Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tugba54 merhaba buraya bu mesajı bırakalı baya oldu ve hep giriş yapılı sandığım için forumda gelen bildirimleri kaçırmışım. Kusura bakmayın geç dönüyorum. Ben zaten 1 senedir amazondayım ve hesabım var. Yakın arkadaşımla birlikte "gerçek" bir danışmanlık veriyoruz. Şu an çok fazla kurum var ve herkes dolar kazanmak için atlıyor fakat pek güvenilir bir ortam değil belirtmek isterim.

• Merak ettiğim konu şu. Dünyanın her yerinden zaten amazon fba yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Amerikada yerleşik olmanın bu iş için ekstra bir avantajı varmı?

• ⭐⭐⭐

@Mandrake, içinde söyledi: Amazon'da E-Ticaret düşünenler

Merak ettiğim konu şu. Dünyanın her yerinden zaten amazon fba yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. Amerikada yerleşik olmanın bu iş için ekstra bir avantajı varmı?

Büyük toptancıların bazıları orda şirket kurmanın dışında Amerika'da yasal olarak çalışma iznin veya vatandaşlığının olmasını istiyor. Ayrıca lojistik avantajları da var ben şuan Amerikadaki toptancıdan mal alınca mecbur ara depoya gönderiyorum orda etiketletip ordan kargo yaptırıyorum bunların hepsi bana maliyet ama orda olsam kendi adresime alır kendim etiketlerim sarf malzeme parasıyla kurtarırken işçilik elleçleme gibi masraflar ödüyorum ki ürün adet başına 1 dolar gibi bir masraf çıkıyor buda kazanacağın 5 doları 3-4 e düşürüyor.

• @tolgasatir kurulu şirketimiz var ise , baslamak icin ihtiyacımız olan sey , amazonda hesap açıp , satmak istediğimiz ürünleri amazon deposuna göndermek midir o zaman ?

• ⭐⭐⭐

@egesahinkaya, içinde söyledi: Amazon'da E-Ticaret düşünenler

@tolgasatir kurulu şirketimiz var ise , baslamak icin ihtiyacımız olan sey , amazonda hesap açıp , satmak istediğimiz ürünleri amazon deposuna göndermek midir o zaman ?

Aynen öyle sadece amazon dan alacğaınız etiketleri yapışkan etiket ile yapıştırmanız da gerekiyor, ordaki etiket prosedürü önemli.

• Merhaba,
    Amazonda'da FBA, FBM, Private Label iş modelleri ile satış yapan arkadaşlar, bu işlerin nasıl yapılacağı, nasıl başlanacağı, kazancı hakkında bilgi verebilirler mi?
    Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |