutfen guzel bi haber verin, hadi bekliyoruz

• Konsolosluk sayfasında updates dv2020 dv2021 kısmı karışık geldi. En son update mayıs 2022. Eylülde dava görülmüştü aslında onu nerden takip edebilirim?
    Sanki şu an bir tarih de verilmeden ucu açık mı bekliyoruz?? 2023 ilk çeyrekte mülakat randevuları deniliyordu, neden deniliyordu? neden olmadı? Bilgisi olan paylaşırsa çok makbule geçer.

• Halen temyiz mahkemesinin vereceği sonuç bekleniyor. Enson 16 Eylül 2022'de sözlü savunmalar yapıldı. Şuan 3 yargıcın vereceği karar bekleniyor. Bunun bir üst mahkemesi de supreme court ama bildiğim kadarıyla her davayı kabul etmiyor. Anlayacağınız beklemeye devam. Ne kadar bekleyeceğimiz de belli değil.

• Teşekkür ederim.

• This post is deleted!

• @BlackEagle Çok uzun yıllar sonucun çıkmasını bekleyeceğiz herhalde! Başkanlık seçimlerinden sonra belki bir sonuç çıkar.

• Sabırla ve umutsuzlukla beklemeye devam ediyoruz ...

• Merhabalar,

Dv 2020-2021 davaları ile ilgili bir gelişme varmı yada gelişmeler ile ilgili son bir tarih varmı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Senay-VATANSEVER 4 ileti yukarı bakın lütfen.

• @Muhtaradana bende aynı konudan magdurum ama mülakat tarihi verilmedi.

• Selamlar,

Arkadaşlar, temyiz kararı henüz çıkmadı mı..? Konu ile ilgili bilgisi olan varsa, bilgi verebilirler mi..?

• @Warrior99 Maalesef henüz bir gelişme yok.

• @Warrior99 Başkanlık seçimleri olup bitmeden zor...

• nerdeyse mülakat deneyimlerinin tamamını okudum bazıları çok basit bazıları sıkıntılı geçti benim kafama takılan mülakatı ingilizce türkçe yapmak bazı arkadaşların Türkçe istemesine rağmen İngilizceye yönlendirilmesi gördüğüm kadarıyla riske girmemek için Türkçe yapmak isterim ingilizce ortamın psikojisi ve dilin yetersizliği sebebiyle riskli görüyorum hiç bilmiyorum deyip Türkçede ısrar edersem bana vize reddi olarak dönermi teşekkürler saygılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

39

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.6k

| | | |