Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• evet ben de gelirken 2 kilo fazlam vardi personel hicbir sey demedi. ama simdi tr den gelen biriyle valiz getirttigim icin onun da orada sorun yasamasini istemedim. en garantisi sanirim gelen kisiye para vermek. ne olur ne olmaz

• ⭐⭐

Bildiğimiz üzere ABD, Schengen bölgesinden aktarmalı uçuşları kabul etmiyor. Bu o bölgeden aktarma yapan tüm uçuşların iptali anlamına mi geliyor? Yoksa green cardlilar ve vatandaşlar icin istisna var mi?

• @Edelweiss greencard ve vatandaşları kapsamıyor diye biliyorum en iyisini @crazycells bilir

• @Edelweiss greencard ve vatandaşları kapsamıyor. Biz Münih aktarmalı Houston'a uçtuk.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Yoksa green cardlilar ve vatandaşlar icin istisna var mi?

Bu yasak GC sahiplerini ve ABD vatandaslarini kapsamiyor...

• ⭐⭐⭐⭐

ABD Dışişleri Bakanlığı küresel 'Seyahat Etmeyin' tavsiyesini kaldırdı
    Jennifer Hansler, CNN
    6 Ağustos 2020

(CNN)Dört aydan uzun bir süre sonra, ABD Dışişleri Bakanlığı Perşembe günü ABD vatandaşlarını yurtdışına seyahat etmeye karşı uyarıcı uyarılarını kaldırdı.

Bakanlık , 19 Mart'ta, ABD vatandaşlarını koronavirüs salgını nedeniyle yurtdışına seyahat etmemeye çağıran Seviye 4: Seyahat Etmeyin tavsiyesini (en yüksek düzeyde seyahat danışmanlığı) yayınladı.

Ancak, "(w) bazı ülkelerde iyileşen ve diğerlerinde potansiyel olarak kötüleşen sağlık ve güvenlik koşulları, Bakanlık, önceki ülkeye özgü seyahat tavsiyesi düzeyleri sistemimize geri dönüyor (ülkeye özgü koşullara bağlı olarak 1-4 arası Düzeyler ile) ), yolculara bilgili seyahat kararları vermeleri için ayrıntılı ve eyleme geçirilebilir bilgiler vermek için, "dedi.

Notta, "Bu aynı zamanda ABD vatandaşlarına her ülkedeki mevcut durum hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlayacaktır." Dedi. "Pandeminin öngörülemeyen doğası nedeniyle ABD vatandaşlarının yurtdışına seyahat ederken dikkatli olmalarını tavsiye etmeye devam ediyoruz.

• ⭐⭐

@crazycells Peki yalnızca green cardli ve vatandaşların katılabildiği bu uçuşlar yolcu sayısının azlığı sebebiyle ertelenme veya iptal olma riskine sahip mi? Malum havayolu şirketleri iadeleri 3-5 ay içersinde yapıyorlar bu süreçte.

Direkt ucuslara bakıyorum da 630 dolar civarına geliyor fiyat. Aktarmalı çok daha ucuza uçmak mümkün ama cesaret edemiyorum. Etmeli miyim? 😄

• @Edelweiss Bu konu ile ilgili istisna olan kisilere baktigimizda daimi ikamet edenler haric diyor yani amerikan vatandaslari ve green card uyeleri istisnai sayiliyor olmasi gerekiyor zannimci. Ben green card sahibiyim ancak suan sadece damga var pasaportumda bu yuzden direkt ucus alip riske atmamayi tercih ettim kendi adima. Bu konuyla ilgili bilgi almak icin lufthansa hava yollarini aradim ancak musteri hizmetlerindeki kisi konuyla ilgili kesin bisey soyleyemeyecegini ve konsoloslugu aranmasini rica etti. Yine de son sozu crazycells soyledigi gibi kabul etmek en dogrusu

• @Edelweiss Bu konuyla ilgide ben haziran sonunda qatar havayollarini kullandigimda neredeyse 3 er li koltuklara sadece bir kisi oturuyordu ve ucus gerceklesti. Bahsi gecen iptalin bu pandemi doneminde olacagini zannetmiyorum . Mevcut durumda bizler gibi havayollarida bunu goz onune alarak ucuslari planladiklarini ve gerceklestirdiklerini dusunuyorum.Yinede kesin birsey solemek imkansiz tabiki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss bilemiyorum maalesef 😃 mumkundur... Bu siralar maalesef tum havayolu sirketlerinden iptaller duyduk gibi, yani ucusuna guvenilir bir sirket yok su aralar...

• ⭐⭐

İstanbul havalimanının mobil uygulaması var. Tüm uçuşları neredeyse takip ediyorum. Son günlerde ABD ye iptal edilen bir uçuş yok. Sefer sayılarıda bir hayli arttırıldı.

• ⭐⭐

Riske atmak istemedim THY’den Chicago’ya direkt uçuş aldım. Umarım erteleme veya iptal ile karşılaşmam. Permitin bitimine son 5 gün kalaya aldım bileti 😄

• Biz dün Ankara dan İstanbul üzeri newyork jfk den giriş yaptık herhangi bir sorun olmadı bileti aldığım forum üyesi Alpay beye çok teşekkür ediyorum gerçekten uçağa binince ye kadar yardımcı oldu herkese tavsiye ederim

• Banned

@mardin47-47Teşekkür ederim Yılmaz bey kendinize iyi bakın görüşmek üzere.

• İstanbul havaalanindan cikarken Covid ile ilgili test,form gibi zorunlu yaptırımlar uygulaniyor mu

• @crywolf34 hayır bize kimse bişey demedi sadece uçakta form verdi thy

• Banned

Arkadaşlar tek yön uçuşlarınızı ve busıness gidiş dönüş uçuşlarınızı indirimli alabilirim buradaki arkadaşlarda alanlar ve uçuşlarını gerçekleştirenler oldu. +905055838268 numaradan ulaşabilirsiniz

• @Alpay25 evet arkadaşlar çok rahat bir yolculuk yaptık Alpay beyin aldığı indirimli biletlerle şimdi tekrar eşim için bilet alacam yardımlarınız için teşekkürler Alpay hocam

• Banned

@mardin47-47 Rica ederim Yılmaz bey herzaman beklerim

• ⭐⭐⭐

—-Edit—-

Benzer Başlıklar

• 36
  • 11
  • 1
  • 8
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |