Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana Teşekkürler. İyi ki varsınız.

• @Cemal-Kalın, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@optimistic çok teşekkür ederim. Umarım 2021 de aynı deneyimleri sizden de okuruz 🙏 🙏 🙏

İnşallah hocam dualarınızı bekliyoruz 🙏🙏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@stras, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar herkese günaydın. 2021 için bekliyoruz. Bilgi için soruyorum. Tüm aşıları özel hastanede olsak ücret daha az tutar mı? + Bunları UNGAN'lar kabul eder mi?

Bu sekilde bir girisimde bulunmamalisiniz. Eger asi kartlariniz varsa goturun, eger yoksa vurulmaniza gerek yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burak-Erdoğan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

2 mart saat 8 için mülakat maili geldi.
    Ds 260'dan birkaç bölümü değiştirmek istiyorum.Siteden yazdım fakat 3-4gün oldu geri dönüş olmadı maalesef,daha önce deneyimleyip yardımcı olabilecek var mi?

cevap gelmesi 1 haftayi bulabiliyor, bilginize.

• @crazycells, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Burak-Erdoğan, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

2 mart saat 8 için mülakat maili geldi.
    Ds 260'dan birkaç bölümü değiştirmek istiyorum.Siteden yazdım fakat 3-4gün oldu geri dönüş olmadı maalesef,daha önce deneyimleyip yardımcı olabilecek var mi?

cevap gelmesi 1 haftayi bulabiliyor, bilginize.

teşekkürler bilgilendirme için.👍

• Bugünkü İstanbul buluşması için bir hatırlatma

Istanbul Bulusmasi (15 Subat 2020) https://yesilkartforum.com/forum/post/118893

• Herkese merhaba bir benim mailim yeni geldi de bir kaç sorum olacaktı. İlk 50 sayfada aramama rağmen bulamadım, ben askerliğimi yapmadım muafım bununla ilgili bir belge göndermem gerekli mi ? Bir de evlilik cüzdanında gerekli olan yer eşimin ve benim bilgilerimin olduğu 2 sayfalık yer(4. ve 5. sayfalar) mi ? Yardımcı olacak kişilere şimdiden teşekkür ediyorum.

• @Odesca Türk vatandaşlarından askerlikle ilgili bir belge istenmiyor, ama siz yinede göndermek isterseniz e-devletten askerlik durum belgesi alıp gönderin

Evet evlilik cüzdanınızın yazılı olan tüm sayfalarını tek bir pdfte toplayarak gönderin, bunu telefonunuza yüklediğiniz Office lens uygulaması ile yapabilirsiniz, evlilik cüzdanınızın bir kopyasını da eşinizin ismi ile adlandırıp gönderin.

Unutmayın siz belge olarak ne gönderiyorsanız eşiniz ve çocuklarda aynı belgeleri gönderecek

Kadın ve erkek arasındaki fark askerlik durum belgesi
    Çocuklar için gönderilecek belgeler pasaportun bilgi olan sayfanın taranmış hali+ sizin veya eşinizin vukuatlı nüfus kayıt örneğinin bir kopyası(bu belge çocuğun ismine göre adlandırılacak)

• Herkese merhaba,
    Ben bu sene dv2021’e başvurdum.
    Başvuru fotoğrafımı sistem kabul etti.
    Ben fotoğrafı fotoğrafçıda çektirdim.
    Fotoğrafı çekilirken arka plan kirli beyaz bir perdeydi ben şimdi farkettim fotoğrafçı fotoğrafı croplamış yani arka planı bilgisayardan beyaz hale getirmiş , tshirt kısmından biraz belli oluyor.Ben bunu yeni farkettim benim gibi başvurmuş olan ve çekilişi kazanan var mı?
    Direk elenmekten korkuyorum.
    Acaba bunu tespit edip çekilişten eleyen bir program var mıdır?
    Kazanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
    Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmr, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Herkese merhaba,
    Ben bu sene dv2021’e başvurdum.
    Başvuru fotoğrafımı sistem kabul etti.
    Ben fotoğrafı fotoğrafçıda çektirdim.
    Fotoğrafı çekilirken arka plan kirli beyaz bir perdeydi ben şimdi farkettim fotoğrafçı fotoğrafı croplamış yani arka planı bilgisayardan beyaz hale getirmiş , tshirt kısmından biraz belli oluyor.Ben bunu yeni farkettim benim gibi başvurmuş olan ve çekilişi kazanan var mı?
    Direk elenmekten korkuyorum.
    Acaba bunu tespit edip çekilişten eleyen bir program var mıdır?
    Kazanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
    Teşekkürler.

sorun olmaz. Sorunuzu tek bir soruda sormaniz yeterli.

