Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Muhtaradana anladım çok teşekkür ederim sağolun cevabınız için

• @crazycells 😁 okul şehir dışında olunca, bir geldik iş güç derken fırsat olmadı valla. Ama görüyorum ki yalniz da değilmişim. 😊 Yine de bir şekilde mülakata kadar alacağım artık. Teşekkürler.

• This post is deleted!

• Hazır diploma konusu açılmışken ben de bir soru sorayım. Ben şu anda açıköğretimden üniversite okuyorum, mülakat sırasında transkript ve öğrenci belgesi götürsem yeterli olur mu? Yani açıköğretim geçerli olur mu?

• @Arda-Varol case numaranızın son 3 hanesini hiçbir platformda paylaşmayın lütfen

Sorunuza gelirsek evrak onay emailini aldınız mı?

Eğer onay emaili aldıysanız, mülakat tarihinin habercisi olan emaili ay sonu gibi alırsınız

• @mcivan olur, öğrenci kimlik kartınızı da götürün, öğrenci durum belgenizde yanınızda bulunsun

• Selamlar. Forumda çeşitli konu başlıkları altında forumdaşlar deneyimlerini paylaşıyor, soruları olan sorularını soruyor, cevaplar geliyor , cevaplar belki yeni sorulara sebep oluyor ve gelişerek öğreniyoruz. Sürecin belli kırılma anlarında insan sudan çıkmış balığa dönebiliyor, benim mülakata 1-2 gün kala sorduğum sorular bunun kendi açımdan en canlı örneği. Forumda deneyimleri okurken , ben şöyle yaptım kabul edildi, şöyle söyledim sorun olmadı , şu belgeye bakmadılar bile , o belgeyi sormadılar bile gibi örnekler de yer alabiliyor. Doğrudur, bakılmamıştır , sorulmamıştır , kabul edilmiştir...Ancak arkadaşlarıma şunu unutmamalarını tavsiye ederim,. Belli evraklar , ispatlar vs isteniyor, gönderilen mesajlarda bunlar madde madde yazmakta. Bir başkasına sorulmayan , bir başkasının kabul edilen isteği illa her zaman kabul edilir, sorulmaz diye bir şart olamaz. Siz siz olun, belgeleri istenen şekilde, sayıda ve deklere ettiğiniz şekilde hazırlayın, sunun. Yapabileceğinizi en iyi şekilde yapın. Oradan vizenizi alarak çıkın. Bu forumda evlilik cüzdanının 1 fotokopisini kendi için verip eşinin dosyasına kopyası kalmadığı için sorun yaşayan arkadaşlar da gördük. Halbuki alt tarafı bir fotokopi değil mi , üstelik aslı da elinizde...Adı üzerinde mülakat... Her mülakat önemlidir ama bu çok daha önemli bir mülakat.hangi aşamalardan geçerek bu aşamaya geldiğinizi bir düşünün , nasıl bir azınlığın parçası olduğunuzu düşünün. Herkesin bu süreçte yolu açık olsun. Başarılar...

• @arkben uyarınız için teşekkür ederim ederim

• Dün case numarası 21binlerdeolan bir arkadaşımız KCC yi aramış, kendisine

dosyasının şu anda başka bir birimde olduğunu bir kaç gün içerisinde evrak onay emailinin geleceğini, fakat bir kaç gün içerisinde gelmezse tedbir olsun diye evrakları bir daha göndermesini,bu göndermeden 2 hafta sonrasında tekrar aramasını söylemişler

• ⭐⭐

@Muhtaradana bu aralar kimse mülakata girmiyormu dört gözle deneyimleri bekliyorum ama kimse yazmıyor

• @asilelif en son 13 ocakta iki kişi girdi, ama mülakatlat genellikle ayın başına dağıtıldığı için şu anda de eyim okuyamıyoruz
    İnşallah mart ayında tüm aya yayılmış bir mülakat takvimi görürüz

• ⭐⭐

@Muhtaradana umarım özellikle sizinkini de heyecanla bekliyoruz sizinki ne zaman gelecek tahminen

• Arkadaşlar benim numaram 52XXX, burada heyecanlı heyecanlı mesajları görünce "acaba bize vize kalacak mı?" sorusu aklıma geliyor.

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana bu aralar kimse mülakata girmiyormu dört gözle deneyimleri bekliyorum ama kimse yazmıyor

@asilelif evet her deneyim bize bir yol gösteriyor değil mi bu aralar bir durgunluk 😞
    @Muhtaradana sizin mülakatınızı da dört gözle bekliyoruz.

• ⭐⭐⭐

@Çağatay-AKAR, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar benim numaram 52XXX, burada heyecanlı heyecanlı mesajları görünce "acaba bize vize kalacak mı?" sorusu aklıma geliyor.
    Greencard çıkmasını bekleyen biri olarak şöyle söyleyebilirim. Siz en önemli eşiği geçmişiniz...
    Çok bilgim olmasa da bu ay yaşanan sıçrayış sizler için umut verici olmalıdır. İnanıyorum ki size de sıra gelecek belki daha fazla beklemeniz gerek ama sıra gelsin yeter 😁@Çağatay-AKAR

• @asilelif önümüzdeki bülten ve bu ayki mülakatları dağıtılış tarzına bağlı Nisan-mayıs-haziran aylarından herhangi biri, umarım en hayırlısı olur

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@asilelif önümüzdeki bültende bu ayki mülakatları dağıtılmış tarzına bağlı Nisan-mayıs-haziran aylarından herhangi biri, umarım en hayırlısı olur

İnşallah hocam hayırlısıyla 🙏

• ⭐⭐

@Muhtaradana hayırlısı olsun

• @Çağatay-AKAR bırakın 52 bin daha üstü gelir sanırım.takip ettiğim kadarı boş dosya miktarıda çıkıyor benim korkum trump seçim öncesi vize kısıtlaması getirmesin !!!!!! İnşallah böyle bişi olmaz şimdilik ilişkiler iyi gibi ama bakalım hayırlısı 🙏

• ⭐⭐⭐

@takvimcas, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Çağatay-AKAR bırakın 52 bin daha üstü gelir sanırım.takip ettiğim kadarı boş dosya miktarıda çıkıyor benim korkum trump seçim öncesi vize kısıtlaması getirmesin !!!!!! İnşallah böyle bişi olmaz şimdilik ilişkiler iyi gibi ama bakalım hayırlısı 🙏

Amin inşallah 2020 kazananlarının tamamını biz göndermeye niyetliyiz
    Kazasız belasız sorunsuz bir süreç olması dileğiyle

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.7k

| | | |