Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ybi04 ayni gun mulakatimiz hayirli olsun size de ..

• @fposul gerek yok

• Azerbaycan da fotoğraftan elenen mi olmuş ?

• @Muhtaradana 5 Aralık. Listede guncelleme yaptım.

• @uarman evet öyle görünüyor:) size de hayırlı olsun.

• Mülakat randevusu : 5 Aralık . Bundan sonraki sürec kepimiz icin hayırlı olsun insallah arkadaslar.

• @TheWinner2020 tebrik ederim, hayırlı olsun, teşekkürler

• @Muhtaradana Çok tesekkur ederim. Bende en kısa zamanda randevu almanızı dilerim.

• @TheWinner2020 teşekkür ederim 😊

• tekrar merhaba forumdan aradim bulamadim hangi ulke vatandaşlarindan askerilik belge istemiyor onu nerden ogrenebiliriz Türkmenistan vatandaşim askerlik yapmadı belgesini temin edemiyorum vermiyorlar veya nasil bir yol izleyebilirim bu konuda teşekür ederim

• Herkese merhaba. Bir kaç sorum olacak yanıtlarını bilenler cevap verirse müteşekkir olurum.
    1- Evrak onayı alındıktan sonra mülakat tarihi belli olunca submit olmuş DS-260 formu ve barkodlu olan kısmın çıktısı alınmışsa yine de tekrar açtırıp güncelleme yapılabilir mi
    2- Yapılabilirse KCC ye mail atarken ingilizce olarak ne yazılması gerekir ingilizcem yok çeviri de anlamsız oluyor bazen yardımcı olursanız sevinirim.
    3- Mülakat zamanı gösterilmesi gereken para miktarı temin edilemezse sponsor olarak Amerika da yaşayan biri kefil gösterilebilir mi gösterilirse nasıl bir yol izlenmeli herkese bol şanslar şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Alparslan-BIYIK

1. güncelleme neden yaptıracaksın onu yazar mısın
    2. Herşey için mail arman gerekmiyor açtırmak istediğin konuya göre bazen konsolosluk kabul edebilir mail için tabiki de yardımcı oluruz biz aileyiz
    3. Maddi konuda yetersiz olacağına kesin durum varsa amerikada ki kişi sponsor olduğuna dair evrakları göndersin sana

• @ayvalik10 biz bir şirkete yaptırmıştık başvuruyu çok yanlış var DS 260 formunda e mail bile yanlıştı Allahtan boşta bir mail adresiymiş açtım evrak mailini ordan aldık, baştan sona tüm değişiklik yapmayı düşünüyorum. Greencard tahlihlisi annem ve en kritik yanlış bence babam 2018 temmuz ayında turist vizesine başvuru yaptı ret edildi bir madde var daha önce hiç amerika vize başvurunuz gümrük kapilarindan girişiniz vs ret edildi mi diye buna hayır denilmiş eğer sorun olmazsa diğerlerinin sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum misal benim doğum tarihim annemde ayrı babamda ayrı yazilmis babannemin doğum tarihi yanlış yazılmış bu gibi şeyler.

Sponsorluk evrakları neler oluyor acaba nasıl alınıyor onun hakkında bilginiz var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Alparslan-BIYIK aşağıdaki linkin ilk sayfasından başlayıp okursan tüm bilgiler var
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/757/sponsor-veya-iş-teklifi-mektubu-alma/21

Sponsor olacak kişi aileden birisi ise
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/75/family-sponsored-green-card-aile-sponsorluguyla-green-card-almak/9

Şirketler ds260 sana sormadan dolduramaz her soruyu sana sorması lazımdı şimdi crazycell yazılarının en altında küçük yazılı ds260 türkçe açıklaması olan paketi indir oradan tek tek kontrol edip doğrusunu düzeltirsin şimdi kentucky mail atarız açtırman için ama önce tüm ds260 formun doğrusunu taslak olarak hazırla sonra açılınca taslaktan oraya aktarırsın

• @Alparslan-BIYIK
    Ds 260 formunu açtırmak için ⬇⬇⬇⬇⬇️bu linkteki iletide İngilizce formatını nasıl olması gerektiği yazıyor İlgili kısımlara kendi bilgilerinizi yazarak formu açtırtırabilirsiniz, 2-3 gün içerisinde açılıyor genellikle

DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari https://yesilkartforum.com/forum/post/82470

Diğer tüm sorulara sayın @ayvalik10 cevap vermiş sağolsunlar

• Merhaba Aralık ayında mülakatta gireceklere mailleri gelmiş basarilar diliyorum; case numaramiz 2020EU00001XXX , 08/10/2019 da belgelerimizin onaylandigina dair mail aldik ancak henüz mülakat tarihi gelmedi , case numaramiz iki ay önce aktif olmustu, bu durumda maille KCC ye sormamız uygun olurmu ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@EBK sen current olmuşsun evet hemen mail atmalısın benim numaram current olmasına rağmen hala mülakat maili gelmemiştir. Dediğin zaman hemen mülakat maili gelir sana

• @ayvalik10 tamam tesekkurederim

• @crazycells merhaba belgelerimi arşiv kayıtsız gönderdim gelen mailde arşiv kayıtlı veya kayıtsız belirtmediği için bir sorun olur mu?

• @Muhtaradana merhaba, bende henuz mulakat tarihi almadim beklemlimiyim yoksa mail atmalimiyim kcc"ye 7,000 lrdeki arkadaslarin aralik icin mulakat ladigini gormekteyim benim number 69xx lerde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |