Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mesuthhh çok güzel bir haber , yeni hayatınızda başarılar .

• @mesuthhh HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN...

• Selamlar ve tesekkurler. George Bush Havaalaninda işlem toplamda 30 dk filan sürmemiştir. Pasaportlar ve sari zarflari veriyorsunuz, o kadar. Sonrasında asil tahliye bir kac basit soru soruyorlar. Damgayi basti ve enjoy dedi. 12 saat yolculuktan sonra algılanmada sorunlar oluyor. Türk hattim çalışmadı. Oteli bulduk fakat biraz yordu. Onceden gideceginiz adresi calismak gerek.

• ⭐⭐⭐⭐

@mesuthhh yeni hayatınız da başarılar dilerim

• @mesuthhh Bey,
    Hayirlisi olsun, bol sanslar darisi bekleyenlerin basina 👏🙏

• ⭐⭐⭐

@mesuthhh, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Selamlar ve tesekkurler. George Bush Havaalaninda işlem toplamda 30 dk filan sürmemiştir. Pasaportlar ve sari zarflari veriyorsunuz, o kadar. Sonrasında asil tahliye bir kac basit soru soruyorlar. Damgayi basti ve enjoy dedi. 12 saat yolculuktan sonra algılanmada sorunlar oluyor. Türk hattim çalışmadı. Oteli bulduk fakat biraz yordu. Onceden gideceginiz adresi calismak gerek.

Mesut bey, yeni vatanınıza hoş geldiniz demediler mi ☺

Merak ettim ne gibi soru yöneltiyorlar?

• .............

• ⭐⭐⭐⭐

@mesuthhh Mesut bey hoş geldiniz. Umarım en kısa zamanda bir çok konuda hızlı yol alırsınız.

• Her şeyin bittiğine inanamayıp bir umut 3-4 günde bir foruma bakıyorum...Artık giden arkadaşlara sevinirken, içimde hep batan bir burukluk oluyor 😞

• @Muhtaradana Burada bizlik bir şey yok sanıyorum değil mi sayın muhtaradana

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⚠⚠⚠Vize süresi biten arkadaşlar için konsolosluk tekrardan mülakat tarihi vermeye başlamış, herkese hayırlı olsun ⚠⚠⚠

Bu durumda olan arkadaşlarımızın dikkatine

We are pleased to inform you that we will be able to reissue your diversity visa. You will need to come to the US Embassy Ankara in person to bring your passport, new medical report, unused visa packet and pay the $330 reissuance fee per person.

We scheduled you an appointment on XX XXXX 2020 at XX and would appreciate if you could confirm your attendance by replying to this email; without changing the subject line.

Please read the below information:

1 Please inform us if you have you been in any one of the following listed countries below within the last 14 days and, if so, your departure date from that country.
    Brazil, The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, The Republic of Ireland, The 26 countries that comprise the Schengen Area, The Islamic Republic of Iran, The People’s Republic of China. 
    2 UNDER NO CIRCUMSTANCES CAN A DIVERSITY VISA BE ISSUED FOR YOU AFTER SEPTEMBER 30, 2020. 
    3 Please click on Medical exam for information on how to obtain new medical report. For  information on the one-month extension of medical exams, you can visit https://travel.state.gov/content/travel/en/News/visas-news/one-month-extension-of-immigrant-visa-medical-examinations.html
    4 For families, it is sufficient for one adult family member to come in to the Embassy to bring passports, visa packets, new medical reports and pay the new fees.

• Şu anda 4 kişi 11 ağustos tarihine mülakat tarihi aldı

Edit : 1 arkadaşımızada 12 ağustos tarihi için uygun olup olmadığı sorulmuş

• Evet banada 11'inde gün verildi fakat sağlık raporu için gün alamıyoruz maalesef herhangi bir bilgiye ulaşabilirsem tekrar ileteceğim size.

• @Caghan çok güzel olur, şimdiden hayırlı olsun
    Diğer arkadaşlarda unganlara ulaşamıyormuş bugün, yarın ulaşamazsanız Ankara ya gidip uğraşmak yararlı olabilir

• @Muhtaradana Çok teşekkür ederim, telefonla görüşemezsem eğer dediğiniz gibi yapmak zorundayız sanırım 🙂

Kesinlikle olmazsa eğer randevu tarihi ertelemek bir çözüm olabilir gibi geliyor.

• Sağlık raporu için Ungan'larla görüştüm fakat şuan doktorları olmadığı için pazartesiden erken randevu veremiyorlarmış aynı zamanda 2 iş gününde çıkıyor raporları ve görüşmeler 11'inde nasıl bir yol izleneceği konusunda bi fikrim yok açıkcası 🙂

• Sayın @Caghan ın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda sağlık raporu olmadan elçiliğe gidip en azında mülakat tarihini riske sokmadan görüşmeleri gerçekleştirebiliriz. Sonrasında, sağlık raporunu alır almaz elçiliğe gönderebiliriz. Bu konu hakkında sayın @crazycells in görüşlerini alabilirsek seviniriz.

• Herkese tekrar merhaba,

Görüşme tarihimizden önce Ungan'lardan malesef randevu alamadık her ihtimale karşı konsolosluk görüşme saatinden sonraya randevu aldık.

Bilgilendirmek istedim...

Benzer Başlıklar

• 985
  • 4311
  • 6431
  • 8481
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.2k

| | | |