Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Hyller Bende sizin gibi düşünüyorum. Ellerinde geçen aydan sarkan mülakatları halledip nisan ayı içinde ciddi bir sıçrama yapacağını tahmin ediyorum.

• Benim adıma 2020 süreci hızlı gidiyor düşüncesi bitmiştir.

• ⭐⭐

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@asilelif öyle olsa afrika asya (iran, mısır gibi ülkelerde de) kıtalarında da artma olmaması lazım onlar normal artışı yapmışlar

ama çoğunluk Bizim gruptan alınıyor

• @salih2825 Dostum karamsarlığa kapılmak için erken. Bir faydası da yok. Nisan'da inşallah size gelecektir diye düşünüyorum. Hadi karamsar olalım Mayıs....

• ⭐⭐⭐

çok can sıkıcı oldu bu durum ve rakam gerçekten çok saçma bir yanlışlık olmalı diye düşünmüyor değilim. Arada çok boşluk olmasını ve önümüzdeki ay aradki farkın fazlasınca kapanmasını temenni ediyorum tüm bekleyen arkadaşlar için.

• Evrak onay maillerinin gecikmesi ve yeni geçilen sistemin tökezlemesi olarak düşünüyorum, takip ettiğim başka yabanci bir forumda adamlar belirtmiş, mülakatlarda sarkma oluyor. Evrak onay mailleri gecikiyor diye bu ay çok artmasını bekliyoruz diye.

• 21000 +200 nedir abicim yaaa!!

• @Muhtaradana Bu nedir abicim ya dejavu mu bu

• @turcouz
    şubat bülteninde kesin ofsayt vardı, Tff (Kcc +Dos+Konsolosluk) kural hatasına hükmetti ve mart bülteni ile maçın tekrar oynanmasına karar verdi, taraftarlar şaşkın ve isyanda

Şaka bir yana bu bültende bir şeyler olacaktı, mart bültenin bu şekliyle açıklanması olumlu mu yoksa olmusuz mu olacağını zaman gösterecek, bence hala endişelenecek bir durum yok

KCC eskiden olduğu gibi bülten cut-off ları ile evrak onayları arasında bir denge kurdu, bu önümüzü görmemiz açısından sevindirici bir haber

Hem bu şekilde ilerlerse 7 şubatta 24900 evrak onay, 12 şubatta 23000 bin evrak onayları gördük, eminim ki bu evrak onayları şu anda daha sıklaşacak ay sonuna kadar güzel sayılara ulaşacaktır

Ay sonu maksimum hangi case numarasına kadar ulaşmışsak Nisan bülteni cut-off beklentisi bu yönde olacaktır

• @mkonca hiç moralinizi bozmayın, önümüzde daha 5 bülten var
    KCC hesaplamalarında vizenin yeteceğine inandığı an current haberini alırız, ben bu haberin son aylara kalacağını düşünmüyorum

• Tam bir hayalkirikligi olmus malesef!

Avrupa'dan cok fazla vize reddi olmadigi icin yavaslatmis olabilirler. Diger bolgelerden vize reddi cok fazla olabilir, o nedenle onlari normal arttirmis olabilirler. Birde yeni baslayacak (24 Subat) public charge final rule'dan en az Avrupa bolgesinin etkilenmesini bekliyorlar, diger bolgeler daha cok etkilenecek (Avrupa bolgesinin gelir durumunun daha yuksek olmasindan dolayi). Yine ayni zamanda, vize yasagi gelen yeni ulkeler de diger bolgelerden, Avrupa'dan yok.

• @Muhtaradana Bence KCC planlı olarak ilk baştan beri yüksek numaralar açıklayarak bir havuz sistemi denemek istedi fakat Trump'ın aldığı kararların etkisi ile KCC'nin yapmak istediği bu sistem kararsızlıklara ve gecikmelere neden oldu. Bugün açıklanan bültenden benim anladığım yine eski sisteme dönüş. Yani KCC artık sadece açıkladığı cut off aralığı ile ilgilenecek, ortalamayı geçmiş yıllara oranlamasını ben bu şekilde yorumluyorum. Bu aydan itibaren daha düzenli ve sıralı bir şekilde email, randevu ve mülakat programı olacaktır. Bir ay, bir ay sabrediyoruz ama giden hep ömürden gidiyor 🙂

• Arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin. Bu sene current olacaktır bütün numaralar inanıyorum 🙂

• @asilelif ben bu fikirde değilim, sorun case 14000 ile 21000 arasına mart ayına mülakat tarihi vermemekten kaynaklanıyor gibi duruyor, bu case aralığındaki arkadaşlar Nisan ayına mülakata girecekleri için Mart ayının bültenini düşük tutmalılardı ki, bülten cut-off ları ile evrak onayları arasında bir denge oluşsun, yoksa çok büyük ihtimal bülten 30 bin açıklansaydı bile 21000 ile 30000 arasındaki bir çok talihli Nisan ayında değilde mayıs ayında mülakata girecekti

Şu anda en azından önümüzü görmek açısından iyi oldu diyebiliriz

• @Drywall aynı fikirdeyim 👏👏👏

• Bu son açıklanan rakam hiç hoşuma gitmedi. KCC için evrak onaylamak kadar kolay bir iş olmasa gerek.Vasif bir email hepsi o kadar. Mülakat tarihi vermek te zor değil sonuçta herkes aynı yerde girmiyor mülakata !! Beni üzdü bu son rakam 🙈

• @bidünya sıkıntı yok, Nisan bülteni eminim çok güzel gelecek inşallah

• @hudaverdi007 evet şu anda bizde evrak onaylarının hızlanmasını bekliyoruz, en azından aradaki boşlukları doldurarak ilerlerse gereksiz "evraklarımda sorun mu var neden onaylanmadı? " strasinden kurtuluruz

• @Semihmete dv 2020 ye nazarlık

• @MySea evet buna yeni eklenen travel ban kararlarınıda ekleyebiliriz sanırım, Kırgızistan ciddi şekilde etkileniyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |