Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @clubhasankara ceza almiyorsunuz sadece size beyan ettiriyorlar. Basima geldigi icin biliyorum, 15000 dolarla girdim, ilk giristen gecerken para sormamislardi, THY ucagi oldugu icin cokca bir İranli grubun icinde olunca ekstra gumruk kontrolune cagirdilar. Cantalarda n var dedi, ev tasiyorum, mutfak esyasi vs dedim, para ne kadar var dedi, 15k dedim. Bildirmen gerekiyor dedi, aaa unuttum, kusura bakmayin , ne yapmam lazim dedim, beraber form doldurduk , SSN ile beyan formu doldurup imzaladik, hadi gule gule dedi. Belki ikinci ya da ucuncu den sonra ceza varsa onu bilemem.

• @cnpist sans sizden yanaymis 🙂

• Herkese merhabalar, ülkeye girişte 10 bin $ kuralı yanılmıyorsam kişi başı değil diye biliyorum yani aile basına 10 bin mi bilen var mı? Ayrıca diyelim ki 9000 ile girdik beyan ettik, yine de bu sorgu sebebi mi?

• @cagladiyebiri Bende aile başı diye biliyorum. 10.000 üstünde sorun oluyor başka sorun yok.

• @cagladiyebiri kişi başı değil, toplamda 10.000 dolar ve üzerini beyan etmeniz gerekiyor.

• Cok tesekkur ederim teyit etmis oldunuz .

• @cagladiyebiri aile basi 10bin uzerini beyan etmeniz isteniyor. 9000 getiriseniz beyan etmeniz gerekmez. Isterseniz 100bin getirin uzerinizde, size sadece giriste ne kadar para getirdigini beyan ettiginiz fincen formu doldurtuluyor, bazen ssn bazen gc karti uzerindeki numara kayit altina aliniyor.

• Arkadaşlar eylülde giriş yapacağız umarımda. Bir kaç bişey daha danışacağım normalde satmayı düşündüğüm elektronik eşyalar vardı tablet Xbox series x ve PC parçası birde kulaklık ama bunlar yok parasına gıdecek Türkiye de bende bir daha oradan almamak için yanımızda götürmeye karar verdik sizce bi sıkıntı olur mu bavulda ya da el bagajında mı goturmelıyım. Kg sınırlarını biliyorum onluk sıkıntı yok. Millet oradan buraya getirir biz buradan oraya götürüyoruz 😊

Benzer Başlıklar

• 5
  • 17
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

120

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.8k

| | | |