• @crazycells Özür dilerim biraz panik yaptım ve daha önceden kazananlara sormak istedim. Kusura bakmayın.

• Merhabalar. Mülakat sırasında genelde sorulan "orada yaşayan tanıdığınız biri var mı?" sorusuna verdiğimiz cevap onay kararına ne derecede etki ediyordur acaba? Ayrıca tanıdığımız var ise bu tanıdıkla ilgili ne kadar detaylı bilgi isteniyor? Yani adı-soyadı, adresi, mesleği tarzında bilgiler isteniyor mu yoksa evet tanıdığımız var denilip geçiliyor mu? Mülakata girip bu soruyla karşılaşanlar deneyimlerini yazabilirler mi? Teşekkürler.

• @troy bana kalırsa bilmedikleri soruları sormuyorlar. Adamların elinde her bilgi var sadece sizi tanımak için soruyorlar bence. Hatta görüşmeye gitmeden bile red/onay alacağınız bellidir diye düşünüyorum. Yanıltıcı bilgi verenlere red verip yolluyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkcet . Hatta görüşmeye gitmeden bile red/onay alacağınız bellidir diye düşünüyorum. bu cümleyi bence siliniz çünkü o kadar çok yanlış ve yalan bilgi ki diğer insanları kandırmış olursunuz hiç mi mülakat deneyimlerini okumadın mı sen mülakata gidene kadar banka bilgilerini bilmedikleri için yazdığın yazı uygun değil.

• @ayvalik10 yalan bilgi derken? Polemiğe girmeyi pek düşünmüyorum fakat daha öncesinde kaç mülakat deneyiminiz oldu. 4 vize 1 DV mülakatına girdim ve sayısız arkadaşımda konuyu istişare ederek bilgilerimi aktarıyorum.

Orda sunduğunuz banka bilgileri kararı hangi ölçüde etkiliyor eminseniz postu silmeye hazırım.

Son sözün mülakatı yapan kişide olduğundan şüphe yok ! Fakat karşı tarafa tüm bilgileri sunup kaç kez girip çıktığınız aileniz yakınlarınız sosyal medya hesaplarınızı verdiğinizi unutmamak lazım.

• @Muhtaradana Hocam çok teşekkür ederim fazladan bir askerlik belgesi göndersem de problem olmaz anladığım kadarıyla. Eşim için evlilik cüzdanı kopyasını bilmiyordum onu da öğrendiğim iyi oldu, tekrardan teşekkür ederim.

• Merhabalar herkese,
    Bizim görüşmemiz yaklaşırken sağlık raporu hakkında hala bir kafa karışıklığımız var. Souryu daha önceden sormuştum ve son olarak bilgi almak istediğimiz için yazıyorum. Geçen sene ADB'de Sağlık Raporu aldık, doktor 1 yıl geçerliliği olduğunu söyledi he halen geçerlidir.Sizce Ankara görüşemizde kullanablir miyiz? Hayır ise sadece nedenini bilmek isteriz.
    Çok teşekkür ederim şimdiden

• ⭐⭐

Bugün görüşmeye girecek ilan var mı acaba varsa şimdiden iyi şanslar

• @Adama-Coulibaly Sizin aldığınız sağlık raporunun detaylarını burda bilemeyiz ve kimse geçerli veya geçersiz gibi bir yorumda bulunmaz herhalde siz nerede gireceksiniz sağlık muaynesine bence orası ile irtibata geçme imkanınız varsa elinizdeki raporun geçerli olup olmadığını oradan teyit edin en azından yetkili ağızdan kesin bilgi alırsınız

• @Adama-Coulibaly, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar herkese,
    Bizim görüşmemiz yaklaşırken sağlık raporu hakkında hala bir kafa karışıklığımız var. Souryu daha önceden sormuştum ve son olarak bilgi almak istediğimiz için yazıyorum. Geçen sene ADB'de Sağlık Raporu aldık, doktor 1 yıl geçerliliği olduğunu söyledi he halen geçerlidir.Sizce Ankara görüşemizde kullanablir miyiz? Hayır ise sadece nedenini bilmek isteriz.
    Çok teşekkür ederim şimdiden

Mantık olarak bakarsak vize sağlık raporunun süresince çıkarılabiliyor yani raporu aldıktan sonra 6 ay içinde giriş yapmanız gerekiyor o da sağlık raporunun alındığı tarihten itibaren oluyor. Bu sebeple geçerli olmayacağını dusunuyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |