Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'da Alışveriş Yerleri ve Mağaza Çeşitleri

• @serkanist, içinde söyledi: Amerika'da Alisveris Yerleri ve Magaza Cesitleri

Turist ken acabilirmiyim ???

• @serkanist, banka hesabi acip ehliyet alanlar var :))

• Yabanci forumlarda da takip ederseniz bu iki bankadan hesap acabilen kisileri gorebilirsiniz yabanci bir forumdan bir kullanicidan b1/b2 vize ile gidip banka hesabi actigini beyan etmis.

It's super easy to open a bank account in USA. In my last trip I've opened an account with Bank of America and in this trip I've opened an account with Wells Fargo in California.

All you need is passport with valid visa as your documentation, at least in these two banks.

Then when you are coming back you can either close your account or keep your account active by maintaing minimum $1500 in it or by fulfilling other conditions or by paying charges about $15 dollars per month.

• @Sercan-Özüsağlam dostum @vermaynen dediği gibi sanırım açabilirsin sanırım Depit kart online alışverişte ve normal alışverişte ve Appla Pay için sanırım eklenebiliyor gibi geldi bana. @sash dediği gibi.

bilmiyorum artık gidince göreceğiz ilk iş zaten telefon hattı almak ve parayı bankaya yatırmak gibi bir kaç işimiz var.

ama onlie ve normal harcamalarda bu kartı kullanmak istiyorum aylık 10 15 dolar kullanım versek sıkıntı yok zaten olsun.

bakalım göreceğiz. 🙂

• @vermaynen göreceğiz bakalım 🙂

• BofA baktım depit kartı bir online kullanıma ekleyebiliyoruz çok iyi ya 🙂

bide çıkarsak offf

• @serkanist yalniz dikkatli olun bildigim kadariyla debit kartin kredi kartinin aksine herhangi bir dolandiricilik karsisinda sigortasi yok o yuzden hesabiniza cok yuklu miktarlar yatirip heryer de kullanmak biraz riskli olabilir.

• @Rookie Sence ne kadar yükelemem gerekir 500 dolar iyimi ??? yanmda 5000 dolar para var ne yapcam bu parayı ben 😕

tamm dostum bunu dikkate alacam

• @serkanist valla abi gündelik işler uber lyft vs için belli mi miktar yeterli tabi ama üzerinde de tutman riskli bu konuda nasıl bi yol izlenebilir yanlış bilgi vermek istemem bilgisi olan varsa cevaplarsa iyi olur 🙂

• Tamm kardeşim bakalım artık ne yapacağız şimdi telefon hatlrınada baktım 50 60 dolara var bir şeyler işimizi görür işalllah.

birde işallah depit kartımız olursa onuda dediğim gibi alışveriş ve uber gibi apple pay gibi şeyleri kullanmak için istiyorum .

amac belli az az yüklemek gerek sanırım. 🙂

teşekkür ederim

• @serkanist türkiyede iken cepteteb hesabı açabilir,kalan miktarı bu hesaba dolar olarak yaptırabilirsiniz, eğer yanında Türkiye hattında varsa, ki Amerika da ilk kullanım için mesaj geliyormuş bunun için lazım(hat kontörlü olursa iyi olur) cepteteb kartınla bank of Amerika ve sanırım bir bankanın daha atm sinden bu parayı günlük bir limitli(hatırlamıyorum şimdi) kesintisiz çekebiliyorsunuz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhtaradana sadece bank of america ile antlaşmalı bir de günlük 6000 TL karşılık gelecek kadar çekebilirsin eski call center konuşmamı eklemiştim ben
    Bu başlık en güncel bilgiler var
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/70/abd-türkiye-arası-para-transferleri

• @ayvalik10 teşekkür ederim cevaplarınız için, ben sanki bir banka daha var diye yazdılar diye hatırlıyordum ama sadece bank of Amerika ymış, sanırım amerikada yaygın bir banka çok sıkıntı yaşanmaz

• @serkanist Güzel haber 🙂

• This post is deleted!

• @serkanist galiba prepaid hat fiyatlarına baktınız. Söylediğiniz gibi aylık $50, sınırsız. Mevcut cep telefonunuzun lte bandı buraya uygunsa interneti sorunsuz kullanabilirsiniz. Eğer uygun değilse bu aralar iki aylık ücreti peşin verdiğinizde t-mobile, cep telefonunu ücretsiz veriyor. Telefon iş görür. Bilginiz olsun.

• @Sefa aklımda ki ücret oydu evet. telefonumu amerikadan almıştım sıkıntı olmaz sanırım- bir tane daha almayı düşünüyrum iphone 7 plus falan .

• @Muhtaradana tamamen orada bir kart kullanmak istiyorum yanı buradan başka bir kart kullanmak istemiyorum , dostum.

Eğer çıkarabilirsem yenı bir hesap açacağım yapamazsam kendi kartımı yada nakit kullanmaya devam . Teşekkürler. Dostum.

• This post is deleted!

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |