Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Adil-Uğur hayırlı olsun. Hepimize nasip olsun inşallah.

• @Adil-Uğur hayırlı olsun umarım bundan sonrada süreç hızlı şekilde devam ederek mutlu sonla biter...

• @İrem-Güzel teşekkürler özlediğimiz haberdi, herkes için hayırlı haberler gelir inşallah.

• @Emrejoy teşekkür ederim, inşaallah hepimiz için hayırlısı olur.

• Inşallah çabuk şekilde herkese gonderirler

• Evrak onayları devam ediyor, kcc nin mesaisi başladı bugün bol bol evrak onay haberi almayı bekliyoruz

Evrak onayları gelmeye devam ettikçe liste güncellenecek

Rusya

26000
    32000
    32100
    32000

Türkiye

27000 (yeni)

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲🇺🇲
    Arkadaşlar müjdemi isterim

Evrak onay e-mailleri tekrardan gelmeye başladı
    Dün gece
    Ruslardan 500 lerde bir kişiden onay haberi ve
    Case numarası 12 binde olan forum üyemizdrn bir abimize evrak onay e-maili gelmiş
    Bugün saat 16 dan sonra evrak onayları devam edecek inşaallah

Hocam size ve mülakata girecek arkadaşlara gözünüz aydın diyelim. Hayırlısıyla mülakat tarihlerinizi de alırsınız 🙏

• Hayırlı olsun hepimizin gözü aydın 🙂

• Çok sevindim sizin adınıza arkadaşlar. Herkes için hayırlısı olur umarım. Güzel haberlere ihtiyacımız vardı 🙏 💛

• @fetihy

Merhaba

2020 talihli Excel listesi içerisine yeni bir kolon açıp evrak onay tarihlerinin buraya girilmesini duyursak herkes için daha sağlıklı olmaz mı? 🙂

• ⭐⭐⭐

@coachella, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@fetihy

Merhaba

2020 talihli Excel listesi içerisine yeni bir kolon açıp evrak onay tarihlerinin buraya girilmesini duyursak herkes için daha sağlıklı olmaz mı? 🙂

Tabiki efendim o daha aliyyülâlâ olur 🙂

• @Muhtaradana evrak onaylarını acaba belirli numaraya kadar mı yollarlar? Temmuz’da da mülakat verilemezmiş artık sanırım. Ağustos, Eylül çok az kaldı. Evrak onayı bekliyoruz ama belirli numaraya kadar verip onlara da mülakat verebilirler gibi..

• ABD konsolosluğu kapalı kalıp yatmaya alıştı herhalde yeniden açılma niyetleri yok sanki.Türkiyede heryer açıldı bizimkiler hala kapalı.

• @İrem-Güzel mülakatların haziran ayında başlayacağını düşünüyorum, temmuzzdada mülalat olacak yani

Evrak onay kısmında ise bir çokevrağın incelendiğini buhünlerde daha fazla onay haberi duyacağımızı düşünüyorum, en azından şuanda bile 38 bindeki evrakların bile kontrol edildiğini bir kaç farklı talihliye gelen e-maillerden biliyoruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

This post is deleted!

• Bugünde evrak onay e-mailleri gelmeye devam ediyor(yeni bilgiler gelince liste güncellenecek)

Türkiye

331XX
    32200

Rusya

32200

• ⭐⭐

@Muhtaradana evrak onayı aldınız o zaman

• @haymatlos_ evet 17 martta almıştım

• @Muhtaradana sizce 55k kadar bütün numaralar mülakata girer mi bu kısa aralığında

• @nfs741 haziranda konsolosluklardaki dosyaların bitirilmesini bekliyorum, kalan 3 ayda bize fazlasıyla yetecektir inşallah

Benzer Başlıklar

• 3
  • 6430
  • 516
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |