Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar arkadaşlar uzun süredir forumu takip edemiyorumda mülakat deneyimi yaşayan arkadaşlar bu ara yok sanırım. Son durumlar nedir acaba bilgi sahibi arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@optimistic, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar arkadaşlar uzun süredir forumu takip edemiyorumda mülakat deneyimi yaşayan arkadaşlar bu ara yok sanırım. Son durumlar nedir acaba bilgi sahibi arkadaşlar bilgi verebilir mi?

sebebi çok açık, DV2020 sürecinin 30 Eylül 2020 itibariyle resmi olarak bitmesi.

• Arkadaşlar, DV-2020 Talihlisi olarak, 03 Nisan 2020'de mevcut vize mülakat randevumuz iptal edildiğinden, açılan davalar sonucu bizleri tekrar mülakata davet ettiklerinden dolayı vizemizi 23 Eylül 2020'de almıştık, ancak malum kararname 31 Aralık 2020 tarihine kadar bizim girişimizi yasaklıyorrrrr derrrkennnn youtube'da şöyle bir paylaşım gördüm. videonun 08:00-08:30 diliminde bu konu geçiyor. Kafamız karıştı, zira paylaşan Avukat arkadaş, Amerika'ya girişin yasak olmadığını, ABD Dış İşleri Bakanlığı'nın Konsolosluklara verdiği talimatla sadece vizelerin verilmemesi olarak okunması gerektiğini söylüyor. Bu işin doğrusu nedir? Vizemiz var, ama bekliyoruz.

• This post is deleted!
  • ⭐⭐

@TURKEYANDUSA vizenizin altında yazar girip giremeyeceğiniz. Siz muhtemelen giremezsiniz. Eğer vizenizi 23 Haziran dan önce almış olsaydınız ve COVID den dolayı ülkeye girememiş olsaydınız o zaman yenilenmiş vize ile girebilirdiniz. Bazı talihliler vizelerini yenilettiler 6 ayı geçtiği için süre. Bu kişilerin girmesinde sıkıntı yok. Ama 23 Haziran dan sonra vize alanlar Başkanlık kararnamesine tabiler.
    Son olarak yinede vizenizin altında yazılı satıra bakın.
    Selamlar,

• @Alex, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@3sonmez DV2020 için 30 Eylül 2020 de süreç resmi olarak sonlandı, bu tarihten sonra vize alamazsınız; DS-260 formunu doldurup, evraklarını gönderip randevu alan bir çok arkadaşımız, pandemi nedeni ile kapanan konsolosluklardan vizelerini alamadı! Bu durum için ABD'de davalar açıldı ve buradan da DV2020 talihlisi arkadaşlarımız müdahil oldular. Tüm dünya genelinde 9000 civarında vize rezerve edildi, ama bu vizeler verilecek mi ? verilecekse kimlere verilecek v.b soruların cevapları henüz belli değil. Forumu takipte kalın, çıkmadık candan umut kesilmez. Bu arada Case numaranızda çok iyi imiş kaçırmış olmanız gerçekten çok üzücü

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Evet case numaram çok iyiydi, biraz zamanı kullanmak istedim açıkçası kendimi toparlayabilmek adına. Pandemi öngöremediğim bir durumdu tabii ki. Takipte olacağım, teşekkürler.

• Selamlar herkese, benim anlamadığım 2020 Eylül'de süreç bitti deniyor ama Mart ayından sonra ne kadar kişi alabildi vizesini, biz alamayanlar (onay mailim var- mülakat tarihim yok) bu 9000 kişiye verilicek vizelerden faydalanabiliyor muyuz? Hakkımızın pandemi nedeniyle yanmasını kabullenemiyorum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@filizkip, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar herkese, benim anlamadığım 2020 Eylül'de süreç bitti deniyor ama Mart ayından sonra ne kadar kişi alabildi vizesini, biz alamayanlar (onay mailim var- mülakat tarihim yok) bu 9000 kişiye verilicek vizelerden faydalanabiliyor muyuz? Hakkımızın pandemi nedeniyle yanmasını kabullenemiyorum...

Sureci takip etmeye devam edin, maalesef surecin nasil gelisecegini henuz hicbirimiz bilmiyoruz. Vize verilmeye devam edilirse zaten DV2020'lilere ait olacak o 9000 kusur vize...

• Uzun zamandır forumu takip ediyordum. Her ne kadar numaramız çok yüksek olsada ister istemez bir umut vardı tabii ki derken 100 yılda bir çıkan sağolsun Pandemi ile sonucunda Trump'ın durdurması ve forumdan bir süre uzak kalıp adımızı davacı listesinede yazdıramayınca maalesef küçükde olsa fırsatı kaçırdık gibi. Bir kaç hafta önce Charles Kuck ile yazıştığımda 9095 kişi hariç tek umudun Biden'ın seçimi kazanması olduğunu iletmişti. Demokratların bu engelleri tekrar kaldıracağının iddia ediyorlar. Hoş DV2020 talihlilerine uygulanır mı bilemiyorum ama yinede bir umut tabiiki. Umarım pandemi geçerde DV2021 talihlilerinin başına böyle bir durum gelmez. Umutla bekleyen herkese bol sabır ve şans diliyorum.

• Merhaba arkadaşlar
    Biden kazandı hayırlısıyla şimdi 2020dv lere yani bize az da olsa umut varmıdır 30k ya kadar verebilirimi veya nasıl olacak aklında bir fikri olan var mı bu ihtimal %kaçtır lütfen cevaplayın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umit-muhamedov-0 biden'in kazanması elbette surec ve sonrası için umut ancak; DV2020ler için kalan vizelerin kimlere verileceği onlar tarafından belirlenmeyecek. umarım kalan vizelerin büyük kismi avrupa kıtası icin ayrılır ve dağıtılır. % vermek şuan için ne yazik ki mümkün değil. bekleyip görmemiz lazim..

• Charles Kuck un Biden başa gelirse herkes için bir şans var gibi bir iddiası vardı. Ne olur bilemem, Süreci takibi bırakmanın sonuçlarını gördük şu dakikada sonra gelişmeleri takip edin derim. Ne olmazlar oldu bu sene, belli olmaz.

• 2020 talihlerinin sonda vizeye gidemeyenler için dava vardı. Davaya ne oldu? Son durum nedir? Bir gelişme var mıdır? Netleşti mi sonuç?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vubafommic-1036, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

2020 talihlerinin sonda vizeye gidemeyenler için dava vardı. Davaya ne oldu? Son durum nedir? Bir gelişme var mıdır? Netleşti mi sonuç?

Henuz belirsizlik devam ediyor maalesef.

Su basliktaki son 6-7 sayfayi okursaniz son durumu anlarsiniz, mahkeme Eylul sonunda karari acikladi:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3519/trump-ın-göçmenlik-ve-çalışma-vizelerini-yıl-sonuna-kadar-durdurma-kararı-haziran-2020/921?page=47

• Ulan şansa bak kazandık pandemi çıktı. Trump durdurdu ne kadar saçma...

• ⭐⭐

@einsteinwashere 2020dv bittimi sansınız ne oldu

• @yapay-zeka net bir şey yok hocam ama umudum kalmadı artık

• Hocam curtis morirson diye birisi açıklama yapmış

Dv2020

Hakında

• Haberi olan varmı

• Konsolosluğa yazdım bu şekilde döndüler ;

konsolosluk cevabı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |