Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şubat ayı visa bulletin yayınlandı...Değerlendirebilen oldu mu? Ben yeni bir rakam göremedim..Yanlış yere mi baktım acaba

• @esbay79 Mart Bekliyoruz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esbay79 resimdeki yerde march 2020 yazarsa yeni bülten olacak ondan sen eskiyi yazıyorsun
    ff.jpg

• Bugün akşam saatlerinde açıklanabilir diye tahmin ediyorum. Aradaki saat farkı ve orada çalışanların mesai saatini göz önünde bulundurmak gerekli.

• Mart ayı için hala mülakat maili almadım. Sizce mail atmalı mıyım ? Excel de hala en son 6 mart için mülakat verilmiş. Daha sonrası için mail alan var mı ?

• @salih2825 Hadi bu sefer inşallah 30 bin açıklarlar da Mayıs ta gideriz inşallah.

• @Semihmete Ben 29000 açıklanır diye düşünüyorum. Nisan ayında bizim rakamlar görüşmeye girer inşallah.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@pawlover hemen @Cemal-Kalın irtibata geçer misin mail atacaksın

• Bugün presidents day

• @salih2825 inşallah 👍🏾

• ⭐⭐⭐

@salih2825, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Semihmete Ben 29000 açıklanır diye düşünüyorum. Nisan ayında bizim rakamlar görüşmeye girer inşallah.

İnşallah geçen ay gibi umulmayan bir artış olacağını düşünüyorum

• İçimden 30000 geçiyor bekliyoruz bakalım

• Tahminler için son saatler ama hepimizin de takip ettiği üzere yüksek artışlar olacaktır. Süreç ilk başladığında ''çok fazla yüksek case numer var bunu nasıl yorumlamak gerek'' diye tartıştığımızı hatırlıyorum. Şimdi görüyoruz ki umarım bütün case number lar görüşmeye çağrılacak. İçimizi rahat tutalım görüşmeye çağırılmak konusunda sorun yaşamayız ama malum görüşmeye hazırlık noktasında işi sıkı tutmak gerek. Benim de hissettiğim süreç yaklaştıkça biran önce olsun bitsin hissi tabii.

• @salih2825 bugün federal tatil, bülten yayını yarına kalır.

• @murat34 merhaba,

Bilgi icin cok tesekkur ederim. Burdaki hastenenin gormesi daha onemli diyorsunuz, dorgu mu anladim?

• @air_technic Merhaba,

Tesekkur ederim. Bizimkinin 1 yil gecerliligi vardir, son tarihi Mayisin sonu 2020.

• @Adama-Coulibaly maalesef bu raporu kullanamazsınız, yalnız aşı belgeleri ve raporu unganlara götürün, aşıları vurmayabilirler

Unganlarıda bu konu için arayabilirsiniz
    +90 850 532 84 72
    Göçmen Vize Muayeneleri konusunda telefon ile danışmak için Pazartesi-Cuma günleri arasında (Türkiye saatiyle) 17:00 - 19:00 saatleri arasında sabit telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

• @pawlover bu ayın sonu Nisan ayı için mülakat tarihinin habercisi olan durumunuzda bir güncelleme olduğuna dair e-maili alırsınız büyük ihtimal

• @Adama-Coulibaly Merhaba öncelikle hastane değil konsolosluğun anlaştığı özel klinik
    Adresi https://www.doctorun.com/tr/ana-sayfa

Orada size uygulanacak işlemler farkı olabilir bir irtibata geçerseniz daha sağlıklı olur sizin açınızdan

• Yeni bülten rakamı bence 27000-28000 arası bir rakam olacak gibi. Geçen ayda 20000 i geçer demiştim 21000 olarak açıklanmıştı. Bekliyoruz bakalım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |