Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• alt metni

şöyle bir göz attım. google flights ile daha kolay bakılabiliyor.
    Yukarıdaki şekilde haziran ayında da 2 yetişkin + 2 Çocuk 6.881 TL ye bile Uçuş bulunabiliyor. @gkhanfeez

link ;

• alt metni

Buda direkt uçuş en ucuzu. 9.779 TL @gkhanfeez

26 haziran - 20 Eylül - THY - 13 Saat 20 DK.

Link

IAH,HOU.IST,SAW.2018-09-26;c:TRY;e:1;s:00;px:2,2;sd:1;t:f

**https://www.google.com/flights/beta

Yı kesinlikle öneririm.**

• Ben geçen hafta haziran için istanbul new york THY gidiş dönüş 2+1bebek 5500 e aldım her gün artış gösteriyor bi haftada 4500 lük bilet 5500 oldu acele etmek lazım plan varsa

• @gkhanfeez bende geçen sene aynı nedenle 29 haziranda miamiye gelmiştim. Biletler 4 kişi için 8.800 TL tutmuştu. 1 temmuzdan itibaren 12 binin üstundeydi. Ve sürekli artıyordu. Bence hemen almanızda yarar var.

Amerika-Türkiye gidiş dönüş alacak arkadaşların her gün kontrol etmelerinde yarar var. Ben yakalayıp aldım. Sonra 2 katından fazla arttı. Benden 2 hafta sonra bir arkadaşım gene ucuz bilet alabildi.
    Nasıl oluyor anlamadım ama bir iki saatliğine indirimli oluyor ve değiştiriyorlar.
    Tanıdık acente var ise onkardan da öğrenilebiliyor. Sanırım acentelere özel kısa süreli indirim yapıyorlar.

• @divionyedi mülakat mayısta gelir büyük ihtimal yoksa hemen alacam da ne olur ne olmaz herşeyimiz hazır bekliyoruz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@divionyedi Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

@gkhanfeez bende geçen sene aynı nedenle 29 haziranda miamiye gelmiştim. Biletler 4 kişi için 8.800 TL tutmuştu. 1 temmuzdan itibaren 12 binin üstundeydi. Ve sürekli artıyordu. Bence hemen almanızda yarar var.

Amerika-Türkiye gidiş dönüş alacak arkadaşların her gün kontrol etmelerinde yarar var. Ben yakalayıp aldım. Sonra 2 katından fazla arttı. Benden 2 hafta sonra bir arkadaşım gene ucuz bilet alabildi.
    Nasıl oluyor anlamadım ama bir iki saatliğine indirimli oluyor ve değiştiriyorlar.
    Tanıdık acente var ise onkardan da öğrenilebiliyor. Sanırım acentelere özel kısa süreli indirim yapıyorlar.

bu anlik indirimlerin cogu, iptal edilen biletlerden doguyor diye tahmin ediyorum.

• ukraine international deneyimleyen oldu mu acaba, olduysa tecrubeler nelerdir? lvivden new york citye uygun biletler var... yine ankara-lviv ucuslari da oldugu icin ankaradan amerikaya ucacaklar icin ucuz bir alternatif, bagaj konusunda da anladigim kadariyla bi fark yok 23x2 kg/yetiskin.

• @tissi Salam uçuşlar lvivden değil, Kievden

• momondo dan ucuza bulduğum fiyatı thy de bulamıyorum. sizce momondo'nun yönlendirdiği https://tr.gotogate.com/choose-your-flight sitesinden ödeme yapmak güvenli mi ?
    thy için internetten aldığımız bileti thy şubelerinden alabiliyoruz. momondo ile iligli tecrübeleri olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi ? önceden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kturkay Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

momondo dan ucuza bulduğum fiyatı thy de bulamıyorum. sizce momondo'nun yönlendirdiği https://tr.gotogate.com/choose-your-flight sitesinden ödeme yapmak güvenli mi ?
    thy için internetten aldığımız bileti thy şubelerinden alabiliyoruz. momondo ile iligli tecrübeleri olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir mi ? önceden teşekkür ederim.

momondo cok kullanilan sitelerden biri, o nedenle problemli bir site ile calisacaklarini zannetmiyorum. Fiziksel bilet donemi uzun sure once bitti aslinda, yillardir elektronik bilet aliyorum ben gerekli tum bilgiler email ile gonderiliyor, onemli olan tek sey isminizin ucus listesinde olmasi. Zaten bunu size verilen bilgilerle havayolu sirketinin sitesine girince gorebiliyorsunuz. Ucaga binerken kullanacaginiz biletleri havalimanina gidince alabilirsiniz.

• thy online bilet alımı aşamalarında "koltuk seçim yeri" var. ve ekstra para ekliyor koltuk seçersek. peki ya seçmessek? "hani kardeşim koltuk no kaç ? yokmu almıyoz uçağa" derler mi 🙂
    niye koltuk seçemeden ödemeye izin veriyor ? ödemeden sonra geliyor mu koltuk no randommu ? ya da özetle. aa! size koltuk kalmamış kusura kalmayın ya derler mi ? insanın aklına her engel geliyor tr de yaşayan biri olarak 🙂

• @kturkay koltuk secımız sızın özel isteğiniz. Secmeyedebilirsiniz. Aradaki fark koltuk seçımı yaparsanız ıstedıgınız koltuk numarsında (pencere kenarı veya korıdor secım sıze kalmıs)oturursunuz. Seçim yapmazsanız eger herhangı bır koltuk numarası verırler sıze check-in yaprken orada oturursunuz

• herkese merhaba , Fransa veya Almanya üzerinden yapılan aktarmalarda sorun yasayanlar oldu mu ? Fransa yada Almanya'da

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tottenham Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

herkese merhaba , Fransa veya Almanya üzerinden yapılan aktarmalarda sorun yasayanlar oldu mu ? Fransa yada Almanya'da

ne tur bir sorundan bahsediyorsunuz acaba? Transit vize mi? Eger transit vizeyse, iki ulke de ABD vizesi varsa transit vize istemiyor.

• @kturkay Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti içinde söyledi:

thy online bilet alımı aşamalarında "koltuk seçim yeri" var. ve ekstra para ekliyor koltuk seçersek. peki ya seçmessek? "hani kardeşim koltuk no kaç ? yokmu almıyoz uçağa" derler mi 🙂
    niye koltuk seçemeden ödemeye izin veriyor ? ödemeden sonra geliyor mu koltuk no randommu ? ya da özetle. aa! size koltuk kalmamış kusura kalmayın ya derler mi ? insanın aklına her engel geliyor tr de yaşayan biri olarak 🙂

Thyde uçuşa 100 gün kala koltuk seçimi açılıyor.istediğiniz koltuk varsa tükenmeden alabilirsiniz.

• @crazycells evet aktarmalı ucus yapmak ıstıyorum abd'ye green card ılk gırıs ıcın.. Fransa yada Almanya'da sorun cıkar mı memurlar tarafından dıye sormak ıstedım

• @tottenham havaalınından çıkmadığınız sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.Zaten indiğinizde transit yolcu olduğunuz için başka bir kapıya yönlendirilirsiniz.

• @kturkay thy koltuk seçimine para almıyor, ben seçtim uçuşa 2 ay kala. Sadece koltuk aralığı geniş 10-15 tane koltuk var. Onları isterseniz ücret var.

• @schadow Merhaba teksaslı şadov 😉 ! işin rast gitsin kardeş!

thy de koltuk seçme işi hava alanına girince (check-in de?) mi oluyor ? bi de ben ekonomik şeyden aldım. business alınca mıkoltuk seçtiriyorlar

thy websitesinden koltuk seçim başına 330 tl görünüyor bende. paralı bile olsa seçemiyorsun 6 koltuk dışında (onlar da wc dibinde) hemen hepsi disabled.

• @air_technic ben 40 gün kala aldım. koltuk seçme hakkı gibi bir seçenek görünmüyor

Benzer Başlıklar

• 16
  • 36
  • 38
  • 9
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |