DV2022 Talihlileri DV2022 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

Turist Vizesiyle Ev Kiralamak, Banka Hesabı Açmak, Ehliyet Almak...

• Arkadaşlar merhaba,

Turist vizesiyle south carolina’da yaşıyorum. Bankalardan hesap açmam için Proof of Adress gerekiyor. Ben ise çalıştığım yerin sahibinin evinde kalıyorum. Bu durumda adres olayını nasıl çözebilirim. Aynı durum araç alırken DMV’de de karşıma çıkar mı?
    Konuyla ilgili bilgi sahibi olanlardan yardım rica ediyorum.@crazycells

Şimdiden Teşekkürler..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizyucel, içinde söyledi: Turist Vizesiyle Ev Kiralamak, Banka Hesabı Açmak, Ehliyet Almak...

Arkadaşlar merhaba,

Turist vizesiyle south carolina’da yaşıyorum. Bankalardan hesap açmam için Proof of Adress gerekiyor. Ben ise çalıştığım yerin sahibinin evinde kalıyorum. Bu durumda adres olayını nasıl çözebilirim. Aynı durum araç alırken DMV’de de karşıma çıkar mı?
    Konuyla ilgili bilgi sahibi olanlardan yardım rica ediyorum.@crazycells

Şimdiden Teşekkürler..

Ev sahibi orada yasadiginiza dair bir mektup yazarsa kabul ederler diye dusunuyorum.

Evet, genelde bankaciligi ilgilendiren durumlarda bir adres gerekiyor.

• Teşekkür ediyorum @crazycells

Log in to reply

Benzer Başlıklar

• 21
  • 28
  • 18
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

14.7k
Users

3.2k
Topics

220.0k
| | | |