Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ucuz etin yahnisi bu oluyor sanirim

• ⭐⭐⭐⭐

Yavaştan abd ye gidip görme için bilet bakıyorum aynı tarih aynı rotadaki 3 ayrı firmanın bilet fiyatları... İnanılmaz gerçekten...

THY

Screenshot_20220129-233307_Skyscanner.jpg

Luftahnsa

Screenshot_20220129-233241_Skyscanner.jpg

Polonya Havayolları

Screenshot_20220129-233225_Skyscanner.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

Polonya Havayolları ile ABD ye seyahat eden var mı acaba?? Deneyimlerini merak ediyorum...

• @denizci10 polonya havayolu biletlerine nereden baktınız acaba. Gerçekten çok ciddi fark var.

• ⭐⭐

@esranboylu, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@denizci10 polonya havayolu biletlerine nereden baktınız acaba. Gerçekten çok ciddi fark var.

Şimdi baktım. Gidiş ve dönüş olmak üzere istanbul new york arası 4900tl. Polonya aktarmalı. Rakiplerine göre ucuz baya.

• ⭐⭐⭐

LOT ile çokça seyahat ettim. İstanbul-Varşova arası gidiş gelişlerde ve Avrupa içinde. THY'nin bir tık altı. Yemekler fena değil. Star Alliance üyesi olduğu için buradan kazandığınız uçuş millerini direk THY'nin mil programına işletebiliyorsunuz. Yani THY ile uçmuş gibi. Transatlantik ya da diğer uzun menzil uçuşlarını denemedim ama THY, Air France veya Lufthansa'dan çok farklı olacağını sanmıyorum. Onlara 700-800 dolar fazla ödeyecek bir fark yok seyahat kalitesinde.

• ⭐⭐⭐⭐

@smartcells çok şaşırdım ve sevindim. Ben eşime Öz Polonya Turizm diye dalga geçtim. Eşim de saçmalama dedi. Çanta falan kaybolur hatta uçak gelmez dolmuş gibidir falan dedi ama sizin söylediklerinizden sonra çok şaşırdım. Bilgi için teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐

@esranboylu skyscanner diye bi uygulama var oradan baktım. Aynı zamanda da İnternet sitesi de mevcut

• Ben şimdi bakıyorum da THY ile fark yok. Houstondan uçağa binmenin dezavantajlar 😞

• ⭐⭐⭐⭐

Yeni haber. Lufthansa bundan böyle Adana dan Frankfurt aktarmalı New York a uçacakmış... benim gibi Çukurovalılar için güzel bir haber...

https://www.abdpost.com/lufthansa-adana-new-york-seferine-basladi/91974/

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 günaydın şimdi baktım skyscanner adana istanbul aktarmalı newark yada jfk uçuyor

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 henüz başlamamış olabilir ya da ileri tarihli olan uçuşlarda da olabilir. Polonya Havayolları da yazıyor haberde

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 paylaştığın biletlerde tarih göremedim ne zamana düşünüyorsunuz cümbür cemaat bilet bakalım tarih kesinleşsin ki daha yapacak işimiz var.

f3ab088cdb97c486aaac91cf60f1a67d.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 keşif için 30 Nisan-20 mayıs tarihleri arasında git gel yapacağız sonra nereye yerleşeceğimize karar vereceğiz...

• @denizci10 Bu sevindirici bir haber!! 🙂

• ⭐⭐

@esranboylu, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Houstondan uçağa binmenin dezavantajlar

Houstonda yaşamanın avantajlarıyla karşılaştırınca yılda bir kullanılan bilete 50 dolar fazla vermek o kadar da kötü değildir diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@mysea teşekkürler.

Programımızda şöyle olacak @ayvalik10 ilk iniş Newark havaalanı. New Jersey ve New York u gezeceğiz. Oradan Florida ya geçip Orlando dan başlayıp Miami ye kadar her yere gideceğiz. Tampa, Naples, Boca Raton gibi her yeri gezip inceleyeceğiz. Oradan Texas a geçip Houston ve Austin i gezeceğiz. Oradan da San Diego ya geçip Los Angeles dan geri döneceğiz. Buralarda arkadaşlar ve tanıdıklarla görüşeceğiz. İyi ve kötü yanlarına göre karar vereceğiz. Sonrası Allah kerim...

• Banned

@denizci10 İyi yolculuklar. Lütfen deneyimlerinizi foruma yazın hocam. Merak ediyorum.

• @denizci10, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@mysea teşekkürler.

Programımızda şöyle olacak @ayvalik10 ilk iniş Newark havaalanı. New Jersey ve New York u gezeceğiz. Oradan Florida ya geçip Orlando dan başlayıp Miami ye kadar her yere gideceğiz. Tampa, Naples, Boca Raton gibi her yeri gezip inceleyeceğiz. Oradan Texas a geçip Houston ve Austin i gezeceğiz. Oradan da San Diego ya geçip Los Angeles dan geri döneceğiz. Buralarda arkadaşlar ve tanıdıklarla görüşeceğiz. İyi ve kötü yanlarına göre karar vereceğiz. Sonrası Allah kerim...

20 gunluk bir program icin biraz genis bir alan secmissiniz. Cok sehir ve mesafeler cok fazla. Haritalardaki distorsion orani yuzunden ABD kucuk gozukur. Muhtemelen surekli seyahat etmek zorunda kalacaksiniz. Kendinizi hazirlayin.

Ulkelerin boyutlarini karsilastirmak icin asagidaki linki kullanabilirisniz. Asina oldugunuz mesafeler uzerinden bir fikir verebilir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

132

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |