Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Avrupa aktarmalı uçuşlarda durum nedir bilgisi olan var mı peki? Mesela Fransa ülkeye girişte test sonucu istiyor ama aktarmalarda da bu geçerli midir

• Banned

@gizemm gizem hanım ben biletiniz direkt thy indirimli alabilirim

• @Alpay25 Alpay Bey çok teşekkür ederim, ben biletimi başka havayolu şirketinden aldım ama numaranızı kaydetmiştim eğer tekrar lazım olursa iletişime geçeceğim

• Banned

@gizemm Tabiki Gizem hanım ne zaman lazım olursa arayın

• Merhaba

@Alpay25 beyden pazartesi bilet aldık dün uçuşu gerçekleştirdik . Gönül rahatlıgıyla bilet almak isteyenler kendisine başvurabilirler.

• Banned

@neslikaan Teşekkür ederim her zaman beklerim.

• @Alpay25 Alpay hocam WhatsApp tan yazabilir isiniz bana acilll

• Duyduğum kadariyla Oktober karsidaki aydan Turkish airlines uçuşları durduruyor doğrunu?Bən December 20 Azerbaijan a dönmək üçün sinfindən ticket almak isterim.Bu konuda yardımçı olursaniz sevinirdim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunay-Eliyeva, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Duyduğum kadariyla Oktober karsidaki aydan Turkish airlines uçuşları durduruyor doğrunu?Bən December 20 Azerbaijan a dönmək üçün sinfindən ticket almak isterim.Bu konuda yardımçı olursaniz sevinirdim.

Sitelerinde boyle bir bilgi yer almiyor.

Nerede gordunuz? Bence yasal bir yasak gelmedigi surece ucuslara devam edeceklerdir, sonucta bu sekilde para kazanan bir sirket.

• USA vatandasi için nazil viza ala bilirik 6aylik Azərbaycan vizası?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Gunay-Eliyeva, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

USA vatandasi için nazil viza ala bilirik 6aylik Azərbaycan vizası?

ABD'deki Azerbaycan Konsoloslugu'ndan bilgi alabilirsiniz:

• Merhaba tekrar,
    8 ay aradan sonra elimizde greencardlarimiz olduğu için frankfurt aktarmalı lufthansa ile lax a uçtuk. Türkiye'de greencard ile gectikten sonra. Frankfurt a iner inmez uçağın çıkış kapısında bekleyen polisler herkese tek tek ayaküstü pasaport kontorlü yapti. Alman polis bize vizeniz varmı dedi ve greencard var diyince onları görmek istedi ve gösterince teşekkürler diyip bize pasaportları geri verdi. Tum yolculara yapılan üst aramadan bölümünden sonra Transit salona geçip 2 saat bekleyip sorunsuz lax ucusunu gerçekleştirdik. Almanyadan aktarmalı sorulara cevap olur umarım.

• @Tairanu covid testi sonucu istendi mi aktarma sirasinda?

• @gizemm hayır yalnizca bir form verdiler standart soruların olduğu o kadar. Hiçbir test istenmedi ne abd nede almanyada.

• https://www.qatarairways.com/tr-tr/offers/thank-you-teachers.html
    Arkadaşlar yukardaki linkte bahsedilen kampanyadan yararlanan oldu mu daha önce? Kuzenim öğretmen ve benim için bir bilet oluşturması mümkün müdür? Bir sorun yaşar mıyım?

• Merhaba, aralik ayina dallas-munih-ankara ucusumuz vardi ancak lufthansa munih-ankara ucusunu iptal etmis. Simdi baktigimda da dallas-londra-istanbul ucusu var farkli bir firmanin. Acaba green card sahibi olarak londra aktarmali ucabiliyor muyuz? Bu sekilde son zamanlarda ucus gerceklestiren var mi? Tesekkurler.
    Ayni tarihlerde thy houston-istanbul biletine baktim 3 kisi icin cok yuksek bir fiyat cikiyor. O yuzden alternatiflerine bakiyorum.

• @Murat-Yılmaz Munih-Ankara uçuşunu Sunexpress gerceklestiriyor. Size bu uçuşun tamamen iptal olduğuna dair bilgi geldi mi yoksa lufthansa account'unuzda iptal mi gözüküyor? Lufthansa call centerla bağlantıya geçtiniz mi?

Bazı durumlarda aktarmaları sistem görmüyor ve uçuş iptal gibi gözükebiliyor. Biz de bğyle bir durum yaşamıştık. Call center'ı arayınca aktarmayı bağladılar bir sorun olmadığını belirttiler.

Ayrıca lufthansa u.uşunuzu iptal ederse istediğiniz tarihe ücret farkı ödemeden bileti değiştirebiliyorsunuz.

• Biz vizemizi EO dan sonra aldık ve 23 marta kadar ilk girişimizi yapmamız gerekiyor. Şubat başında giriş yapmayı düşünüyoruz. Uçak biletimizi şimdiden alsak mı EO uzatılır mı? Kafamız biraz karışık fikirlerinizi merak ediyorum. Bizimle benzer durumdaki dv2020 talihlileri nasıl bir yol izlemeyi düşünüyor?

• @znerus bizde aynı durumdayız, şuan aldığınızı düşünürsek pek bir fiyat farkı olmayacak. Zaten thy esnek biletler sayesinde ister iptal edin isterseniz tarihini değiştirin fark etmiyor ücretsiz bir şekilde yapıyor. Benim tavsiyem 1,2 gün öncesine kadar bekleyin zira bende o şekilde yapacağım. Karar sizin 🙂

• @Maggo teşekkür ederim ☺️sanırım biz de ocakta şubat için bilet alacağız.

Benzer Başlıklar

• 36
  • 16
  • 1
  • 9
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |