Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hussein, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Usisc diye birsey varmis bir harc yatiriliyirmus bu hangi asamadan sonra oluyor. 220$ civari birsey.

GC ücreti. Vizenizi aldıktan sonra, ABD’ye yerleşme aşamasında ödüyorsunuz.

• Ds 260 dolduracagim passport sürem önemli mi 6 ay gibi bir süre kaldı lütfen yardımcı olur musunuz ?

• ⭐⭐

• hayırlı akşamlar.
    9095 kişinin işlemleri önceki mesajlardan da okuduğum kadarı temmuz ağustos aylarında belli olacak. konu ile alakalı fikrinizi almak istiyorum.
    1-bu süreçte bireysel olarak yapılabilecek girişimler olabilir mi? mesela bireysel yeni dava açılabilir mi?
    2-konsolosluk şu anda hiç mi işlem yapmıyor? biz 2020lerin işlemi için karar bekliyoruz ama 2021-2022 talihlilerinin işlemleri ilerliyor mu?
    3- yargı sürecini başlatan ve takip eden avukatlar ile irtibatı olanlar iletişim paylaşabilir misiniz?
    şimdiden teşekkür ederim. herkese beklediği neticenin en güzel ve kısa zamanda karşısına çıkmasını umarım. iyi akşamlar

• Yasaklı

@dtkan Sadece 2. sorunun cevabını biliyorum. 😅
    Ankara konsolosluğu diğer göçmen vizelerini veriyor ama şimdiye kadar hiç dv2021mülakatı yapmadı ve kimseye mülakat randevusu vermedi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dtkan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

hayırlı akşamlar.
    9095 kişinin işlemleri önceki mesajlardan da okuduğum kadarı temmuz ağustos aylarında belli olacak. konu ile alakalı fikrinizi almak istiyorum.
    1-bu süreçte bireysel olarak yapılabilecek girişimler olabilir mi? mesela bireysel yeni dava açılabilir mi?
    2-konsolosluk şu anda hiç mi işlem yapmıyor? biz 2020lerin işlemi için karar bekliyoruz ama 2021-2022 talihlilerinin işlemleri ilerliyor mu?
    3- yargı sürecini başlatan ve takip eden avukatlar ile irtibatı olanlar iletişim paylaşabilir misiniz?
    şimdiden teşekkür ederim. herkese beklediği neticenin en güzel ve kısa zamanda karşısına çıkmasını umarım. iyi akşamlar

1. Kanunlara gore surec sonlandigi icin boyle bir sansiniz varsa bile az olabilir. Ayrica bu konular daha once avukatlarin cok da asina olmadigi durumlar oldugundan kisisel girisim yerine bu konuyu bilen avukatlarla calismakta fayda var diye dusunuyorum. Mahkeme surecleri de avukatlara cok sey ogretiyor bu konularda...

2. Ankara'da henuz DV basilmadi.

3. Mahkemelerle ilgili basliklarda bulabilirsiniz.

• Agustos 27 de bakalim fall in of greencard filminimi yoksa rising of greencard mi cekicez. Amerikanin özgür kusu desert eagle goster kendini oglum 😃 agustos 27 de bir kartal gibi süzül

• ACİL BİLGİYE İHTİYAÇ VARDIR
    Herkese Merhaba. Arkadaşım DV 2022 Green Card talihlisi ve Amerika’da şuan. Yalnız şöyle bir problem var. Kendisi WAT la geldi buraya ve 2 yıldır Amerika’da. Yani yasal değil. Kendisine verilen SSN’i legal olmayan süre içerisinde kullandı ve 2 defa TAX RETURN yaptı. Sorum şu SSNi kullandığı için mülakatta herhangi bir problem yaşar mı Green Cardı almakta sorun olur mu ? Amerika’da birkaç Green Card Avukatına sorduk birşey olmaz dedi ama içimizde bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa bizzat tecrübelerinden istifade etmek isteriz. Dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@Maybeoneday, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

ACİL BİLGİYE İHTİYAÇ VARDIR
    Herkese Merhaba. Arkadaşım DV 2022 Green Card talihlisi ve Amerika’da şuan. Yalnız şöyle bir problem var. Kendisi WAT la geldi buraya ve 2 yıldır Amerika’da. Yani yasal değil. Kendisine verilen SSN’i legal olmayan süre içerisinde kullandı ve 2 defa TAX RETURN yaptı. Sorum şu SSNi kullandığı için mülakatta herhangi bir problem yaşar mı Green Cardı almakta sorun olur mu ? Amerika’da birkaç Green Card Avukatına sorduk birşey olmaz dedi ama içimizde bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa bizzat tecrübelerinden istifade etmek isteriz. Dönüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Sorunuzu DV2022 konusunda sorarsanız daha hızlı cevap alabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/4299/dv2022-mülakat-deneyimleri/70

• bu sitede 23 nisandan önce seçilmediysseniz ötömotik olarak katıltınız ile iligi birşeyler söylüyor benim durum imzadaki gibi sizce hak sahıbımıyım bu konuda tam olarak anlamadım ama

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hussein Gomez davasi icin son mahkeme kararini beklemelisiniz. Temmuz veya Agustos ayinda son kararin verilmesi bekleniyor.

• amerikaya henüz gidemesekte özlemimizi bu şekilde gideriyoruz. :D:D:D

• burada güzel müzikler çalıyorlar sesli kamera

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sn. @Hussein bu başlık bu tür iletiler yazmanız için uygun değil.
    lütfen iletilerinizi uygun başlıklarda paylaşın.

• Merhabalar bir kanalda bize mülakatlarının yeniden başladıgını belirttiler. Şimdi biraz umutlanabilir miyiz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stilll, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar bir kanalda bize mülakatlarının yeniden başladıgını belirttiler. Şimdi biraz umutlanabilir miyiz

DV2021 mulakatlari Temmuz ayinda basliyor, fakat DV2020'den vize alabilmek icin mahkeme karari gerekiyor maalesef. Hala devam eden mahkemenin son kararini bekliyoruz.

• Umuyorum ki mahkemeden bizler için olumlu bir karar çıkar.

• @snowflake ben umudumu yitirdim artık hocam 🙂

• @einsteinwashere, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@snowflake ben umudumu yitirdim artık hocam 🙂

Biraz daha dayanın, son düzlükteyiz artık, zaten bu noktada da birşey olmazsa umudedecek bir şey de kalmayacak, o zamana kadar umut etmeye devam 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

51

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |