Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gergin bekleyiş sürüyor 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐ Yasaklı

• Ben ilk basvurumda kazanmistim, 2019 GC ile Abd’ye yerlestim, benim surecim daha da saçma oldu. Basvurdugumu bile hatirlamiyordum, abim hatirlatti bir ara basvurmustun, kontrol etsene diye. Açtım, randomly selected yaziyor, anlam veremedim önce, Ingilizcem iyi seviyede onla ilgisi yok ama bana cikmis olamaz diye düşündüm. Heralde standart mesajdır, ufak metinlerin altında seneye tekrar gelin yazıyodur diye ufak bir afallama yaşadım. Sonra orada yanımda olan 2-3 arkadaşa daha telefonu elden ele yaptırdım, kazanmışsın teyiti geldiğinde hemen kendimi sokağa attım anlamsızca koşturdum. O saniyeye kadar yurtdışına yerleşme kararı aklımda hiç yokken, kesin kararımı hemen vermiştim. Gerçekten insanın hayatının en önemli dönüm noktası diyebilirim. Bu arada hergün kontrol eden biri olsam, çıkmayınca büyük hayal kırıklığı yaşardım, o yüzden bence o tarihe odaklanmayın, bırakın unutun ama telefon, outlook vs mutlaka tarih hatırlatıcı koyun.

İnşallah isteyenlere çıkar, çünkü burada hayat söylenildiği kadar güzel, GC ile gelince çok daha güzel.

• Yanlız başlığa bayıldım 😃 Bekleyemiyoruz ki, geri sayım 3 gün! 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sgt-sergey siz 3 saymayı bırakın bir dil altı hapınız varsa Önce onu alın Ondan sonra Bu yazıdan sonrasını okumaya devam edin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @ayvalik10, içinde söyledi: Dv lottery sonuçları (greencard) bekleme teknikleri

@sgt-sergey IMG_20200502_173840.png

Daha sonradan 6 Haziran oldugunu farkettim evet. Onemli degil her sey olacagina variyor

• hayaller Amerika yaşantı Somali 6 haziran dan sonra inşallah ikisi de Amerika olacak. hadi hayırlısı

• ne zaman acıklanacakmış ben anlamadım açıklandı mı durum nedir ?

• 6 haziran açıklanacak sonuçlar

• Herkese günaydın arkadaşlar.

Buralar bu kadar sessiz sakin olmazdı kaldıki şurda sonuçların açıklanmasına neredeyse 1 ay kalmışken.
    Oysaki geçtiğimiz kış döneminde buralar baya bir hareketli idi 😕

• @optimistic Belki de başvuran sayısı geçen seneye göre azalmıştır ve doğal olarak kazanma şansımız artmıştır. Pozitif düşünmekte fayda var 🙂

• ⭐⭐

@Cupzen, içinde söyledi: Dv lottery sonuçları (greencard) bekleme teknikleri

@optimistic Belki de başvuran sayısı geçen seneye göre azalmıştır ve doğal olarak kazanma şansımız artmıştır. Pozitif düşünmekte fayda var 🙂

Bence artmıştır, eşimin pasaportu yoktu sırf gc başvurmak için çıkarttı. Görevli memurlardan biri böyle yoğunluk görmedik demiş, hem de başvuru tarihi başlamamıştı. O da çekilişi anlatmış, eşim de aynı sebepten geldiğini söylemiş. Kim bilir başvuru zamanı ne kadar kalabalıktı. İsteyen bulup buluşturup almıştır pasaport. Her seneki gibi bu sene de başvurularda artış bekliyorum ben.

• @gariban corona yüzünden diye düşünüyorum millet canının derdine düştü ne yapsınlar

• @Cupzen, içinde söyledi: Dv lottery sonuçları (greencard) bekleme teknikleri

@optimistic Belki de başvuran sayısı geçen seneye göre azalmıştır ve doğal olarak kazanma şansımız artmıştır. Pozitif düşünmekte fayda var 🙂

Hocam başvuruların azalacağını sanmam bu dediğim hareketlilik başvuru tarihlerinden sonraydı zaten şu geçtiğimiz kış döneminden bahsediyorum. Keşke başvuran sayısı az olsada kazanma şansımız yüksek olsa kim istemezki 🙂

• Neyse bekleyelim bakalım çekilişe az bir zaman kala buralar şenlenir diye ümit eediyorum.

• @caglarcan biz de bir aile dostumuz ile beraber basvurmustuk. Sonra unuttuk. Subat ayinda kiz esimi ofiste gorup , kontrol ettin mi dediginde esimn aklina geldi. Dusun, cekilis olmus , sonuclar aciklanmis uzerinden aylar gecmis. Bizimkisi numarayi hatirlamiyor, ekran ciktisini bulmasi ofiste yarim saat almis. Beraber bakiyorlar , kazanmisiz. Arkadasimiza cikmadi maalesef. Beni aradi. Sana bir haberim var ayakta isen otur istersen dedi. Noldu dedim, yesil kart cekilisini kazandik dedi. Ben cool customer, iyi hayirli olsun hayatim, baska bir sey var mi dedim 🙂 Zavalli kizcagiz benden bunu beklemiyormus, aksam konusuruz benim isim var deyip kapattim telefonu. Aksam gelince nasil bir adamsn sen diye suratima bakip bakip guldu 🙂

Bu arada iyiki gec farketmisiz, bizim kazandigimiz sene bir takim degisiklikler oldu, biz ogrendigimizde sistem daha net anlasilir hale gelmisti. O nedenle bazen gec ogremek de iyi olabiliyor.

• Her ay kendine okuma listesi yapacaksın. Örnek her hafta 1 kitap okuma hedefin olacak. Kişiye göre bu hedef artabilir. Her pazar o kitap bitmiş olacak 🙂 Kitap okuma hedefiyle günler haftaları hızlandırabilirsiniz 😉

• dv2021de kazanıp trump ve biden politikaları nedeniyle(covid miş yersen ) vize mulakatına bile gidemeyip dv2023e basvurdum gene bekliyorum.uzunbir aradan sonra 9.sayfaya dusen konuyu buldum canlandırdım.beklemeye devam.avrupadaki vatandaslık ıslemlerımde bekliyo onumuzdekı sene ya ab ya abd.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

39.8k
Kullanıcı

5.7k
Konu

418.1k

| | | |