Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şu an pasaportlarımız postaya verilmiş ve onaylanmış 🥰🥰🥳🥳 . Hepinize bol şanslar 🙏🏾

• @hasan44 teşekkür ederim giremiyoruz diye biliyorum eo'dan sonra çıktı vizemiz kararnameden etkileniyoruz. Giriş yapabileceğimiz tek aralık 1 ocak - 23 mart gibi görünüyor

• @23enCo cok sevındım.acıkcası deneyımınızı okuyunca ap'ye kaldıgınızı ve vızenızı alamayacagınızı dusunmustum.cok guzel bır haber.hayırlı olsun 🙂

• @23enCo hayırlı olsun 🖖🏻

• @znerus olsun, sonuçta zor kısmı atlattınız, tebrikler tekrardan 🖖🏻

• @hasan44 Teşekkürler...Her şey gönlünüzce olsun inşallah.☺

• @fetihy Teşekkür ederiz ☺

• @gucarslan Tesekkür ederiz ☺

• @fakay tebrikler darısı bize olsun inş🙏☺

• @eesra Teşekkür ederiz.İnşallah gönlünüze göre olur her şey ☺

• ⭐⭐⭐

@23enCo, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Şu an pasaportlarımız postaya verilmiş ve onaylanmış 🥰🥰🥳🥳 . Hepinize bol şanslar 🙏🏾

Hayırlı olsun gözünüz aydın. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hakanguner, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells polis kaydını istediler ama iki gun icinde ulaşmam imkansız, coronadan dolayı,en az iki hafta diyorlar , sanırım olmayacak bu is

Turkiye'den mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fetihy, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@tugberkgoc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaslar Merhaba,

Telegram grup linkini nereden bulabilirim?

Sayın @gucarslan bu konuda yardımcı oluyor diye biliyorum

Sadece DV2021 telegram grubu icin sayin @gucarslan 'a ulasabilirler 🙂

• @crazycells hayır,hollandadan

• tekrar merhaba arkadaşlar iki günlük stresli bir beklemeden sonra nihayet vizemiz onaylandı. şu an kalbimiz hala AP de bekleyenler ve geride kalanlarla birlikte.
    bu süreçte forum her şeyimiz oldu ve bunu bu hale getirenlere emeklerinden ötürü sonsuz şükranlarımızı sunarız. inşallah bugun mahkemede adaletli bir karar verecek ve emekleri boşa çıkartmayacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ZoZO tebrikler. vizeniz de yeni hayatınız da hayırlı olsun.. 🙂

• @ZoZO hayırlı uğurlu olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@ZoZO, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

tekrar merhaba arkadaşlar iki günlük stresli bir beklemeden sonra nihayet vizemiz onaylandı. şu an kalbimiz hala AP de bekleyenler ve geride kalanlarla birlikte.
    bu süreçte forum her şeyimiz oldu ve bunu bu hale getirenlere emeklerinden ötürü sonsuz şükranlarımızı sunarız. inşallah bugun mahkemede adaletli bir karar verecek ve emekleri boşa çıkartmayacak.

Hayırlı olsun @ZoZO kisa surede çözüme kavuşmuş olmasi cok sevindirici. İnsallah darısı diger kalan DV2020 talihli arkadaşlarımızın başına.

• Nefesler tutuldu bekliyoruz 🙂 Hayırlısı olsun herkese. Vizesini alan arkadaşlarımı canı gönülden tebri ekdiyorum, bu zorlu savaşı kazandılar! 🙂

• @pelind tesekkur ederim evet biliyorum max 6ay ama neye gore belirliyorlar istege bagli mi yoksa saglik durumuna gore mi sure belirleniyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.0k

| | | |