Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @imgey otomatik bir email gelmiş, isterseniz KCC yi belgelerinizin durumu için arayın

• @hope34 anlıyorum, ancak bu süreç gerçekten çok objektif, sizden istenenleri temin ettiğiniz sürece hiç tedirgin olmanıza gerek yok. , kolaylıklar dilerim

• Merhaba arkadaşlar. KCC'yi aramak icin kullandiginiz yöntem nedir? Skype üzerinden aramayi düşünüyorum. Daha once forumda skype üzerinden arayanlar olmuş ama yine de sormak istedim.

• This post is deleted!

• @Muhtaradana teşekkür ederim, tüm arkadaşlarımızın süreci sıkıntısızca ilerlesin inşallah

• @volkan_ist d
    Vodafone redliler kendi tarifelerindeki dakikalarını kullanarak Amerikayı arayabiliyor
    Birde sayın @phozz bahsetmişti, kendisinin cümleleri ile aktarıyorum

"Vpn gerek kalmadan Amerika voip numarası alabilirsiniz o numara üzerinden arama yapabilirsiniz. Bu apk da markette bulunmuyor bunu yükleyebilir Android kullanıcıları"

Sayın @phozz apk nin linkini paylaşırmısınız lütfen

• @Muhtaradana teşekkür ederim

• @EBK Tebrik ederim. Bol şanslar dilerim.

• Herkese selamlar,
    Trump yeni vize kisitlama cikarmis. Kirgizistan vatandasi olarak morali mi dusurudu. Yarin (Pazartesi ) son durumu soyleyecekler. Yesilkart icin kisitlama getirecekler mi acaba.

The expanded list, first reported by Politico, may include Belarus, Myanmar (also known as Burma), Eritrea, Kyrgyzstan, Nigeria, Sudan and Tanzania. Different versions of this list have been considered among the administration for weeks, US media said.

On January 21, The Wall Street Journal, The New York Times, and Politico all quoted unnamed officials in Trump's administration as saying Kyrgyzstan and Belarus were being considered for the travel ban. They said other countries that could be added to the travel-ban list included Burma (Myanmar), Eritrea, Nigeria, Sudan, and Tanzania.

• This post is deleted!

• @crazycells teşekkür ederim...

• @imgey Sayın imgey size herhangi bir mail geldi mi acaba?

• 12300'lerden sonra herhangi bir mülakat maili alan oldu mu acaba?

• This post is deleted!

• @Burak-Erdoğan
    Ruslardan 13bin 13500 lerde 3 marta alan var

• merhabalar 2020EU10XXX sıralamasındayız. amerikadaki arkadaşımızın kcc'yi bizim adımıza arayıp konuştu..bizde eksik evrağı (kızımın birth certificate) [email protected] adresine maille gönderdik ve cuma günü CONGRATULATİONS olan maili sonunda aldık 🙂 şimdide mülakatımızı bekliyoruz. buradaki arkadaşlara da yardımlarından dolayı tekrar çok teşekkür ediyorum. eğer bizim gibi şüpheye kalırsanız hemen arayın bencede 🙂

• merhabalar daha oncekı yıllarda dil ile ilgili sıkıntı olmadıgını soyluyorlardı ama şimdi dil olayınıda artık sıkıntı yaptıkları soylenıyor bununla ılgılı bılgısı olan yazabılır mı?

• Onay maili örneği var mı acaba?

• Selam dostlar,

24binlerde numaram olduğu için henüz onay maili almadım, Mart başında bir iş seyahatim olacak. DS260 formunda haliyle bunu belirtmemiştim çünkü olacağı belli değildi. Bu iş seyahatini nasıl bildirebilirim daha sonradan bana sorun çıkmaması için? Gittiğimiz ülkeleri son bir kaç sene içinde tek tek istiyordu, bu sebeple sormak istedim

• Unlocking işlemine dair araştırmalarım sonucunda almam gerkeen aksiyonları buldum, kalabalık için afedersiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |