Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

aklım kısa diilmiş saçım uzun olsa da. 🙂 bn demiyom dr lar diyo IQ 125 miş. 😛 (bi vesileyle ölçmüşlerdi de) .:) Alttakinin boyu 1m. 75cm den kısa. 😃

• @sinem hahaha kişisel IQ reklamı birde...

Tutmadı. 1.92...maşallah deyin.

Alttaki şırdanı çok seviyormuş.

• Banned

maşallah diyeyim. 🙂 Kokoreç olsa da yesek mm ama tutmadı . 😃 Alttaki kurban bayramında Amerikada olacak

• Banned

yaa @topraxxx akşam akşam yapılır mı bu şimdi nerden bulcam ben kokoreç şimdi ya öf. 😃

• Tutmadı bidahikine innnnnşallaaaahhhh yarebbbimmm... Herkesin mesajlarınıda beyendim katılsınlar diye ama gelen giden yok...

Alttaki eriği çağla bademden daha çok seviyor.. Sulu sulu kütür kütür 🤣🤭

• @sinem Alttaki Tahmin Oyunu içinde söyledi:

yaa @topraxxx akşam akşam yapılır mı bu şimdi nerden bulcam ben kokoreç şimdi ya öf. 😃

Erik daha fenaaaaaa 😅

• Banned

@VolkanU 'yu çaardım ben. 😃

• Banned

erik seviyorum evet tuttu. 🙂 Ama diş kalmadı ühü. 😞 Alttakinin yakında torunu olacak. 😛

• Banned

@annecik, @aysegul , @nilfersev hadi gelin oynayalım. 🙂

• Tutmadıki tutmadıkiiiii...
    Daha kızım bebek 🤭
    Alttaki birden çok ülke gezmiş?

• Banned

tutmadı kii 😃 hiç yurtdışına çıkmadı bu sinem teyze. 🙂 alttakinin yeni bebegi olacak. 🙂 not: Allah bagışlasın @topraxxx .:))

• Tutmadı. Amerigaya gidek hele ozaman hanımı kandırırsam birde oğlan nasipse ohhhh dadından yenmez. Teşekkür ederim aminnnn.

Alttakinin yükseklik korkusu var 😅

• Banned

tuttu ama nedense sadece yüksek binalarda. Ve tutunacak yer yoksa. 🙂 alttakinin de köpek fobisi var. 🙂

• Tutmadı.... Bayılırım..

Alttakinin dövmeleri var?

• Banned

@topraxxx tutmadı hayatta yaptırmam. 🙂 alttakinin sol bacagında ben var. :

• Tutmadı... Alttaki küçükken agucuk mugucuk dermiş 🤣

• Banned

tutmadı 6 aylıkken anne baba dede mama ve atta diyormuşum hiç agu demez hiç aglamaz ve günde 6 saatten fazla uyumazmışım 🙂 Anneme göre manyak b çocukmuşum. 🙂 alttakinin küçükken torneti vardı. 🙂

• Tutmadı... Kaykayım vardı. Unutmuşuz IQ seviyenizi pardon. Benim kız 3 aylıktan beri söylüyor. Bir ara bi ölçtüreyim IQsınu 🤣

Alttaki 80 lerde en çok VHS kaset kiralayıp film izlerdi. Betamaxı sevmezdi

• Banned

bence ölçtürün çünkü bu bir belirtiymiş. Normal bir bebek 1.5 yaş civarı çat pat cümle kurması lazımken ben 1.5 yaşında istiklal marşını ezbere okuyordum...NOT: Burada bana Kur'an ögretmeyen ana babama en derin öfkelerimi sunarım böyle bi zekaya yazık edilir mi be. 🙂 Bnm oglanlar da çok erken konuştular. BİLSEM sınavlarına girdiler ve mülakat bekliyoruz şimdi. 🙂 Ah ah.. Bizim zamanımızda BİLSEM var dı da ben mi gitmedim. 😃

• Banned

ve evet ilk VHS ler geldiginde tiryakisi olmuştum yani tuttu. 🙂 Alttaki walkman nedir görmedi hiç(gerçek anlamda yani resmini, videosunu vs degil kendisini) 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.6k

| | | |