Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaslar ayrıca şimdi greencard için adres veriyoruz verdiğimiz adres bizim türkiyedeki gibi nüfuz kütüğümüzü mü belirtiyor yoksa orada öyle birşey yok mu? Sizinde bildiğiniz üzere adres türkiyede devamlı değiştirilebilir bir durum ama bağlı olduğunuz kütük hep sabit?

• ⭐⭐

@takvimcas GC için verdiğiniz adres sadece Adres. Green Card, SSN gibi belge ve kartlarınızın geldiği adres.

• @takvimcas 17bin sadece tahmin

• @arnblt çook teşekkür ederim geri dönüşünüze çok sağolun

• @huseyın-d Geri dönüşünüze çook teşekkürler inşallah öyle olur bir an önce hızlıca ilerleyip herkes current olur umarım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Stickezz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

9 Ocak'ta pasaportu teslim aldım hayırlısıyla. Merak ettiğim bir konu vardı. Vize üzerinde Annotation bölümünde;

212 (g)(2)(b)
    Class A or B req. ATTN. of USPHS at POE
    kısımları yer alıyor, her ne kadar birinci not çoğu kişide olsa da ikinci not olan örnek görmemiştim. Doğuştan gelen bir kalp rahatsızlığım vardı, doktor muayenesinde onu göstermiştim sebebi bu olabilir mi? Ya da testlerde mi bir aksilik olmuştur. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler, @crazycells

evet, saglik raporundaki eksikliklerden dolayi konulmus uyari ama sizi direkt ilgilendirmiyor. Bir sey yapmaniza gerek yok, eger ABD'ye girdikten sonra kurumlar size ulasirsa yonlendirmelerini takip edersiniz.

• @takvimcas 19bin 😊

• @vakkas-altiner süper olmuş, elinize sağlık

• Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacaktı. Sonuçta belirli sayıda vize var diye okudum forumda bu sayı kaç acaba? Yıldan yıla değişiyordur ama bir ortalaması var mı? Bilgisi olan var mı? Teşekkürler...

• @takvimcas 21 bin

• @Muhtaradana 19 bin benimde içimden yakını çıkar geçiyor inşallah çabuk ilerler sanırım bu hafta az çok belli olur selamlar

• @Stickezz, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

9 Ocak'ta pasaportu teslim aldım hayırlısıyla. Merak ettiğim bir konu vardı. Vize üzerinde Annotation bölümünde;

212 (g)(2)(b)
    Class A or B req. ATTN. of USPHS at POE
    kısımları yer alıyor, her ne kadar birinci not çoğu kişide olsa da ikinci not olan örnek görmemiştim. Doğuştan gelen bir kalp rahatsızlığım vardı, doktor muayenesinde onu göstermiştim sebebi bu olabilir mi? Ya da testlerde mi bir aksilik olmuştur. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler, @crazycells

Class A or B, sizin bir medical veya mental durumunuz oldugunu belirtiyor ve giris yapacaginiz havaalanindaki public health service yani halk sagligi servisinin bu konu ile ilgilenmesi gerektigini belirtiyor.

• @Semihmete keşke inşallah

• @takvimcas 19200

• @ergun bu sene dv programı için ayrılmış 54650 vize var ama hepsini kullanmayabilirler

• @Semihmete mart bülteninde sizin numaranız aktif olur o zaman semih bey 😉

• @takvimcas umarım, dileğimiz o yönde 🙏🏼

• @Muhtaradana umarım hepsini kullanırlar...

• @Muhtaradana Niye bütün vizeleri kullanmasınlarki bunun bir sebebi varmı? Daha önce oldunu böyle birşey?

• @arnblt çok teşekkür ederim yardımlarınız için 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |