Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@crazycells O zaman acele etmiyorum bilet almak icin biraz daha bekleyeyim. Teşekkürler.

• Banned

Ya arkadaşlar ben yanlış mı yazıyorum bileti sorup sonra pahalı diyorsunuz. Amerika tekyön dirakt uçuş 6000 ve üzerine satılıyor thy de ben 4000 istiyorum pahalı deniyor. Gidiş dönüş şukadar yada aktarmalı şu kadar deniyor. Açık açık yazdım tek yön ve direkt uçuşlarda uyguna geliyor. Lütfen sadece ilgilenenler mesaj yazsın

• ⭐⭐

@Masda Havalimanı değişikliğini kendimiz mi yapıyoruz yoksa havayolu şirketi mi bizi diger havaalanına tasiyor? Schengen olmadan nasıl yapıyoruz acaba?

• @Alpay25 1 ay sonra gitmeyi düşünüyorum sizinle irtibata geçerim.

• Banned

@israfil Tamamdır hocam yüzyüze görüşüp te alabilirim. Ne zaman isterseniz yazmanız yeterli. İyi günler

• @Edelweiss hiç bir fikrim yok şu an 😞

• @Edelweiss bileti almayi dusundugunuz havayollarina telefon ya da mail ile ulasip bunu sorarsaniz cevap verirler. transit vize isteyen konusunu siz de takip ediyorsunuz, transit vize de gerekebilir. Online acenta en ucuz fiyati verdigi icin havayolu , transit noktasinda havalimani degistirecekseniz transferi yapmayacaktir kanimca. Ayni havalimanindan transit ucus daha kolay gibi duruyor. kolay gelsin.

• Herkese selam, 1 Temmuz istanbul şikago uçuşum bugün iptal oldu. Müşteri hizmetlerinin söylediğine göre Temmuz planı henüz officially yayınlanmadığı için seçtiğiniz uçak günü, planlanan uçuş günlerine denk gelmiyordur dedi. Bu yüzden 29 Haziran'a tekrardan rezervasyonumu değiştirdim. Eğer temmuz için bilet almayı planlıyorsanız, bir açıklama gelmeden almamanızı tavsiye ederim.

• @Edelweiss havalimanı değişikliği tamamen yolcu sorumluluğunda. Normalde aktif schengen vizeniz olmadan havalimanından çıkamazsınız. Bu yola hiç girmemenizi tavsiye ederim.

• 24 Haziran LAX'a gidiş aldık dönüş 3 Temmuz. 3 Temmuz biletimiz iptal oldu mesajı geldi sabah ama saati değişmiş aynı güne diğer uçakla değiştirdiler, bir sorun olmadı. Uçuşlar haftada 3 gün planlanmış. Biz Çarşamba uçup ertesi hafta Cuma dönüyoruz eğer başka bir değişiklik olmazsa.

• THY'nin güncel uçuş planı şu şekilde:

Amerika uçuşları

Chicago | 19 Haziran 2020'den itibaren haftada 3 uçuş
    Houston | 25 Temmuz 2020'den itibaren haftada 3 uçuş
    Los Angeles | 24 Haziran 2020'den itibaren haftada 3 uçuş
    Miami | 22 Haziran 2020'den itibaren haftada 3 uçuş
    Montreal | 14 Temmuz 2020'den itibaren haftada 3 uçuş
    New York | 1 Temmuz 2020'den itibaren haftada 5 uçuş
    San Francisco | 15 Temmuz 2020'den itibaren haftada 3 uçuş
    Toronto | 1 Temmuz 2020'den itibaren haftada 4 uçuş
    Washington DC | 19 Haziran 2020'den itibaren haftada 3 uçuş

• Su an Turkiye'den Abd'de ki herhangi bir eyalete sikintisiz ucabiliyor muyuz ?

• This post is deleted!

• Biz şu anda istanbul havalimanindayiz. Los Angeles Havalimanina THY'nin ilk tarifeli ucaginin kalkisina 2 saatten az kaldi. Pasaport kontrolünden gectik. THY Lounge Istanbul Dis Hatlar henuz kapali. Fast Track gecisler de kapali. Ama ucak ucuyor. Izmir - Istanbul ucusunda yolcular mesafe kuralina uymadi inerken. Otobus ile tasidilar inişte ama az yolcu aldilar otobüse.

• ⭐⭐

@crywolf34 Türkiyeden herhangi bir eyalete hiç bir zaman uçuş olmadı. Sadece belli yerlere. Şu an sadece için 4-5 şehire gidiyor.

• @smoothsurfin iyi ucuslar 🙂

• @MySea Çok teşekkürler

• Atlantik üzerinde halen devam ediyoruz LA'e doğru. Ucak %50 dolu. Check in sirasinda orta koltuklar blokeydi. Ama uçuşta bazi orta koltuklarin doldugunu goruyorum. THY iftar menüsüne benzer bir kumanya dagıttı. Tavuklu soğuk sandviç, küçük meyve suyu, kek ve iki kaşık cacık ve hamidiye su. Sıcak servis yok malesef. Hijyen kiti dağitiyorlar ucaga binerken. Maske, jel. Poşet içinde battaniye de verdiler. Covid19 ile ilgili bir belge doldurduk ucakta. Kisitlama olan ulkelerden gelip gelmedigimizi ve saglik durumumuzu, iletisim bilgilerimizi bildiriyoruz.

• Merhabalar, 24 Haziran İstanbul Los Angeles uçağı ile sorunsuz bir şekilde Abd ye ayak bastık. Girişte hiçbir zorlukla karşılaşmadık.

• ⭐⭐⭐⭐

@civilengineer_83 Hoş geldiniz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

153

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.2k

| | | |