Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozlemc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells ayin 6sindan sonra gorecegim bende. Gun secmiyoruz sadece talepte bulunuyoruz diye biliyorum. 1 ve 3 nisanda gorusmesi olan arkadaslar aydinlatabilir bizi.

ok, zaten AIS kendisi vermiyor gocmen vize mulakat tarihlerini, konsolosluktan istiyor, konsoloslugun cevabina gore ilerliyor. Eger AIS yeteri kadar uzun sure sonra veriyorsa, o durumda bu sekilde de yapabiliriz.

• @tuncayarat, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Herkese merhaba. Tek gidecek biri banka hesabında 35-40 bin tl kadar para gösterse sıkıntı olur mu ? Bu durumu yaşayan biri var mı acaba ? bilgilendirirseniz sevinirim, teşekkürler

o miktar yetersiz. 10K $ gosteren birine yetersiz dediler. Minimum 15K $ ın TL karsılıgının yetecegini düşün.

• @cnpist, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Event: Invitation for U.S. Citizens: Virtual Town Hall with our American Citizen Services Chiefs on Monday, April 6, at 3PM

U.S. Mission Turkey is pleased to invite U.S. citizens to attend a virtual town hall meeting with American Citizen Services Chiefs on Monday, April 6, at 3PM. Consular Officers will answer your questions regarding COVID-19, commercial flight options to the United States from Turkey, local restrictions, and specific crisis services offered by U.S. Mission Turkey.

Unfortunately, we are unable to take your questions live due to system limitations, so we ask you to please submit all questions via email to [email protected] by Sunday, April 5, 8PM. We will collect your questions and respond to them during the Virtual Town Hall.

The town hall will only take place online, there will be no physical meeting.

Mission Turkey will post instructions and details to join the Virtual Town Hall on Google Hangouts, before the Town Hall on Monday April 6 to the Embassy webpage on COVID-19. Thank you and we look forward to speaking with you on Monday, April 6, at 3PM.

Actions to Take: Visit our Embassy webpage on COVID-19 for information on conditions in Turkey.

Bir ihtimal vizelerini almis ama ilk girislerini yapamamis kişiler buradan soru sorarak cevaplarini alabilir.

Umarım birileri bizim sorularımızı da sormuştur. 30’dk sonra başlayacak sanırım toplantı. Umarım bu durumda vize sürelerimiz esnetilir.

http://meet.google.com/sss-rivt-cen

Katılmak isteyenler için link.

• @erkcet Bu toplantı kısacası ne için?

• Katilan arkadaslar, buraya verilen bilgileri ozet olarak post edeceklerdir buyuk ihtimalle.

• Merhabalar,
    Toplantiya ben full katildim. Kabaca sadece ve sadece US citizenler ile ilgili sorulara cevap verilmistir. Belkide kacirdigim seyler vardir, diger arkadaslarda bilgi verebilir.
    Vize surecleri icinse cok ozel yada acil durumlar varsa mail atilsin istendi.
    Arkadaslar, konusmacilarin konustugu sekline gore, ABD e gitme zorunlu olanlar icin commercial flight ile derhal gitsinler, giderkende de yanlarinda yemek getirsinler cunku ABD e varinca 14 gun karatinada olacaklarmis.
    Videoyu post edeceklermis, katilamayanlar izlesinler diye.
    Durum biraz kritik arkadaslar, unarim yakinda gocmen yada gocmen olmayan vize surecleri icin bir online etkinlik yaparlar.

Not: butun gocmen vize sorularimizi ankaradaki mail adresine atabilecegimizi belirttiler ve her zaman yardimci olmaya hazirlarmis.

• Nisan ayı ortası bari başlasaydı mülakatlar🙈

• @Erkangeziyor hangi ayda girenlere yetersiz dediler. Ben ocak ayında girdim. 10k$ yetti. Hiçbir tapumda yoktu. Lütfen yönlendirirken doğru yönlendirelim. Ama virüs yüzünden başka birşey varsa bilemem

• @ilhanucarus yeni hayatınızda başarılar. Umarım bu süreç çabuk biter. Rica etsem mesleğiniz ve eyalerinizi söyleyebilir misiniz?

• @ilhanucarus, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Erkangeziyor hangi ayda girenlere yetersiz dediler. Ben ocak ayında girdim. 10k$ yetti. Hiçbir tapumda yoktu. Lütfen yönlendirirken doğru yönlendirelim. Ama virüs yüzünden başka birşey varsa bilemem

Telegram grubundan bi kız arkadas soylemisti 10K ile yetersiz deyip yükseltmesini istemisler

• @maestro teşekkür ederim. Henüz gidemedim maalesef. İnşaallah herşey düzelir ve gidebiliriz.

• @ilhanucarus evet ilhan bey haklısınız, her yıl kendi içinde değerlendirilmeli, hatta DV 2020 deki mülakat deneyimlerinden öğrendiğimiz gibi her Dv döneminde, aylar arasında bile farklı mülakat deneyimleri olabiliyor, bu konuyu daha detaylı DV 2021 bekleme odasında konışulmuştu⬇

DV2021 Bekleme Odası https://yesilkartforum.com/forum/post/128822

• Bugün mülakatların geleceği hakkında olumlu sayabileceğimiz bazı haberler aldık

Arkadaşımızın bize aktardığı şekilde aktatıyorum

"Arkadaşlar merhaba nasılsınız? Sizlerle de paylaşayım. Ben Azerbaycanlıyım, EU kotasindayiz bizde. Bizler mülakata tifliste giriyoruz Gürcistan'da. Malum sebeplerden dolayı mülakatlar iptal oldu ancak bizlere tiflisten hiçbir mail gelmedi. Bende bunun için mail attım konsolosluğa ve mülakat değişikliği istedim. Az önce mulakatimin haziranın 4 ne aldılar. Bilginize"

20200407_001910.jpg

"Mayıs sonu gibi baslatacaklar galiba mulakatları
    çünkü başka arkadaşın da mülakatı 27 mayısa çekmişler"

Sayın @crazycells sizin burada sorduğunuz durum gerçekleşiyor sanırım⬇
    DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/128664

Yukarıdaki Azerbaycanlı arkadaşların aldığı, Nisan ayında iptal olan mülakatlarının yeniden planlanması gibi bir bildirimi Türkiye talihleri de yakında alır mı?

Tüm mülakatları iptal olan arkadaşlar Ais kaydından mülakatı mı kaçırdım seçeneğini işaretleyerek yeni bir mülakat tarihi istemesi gerekir mi?

• @Muhtaradana iyi akşamlar @Muhtaradana bu mail üzerine türkiyede olanlarda mail atsa bir an önce bir cevap almak için iyi olmazmı? En azından Mayıs sonu Haziran başı alsalar bizede tekrar küçükte olsa bir şans gözükse. Hiç umudum kalmadı çünkü. 35 binin üstü çok zor.

• @İrem-Güzel evet yakında Türkiye talihlilerinin Nisan ayı için iptal olan mülakatlarınında yeniden planlanma haberini alırız diye düşünüyoruz, zaten sayın @ozlemc gibi mülakatları iptal olan arkadaşlar Ais kaydı üzerinden yeni bir mülakat tarihi istediler ⬇

DV2020 Mulakat Deneyimleri https://yesilkartforum.com/forum/post/128642

• Paskalyadan sonra normalleşme başlar diye Ümit ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana evet, forum uyelerinden haber bekliyoruz zaten bu konuda... Eger Haziran'da mulakat tarihi veriyorlarsa o durumda konsolosluktan tarih almak mantikli bence de...

@ozlemc, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@crazycells ayin 6sindan sonra gorecegim bende. Gun secmiyoruz sadece talepte bulunuyoruz diye biliyorum. 1 ve 3 nisanda gorusmesi olan arkadaslar aydinlatabilir bizi.

• @İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Muhtaradana iyi akşamlar @Muhtaradana bu mail üzerine türkiyede olanlarda mail atsa bir an önce bir cevap almak için iyi olmazmı? En azından Mayıs sonu Haziran başı alsalar bizede tekrar küçükte olsa bir şans gözükse. Hiç umudum kalmadı çünkü. 35 binin üstü çok zor.

Merhaba, umudunuz olmasa eminim burda olmazdiniz, onun için bizleri de bir an olsun negatife itebilecek bilgiye dayalı olmayan fikirlerinizi kendinize saklasanız keşke...

• @zinos bilgim olduğundan değil kendi adıma hislerimi paylaştım. Sataşacak insan aramayın bence birşey söylemedim. Eminim siZde bazen umutsuzluğa kapılıyorsunuzdur. Siz etkilenmeyin diye susarım bundan sonra yazmam negatif birşey.

• @İrem-Güzel Tek amaç bilgi paylaşıp birbirimize faydalı olabilmek.Kırmayalım birbirimizi, bu dönem moral motivasyon gerekli herkese.Paskalya sonrası normalleşecek heryer.sabredelim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |