Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Semihmete doğru söylüyorsunuz bu konuda itirazım yok bende tahminimi söyledim sadece 2 ay geriden başlıcak iyi ihtimalle benim numaram sonlarda ben kendi adıma konuştum. Tabiki isterim olumlu konuşmak ama şuan zor. Herkes için hayırlısı olsun. Herşeyin başı sağlık.

• Yakında bu tat da bir mesaj göçmen vizeleri içinde gelebilir,sanırım onlarda biran önce bu kaotik ortamdan çıkış yolu bulacaklardır.Elbet bu iş zayıflayacak düşüşe geçecek seyahat yasakları kalkacak...herkese sağlık dolu günler dilerim.

• @crazycells Merhaba,
    Dunku online meeting te konusmacindan haziran ayin sonunda normallesme olabilir diye tahminde bulundu.

• @İrem-Güzel, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

@Semihmete doğru söylüyorsunuz bu konuda itirazım yok bende tahminimi söyledim sadece 2 ay geriden başlıcak iyi ihtimalle benim numaram sonlarda ben kendi adıma konuştum. Tabiki isterim olumlu konuşmak ama şuan zor. Herkes için hayırlısı olsun. Herşeyin başı sağlık.

Irem hanim amacim sizi incitmek degil, sadece nasil gidebiliriz'e odaklanalım olumlama yapalım, sonucu hep beraber görelim yoksa hepimizin enerjisinin düştüğü anlar oluyor ama, ben kendi adima bu gibi durumlarda yansıtmıyorum , olurya başka arkadaşlar da etkilenir diye. Son olarak yeterki konsolosluk açılsın, 1 ayda bile herkesin dosyasına bakabilirler, ben Mayis ayı içerisinde konsolosluk başlar bence.

• @zinos inşallah dediğiniz gibi olur bende bir iyi haber gelsin diye bekliyorum, istiyorum. İyi düşünelim iyi olsun.

• Merhabalar,
    Dunku online meetingin link asagidadir.

• Trump reis çok yakında ABD kepenklerini açma niyetinde, son tweeti ile yoklama çekti, biraz da tepki aldı ama dediğinden geri adım attıracak bir tepki oluşmadı. İyimser tahminler bu ayın ilk yarısına kadar geriledi. Bloomberg'e göre, çin virüsü nedenli ölüm oranının sabitlenmesi ya da düşme eğilimi göstermesiyle birlikte uluslararası havalimanlarının ve borsada işlem gören yüksek bütçeli şirketler ile yiyecek içecek sektöründeki yerel üreticilerin hammadde ve yarı sanayi faaliyetlerini kademeli olarak normal kapasiteye çıkarması bekleniyor.

@realDonaldTrump
    Once we OPEN UP OUR GREAT COUNTRY, and it will be sooner rather than later, the horror of the Invisible Enemy, except for those that sadly lost a family member or friend, must be quickly forgotten. Our Economy will BOOM, perhaps like never before!!!

• @turcouz Umuyoruz ki iyimser tahminler tutar hepimiz keyifleniriz

• Bu tip salgin vakalarin bilimsel olarak 90 gun surecegini soyluyor bilim insanlari, ilk gorulen vaka 11 Mart o da bizim bildigimiz, en gec Haziran 11 normale donmesi gerekir buna gore, dedigim gibi bence bizde 11 Mart'tan once vakalarin baslamis olmasi muhtemel, bu duruma gore en gec Haziran basi normale donmus oluruz,

• @zinos evet doğru olabilir, vuhanda 11 hafta karantinada kaldı sanırım

• ⭐⭐

çinin yaptığını hiç bir ülke yapmadı bunu bir kenara yazın kapıları kaynaklayıp hastaneye zorla adam götürdüler evde kal demediler çünkü evde kalma mecburiyetinde bıraktılar bunu hiçbir ülke yapmadı yapamaz da!

• @Muhtaradana umarım bu da hemen gelir geçer buraya geldik ve direkt eve kapanmak psikolojımı bozdu,biliyosunuz kedimizi getirmiştik ama kedi köpek aynı anda gelemediği için kopeğim annemlerle,buraya geldikten birkaç ay sonra onu alırım diye düşünüyorum ama şimdi bu belirsizlik bana kafayı yedirticek!köpeğimi çok özledim!!!!
    Şöyle de bir gerçek var eğer eşim iş bulup gelmeseymişiz burda ortalarda kalırmışız şu an iş bulmakta imkansız,Allah gelicek tüm arkadaşlara kolaylık versin..

• Merhaba ben 2020 greencard talihlisiyim.Vize mulakat gorusmem 13 nisan olmasina ragmen consoloslugu aradigimda tum consolosluk islemlerinin iptal edildigini soylediler.Bu durumda ne yapmam gerekiyor, yeni randevu tarihimi almam lazim?

• Merhaba Sayin @crazycells
    ''If you cannot obtain a particular document, send an explanation of why you cannot obtain the document, as an attachment in .jpeg or .pdf format, to [email protected], with your case number in the subject line, ''
    denen KCC den aldiğimiz maildeki bu yazi neyi ifade ediyor,Yardimci olursaniz sevinerim!!!
    Saygilarinizla!!!

• @Penka90 kcc ye evraklarını gönderirken, e-mail konu kısmına case numaranızı yazmışmıydınız?
    Size gelen bu e-mail sizin bir sorunuza istinaden mi geldi?
    Tam metni paylaşırmısınız

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Penka90, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhaba Sayin @crazycells
    ''If you cannot obtain a particular document, send an explanation of why you cannot obtain the document, as an attachment in .jpeg or .pdf format, to [email protected], with your case number in the subject line, ''
    denen KCC den aldiğimiz maildeki bu yazi neyi ifade ediyor,Yardimci olursaniz sevinerim!!!
    Saygilarinizla!!!

Eger gerekli bir belgeyi temin edemiyorsaniz, neden bu belgeyi temin edemediginizi aciklamalisiniz diyor...

bir word dosyasina aciklamasini yazip, bunu pdf olarak kaydedip KCC'ye gonderebilirsiniz.

• acaba bu ay bulten açıklayacaklar mi

• @mkonca önümüzdeki hafta açıklayacaklardır, sürpriz bir sayı görebiliriz belki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mkonca birebir temas dışında tüm birimler çalışıyor. En son paylaştıkları yazı bu şekilde idi. Ondan dolayı @Muhtaradana dediği gibi açıklanır. Fakat açıklanması çok daha kötü çünkü yığılma artıyor. Bu sefer 27k olanlar onaylandı şimdi açıklanacak olan dosyalar içinde onay gelecek mülakat tarihi veremiyor çünkü birebir temas var bülten çok önemli değil yani

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |