Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@davegrohl, içinde söyledi: ABD'de 5 Sene Sonrasi Hedef

Bana da "5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun" sorusunu 5 yıl önce girdiğim banka müfettişliği mülakatında sormuşlardı. O mülakattan 5 yıl sonra green cardlı olacağımı, Chicago'da tır şoförlüğü için sınavlara hazırlanacağımı ve bir sonraki 5 yıl için hedeflerimi düşünüyor olacağımı kim tahmin edebilirdi 🙂 4 sene banka müfettişliğinin ardından bambaşka hayaller için istifamı verdim.

Benim 2028 yılı bitmeden gerçekleştirmeyi istediğim hedeflerim;

• Sağlık, mutluluk ve heyecanla geçen 5 yıl
    • Amerikan vatandaşlığı
    • Tır işini bırakıp biriktirdiğim parayla kendi işimi kurabilmek
    • Florida'da müstakil bir ev
    • Ege'de ailemle gidebileceğim bir yazlık

19 Ocak 2023

Mufettis mulakatlarinda bu soru klasik galiba. Tir kismi haric birebir ayniyiz diyebilirim. Mufettisligi 4 yil yapip birakip gelmistim ben de. Hedeflerinizi de gerceklestireceginize eminim. Yolunuz acik olsun

• @goodluck Klasik İK sorularının değişmesi gerektiği bir gerçek 🙂 teşekkür ederim umarım hepimizin yolu açık olur, umarım herkes hedeflerini gerçekleştirme mutluluğuna erişir.

• 1 yılımı tamamladığım için 6. yıl hedefleri:

• ABD vatandaşlığı.
    • LLC kurup şirketi yılda 6 hane gelire çıkartmak.
    • Müstakil ev ve iyi bir araba.
    • Texas'tan taşınıp havası soğuk, kar yağan, daha az güneş gören bir yere yerleşmek. İstanbul bile bana çok sıcak ve güneşli geliyorken Texas dayanılır gibi değil.
    • En önemlisi, mutlu olmak.

• 2023 yılında Amerikaya taşınıyorum ve 5 yıl sonra ki hedefim para, ev, araba değil bunlar Türkiye'de hayali kurulabilecek şeyler ABD’de asıl hedefim mutlu huzurlu ve sağlıklı bir hayat sürdürüyor olmak bence en değerli hedef bu olmalı.

• Vatandaşlık
    • Müstakil ev
    • 1 Milyon dolar

• Amerika'da değilim ama bugünden itibaren 5 yıl içerisinde Amerika'da yerleşik bir hayata geçmek istiyorum. Tüm aile bireylerimle birlikte Türkiye'de bulamadığım mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayatı yaşamak öncelikli hedefim. Bunlar varsa zaten ekonomik anlamda da iyi durumdayım demektir. Bu da burada dursun. Olur da kazanıp gidersem ileride okuyup hüzünlenirim ne günlerdi diye..

• Yasaklı

@Yıldıray81, içinde söyledi: ABD'de 5 Sene Sonrasi Hedef

Amerika'da değilim ama bugünden itibaren 5 yıl içerisinde Amerika'da yerleşik bir hayata geçmek istiyorum. Tüm aile bireylerimle birlikte Türkiye'de bulamadığım mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayatı yaşamak öncelikli hedefim. Bunlar varsa zaten ekonomik anlamda da iyi durumdayım demektir. Bu da burada dursun. Olur da kazanıp gidersem ileride okuyup hüzünlenirim ne günlerdi diye..

İnşallah hayırlısıyla hedefinize ulaşırsınız hocam

• @Prm-oguzhan Aminn inşallah. Sizin 3. çekilişinizde çıkmış hem de çok iyi bir CN ile. Tebrik ediyorum sizi. 🙂

• @FreeWoRLD Bu iletinizi yazalı neredeyse 5 yıl olacak. Hedeflerinizin ne kadarını gerçekleştirebildiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |