Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba genelde green card ve amerikada yaşam adı altında YouTube yayını yapan kanallarının çoğu istanbuldan başvurmuş ve kazanmış kişiler yani demek istediğim başvuruya türkiyede hangi ilden başvuru yaptığımız çekilişi etkiler mi bu yıl başvuracağım ve hatayda yaşıyorum ama daha önce hiç farklı illerden başvurmuş ve kazanmış birisini görmedim bu süreci uzun zamandır takip ediyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Farketmez hocam çoğunlukla istanbullu kazananların olması gayet normal turkiyenin nüfusu 80 milyon istanbulda yaşayanların nüfusu ise 20 milyon
    Üstüne birde yeterli bilgi birimine sahip olma oranına dikkat ederseniz batıdan doğuya doğru azalıyor. Bütün bunları göz önüne alırsanız istanbullu kazanan arkadaşların daha fazla olması gayet normaldir

• Çok saolun hocam cevabınız için

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |