Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @bolatmali kaç tane peki? onların listesinde 10 tane aşı bilgisi var. hepsi için ayrı ayrı değildir heralde. ? bu sorunun net cevabını bulamadım.

• @ergun Tebrik ederim. Mülakatınızın da sorunsuz geçmesini tüm kalbimle diliyorum.

• ⭐⭐⭐

@hope34, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@bolatmali kaç tane peki? onların listesinde 10 tane aşı bilgisi var. hepsi için ayrı ayrı değildir heralde. ? bu sorunun net cevabını bulamadım.

Kişiden kişiye değişebiliyor. Genellikle yetişkinlere vurulan aşılar 3-4-5 tane oluyor. Bana 5 aşı vurulmuştu fakat iğne boyutları o kadar ufak ve dozlar o kadar azdı ki 20 ve ya 30 saniye sürmüştü hepsini vurmasını.

• @hope34 genellikle karma tek aşı yada en fazla 4-5 farklı aşı vuruyorlar, eski mülakat deneyimlerinden çıkarttığım sonuç bu şekilde

• @salih2825 teşekkür ederim, umarım tüm talihli arkadaşlar vizelerine kavuşur.

• @Muhtaradana aynen öyle, iyi ki yesilkartforum var, iyi ki iyi insanlar var 🙂

• @stras güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım 2021 süreciniz istediğiniz gibi gider.

• Bankadan 6 aylık hesap dökümlerini aldıktan sonra kime imzalatmak gerek. birde imza sirkülerinden bahsedilmiş.ayrıca bir evrak daha almaya gerek var mı?

• This post is deleted!

• This post is deleted!
  • ⭐⭐⭐

@Rukiye-Sarı, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar, Kendim için sağlık randevusu aldım. Eşim için ayrıca randevu almama gerek var mı?

Gerekli bilgiler unganların sitesinde mevcut.
    Her birey için ayrı ayrıl alınması gerekli;

• Mülakata giderken paranın hesabımızda ne kadar süredir duruyor olması lazım.

• ⭐⭐

@runtothehills hesabın açılış tarihini ve para trafiğini yakından inceleyecekler. Ve mülakata yakın tarihli para girişlerini sorgulayacaklar. Ama ne kadar önce diye bir tarih belirtmemişler. Muhtemelen en geç 1 ay olarak algılayabiliriz. Ve paranın kaynağını sorgulayabilirler. Ayrıca var olan borçlar ile gösterilen mali kaynağı karşılaştırıp borcu düştükten sonraki kalan net parayı degerlendirecekler. Ve daha önce dikkate almadıkları ev, arsa veya araba, hisse senedi, tahvil gibi menkul ve gayrı menkulleride göz önüne alarak değerlendireceklermis. Buradan sizde okuyun bence: 9 FAM 302.8 (U)
    Yine de kesinlikle böyledir şöyledir diye iddialı konuşmamak gerektiğini düşünüyorum. Siz bu yönerge çerçevesinde hazirlanin ama uygulamanin nasil olacağına dair kesin bilgiler mülakat deneyimlerini görünce ortaya çıkacak.

• ⭐⭐

Sponsor ile ilgili de şu madde var;
    c. (U) Sponsoru Olmayan Başvuru Sahipleri: Tüm göçmen vize kategorileri, başvuru sahiplerinin sponsor olmasını gerektirmez veya buna izin vermez (örn. Çeşitlilik vizesi). Diğer IV vakalarında olduğu gibi, kamu davası olma olasılığını değerlendirmek için bu başvuranların koşullarının toplamını gözden geçirmelisiniz. DV başvurusu yapması durumunda, DV programı belirli bir eğitim veya iş deneyimi seviyesi gerektirir (bkz. 9 FAM 502.6-3), minimum standartlardır ve gelecekte herhangi bir zamanda kamuya açık hale gelme olasılığını belirlemek için DV başvuranının koşullarının toplamında dikkate alınması gerekir.

Yani sponsordan daha ziyade oradaki yapacağınız işiniz ile ilgili buradaki iş deneyiminiz ve eğitiminiz önemli olacak diyor. Ve bu ifade aslında job offer ayarlamanın sponsor bulmaktan daha etkili olacağına da bir nevi işaret ediyor.

• 21K 25 K arası kaç kişi vardır tahminen?

• @Drywall parayı babamdan alcagım için sordum ögrenci oldugum için o vercek ne zaman hesaba aktarmam uygun olur

• Sadece Türkiye de 21K 25K arası 26 kişi var gibi. Tabi herkes kayıt olduysa Excel e. Makul bir sayı gibi

• ⭐⭐

@runtothehills Ne kadar erken hesaba yatırırsanız o kadar iyi olur. Simdilik sadece bu kadar soyleyebilirim. Mülakat tarihi ne zaman?

• @dras banka görevlisine vize için hesap dökümü ve imza sirkülerine ihtiyacım var dediğinizde yardımcı olacaklardır,belgeyi muhatap olduğunuz banka görevlisi imzalıyor

• @cato https://dvcharts.xarthisius.xyz/FY2020-ceac-current.csv
    21bin-25 bin arası dosyadaki nvc, in transit ve ready toplamı ile dosya sayını öğrenebilirsiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |