Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Öğretmenlik eğitimi alan deneyim sahibi olmayan öğretmenler tarafından ders verileceği belirtilmiş. İşe yarayabilir ☺

• Merhaba arkadaşlar,
    Bu kurum İstanbul Levent metro istasyonunun çok yakınında. 2 sene önce CELTA eğitimimi alırken ben de burada ders vermiştim. Sadece tecrübesiz hocalar yok, geneli en az 4-5 yıl İngilizce öğretmenliği yapmış insanlar, bazıları da benim gibi 20 yıllık hocalar. Çoğu yabancı, Türkler azınlıkta hocalar arasında. Bizim grubumuzdaki öğretmenlerin çoğu İranlıydı, Afrika, Avrupa ve Amerika'dan da öğretmenler vardı grubumuzda. Haftanın her günü sabah ve akşam sınıfları var her seviyede. Zamanı olanlara tavsiye ederim.

• Bir de https://www.usalearns.org/ var. Buradan pratik yaptığım bir yer vardı. Temel İngilizce. Faydalanmıştım zamanında. İspanyolca da var aynı zamanda.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |