Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@mardin47-47 b1 ,b2 vizesi basliginda bahsetmistim . Birazdan Bakip link eklerim.

• ⭐⭐

@Alpay25 sirketiniz mi var acaba ? Biz kayinvalideme 19 agustos u Istanbul- Atlanta alacagiz da 1100 dolar gorunuyor . Aldigimiz kisileri etiketlermisiniz lutfen referans icin. Tesekkur ederim

• @HockeyUmpire2 ben aldım Alpay beyden Ankara İstanbul newyork 8 agustos 2 kişi biletlerimizi aldık şimdilik bir sorun görünmüyor ve biletler bana göre ucuz çünkü fazla zaman kaybı yok aktarmada ben çok rezillik çektim Qatar airways ile 33 saat

• ⭐⭐

@mardin47-47 nasil ulasabiliriz Alpay bey 'e ?

• @HockeyUmpire2 şimdi size yardımcı olacak foruma giriş yapacak

• Banned

@HockeyUmpire2 Merhaba 05055838268 numaradan ulaşabilirsiniz. Yardımcı olurum

• ⭐⭐

@mardin47-47 tesekkur ederim. Anneniz icin https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇/613?_=1596372095584

Bence iyi bir ders calismaniz lazim . Ben annemi sinava hazirlar gibi hazirladim 😂 akliniza takilan birsey ,yada taktik isterseniz yazabilirsiniz. Iyi yolculuklar simdiden

• @HockeyUmpire2 teşekkürler

• Arkadaşlar selam bu aralar pandemi nedeniyle thy de valiz kaç kg hakkımız var acaba 3 veya 4 kilo geçerse yasak mı bide çekirdek leblebi gibi ürünler kabul ediliyor mu abd ye girişte herkese tşk ederim

• Arkadaşlar ben aldım bileti Alpay Bey'den. 26 temmuz'da uçuşum vardı, herhangi bir sorun olmadı.
    @mardin47-47
    23 kg*2 diye biliyorum ben tek valiz 24,5 kg ile geldim birşey demediler. El bagajı 4 kg geçmeyecek şekilde hazırlayın.

• @mardin47-47 merhaba, 23*2, hatta benimkiler 25 ti, sırt çantamda badem ve meyveler vardı, kimse bişey demedi, hatta diğer yolcular koca koca çantalarla uçağa alındı, hicbisey değişmedi, sadece korkutuyorlar

• @ira çok teşekkür ederim biraz korkmuştum inşallah bir sorun olmaz

• @crazycells, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@bolatmali, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Merhabalar,
    Avrupa üzerinden Lufthansa ile 2 hafta sonra Newyork’a bilet alacağım acaba aktarmadan dolayı sorun yaşar mıyım?

Green Card'li olunca sorun olmuyor... Sadece gocmen olmayan kisilerin Avrupa uzerinden ABD'ye girmesi sakincali...

Ben de greenkart var ancal ilk girişimi bir ay önce yapıp hızlıca çıktıgım için belgeyi alamadan dönmüş bulundum türkiyeye.Son giriş tarihim 28 temmuzdu.20 haziranda giriş yaptım çıktım ve şimdi pasaportta sadece admitted stamp var.

1-direkt gidişte bir sıkıntı yaşar mıyım?

2-aktarmalı gitsem admitted stamp göstermem yeterli olur mu?

3- Avrupa aktarmalı gitsem şuanda(fransa aktarmalı düşünüyorum/ green var ve yeşil pasaportum var ) bir sıkıntı yaşar mıyım ? Green cardlı olunca sorun olmuyor demişiz ancak sadece stamp olması beni birazcık korkutuyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ist-to-NY, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@crazycells, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@bolatmali, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Merhabalar,
    Avrupa üzerinden Lufthansa ile 2 hafta sonra Newyork’a bilet alacağım acaba aktarmadan dolayı sorun yaşar mıyım?

Green Card'li olunca sorun olmuyor... Sadece gocmen olmayan kisilerin Avrupa uzerinden ABD'ye girmesi sakincali...

Ben de greenkart var ancal ilk girişimi bir ay önce yapıp hızlıca çıktıgım için belgeyi alamadan dönmüş bulundum türkiyeye.Son giriş tarihim 28 temmuzdu.20 haziranda giriş yaptım çıktım ve şimdi pasaportta sadece admitted stamp var.

1-direkt gidişte bir sıkıntı yaşar mıyım?

2-aktarmalı gitsem admitted stamp göstermem yeterli olur mu?

3- Avrupa aktarmalı gitsem şuanda(fransa aktarmalı düşünüyorum/ green var ve yeşil pasaportum var ) bir sıkıntı yaşar mıyım ? Green cardlı olunca sorun olmuyor demişiz ancak sadece stamp olması beni birazcık korkutuyor.

1. Yasamazsiniz, stamp'ten sonra 1 yil boyunca gecerli o belge.

2. ve 3. Yeterli olabilir de olmayabilir de... Vizenizin tarihi gectikten sonra aktarma yapacaginiz yerlerde bu belgenin gecerliligine inanmiyorlar cogunlukla, ve CBP'yi arayip sormadiklari surece de gecmenize izin vermeyebilirler. Eger aktarma yapacaksaniz (ben tavsiye etmem ama yapmaya karar verirseniz) resmi sitelerden bu belgenin gecerli olduguna dair kaynaklari indirip yaninizda tasiyin ve uzun tartismalara hazirlikli olun 🙂 Ki, buna ragmen bile gorevliler ucaga binmenize izin vermeyip sizi Turkiye'ye geri gonderebilirler. Daha once baska arkadaslarin basina geldi...

• Cok uzuyorsun beni @crazycells Cooooook 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ist-to-NY, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Cok uzuyorsun beni @crazycells Cooooook 🙂

🙂 risk maalesef... direkt ucusla gidin...

ikinci bir yol ise CBP'nin oldugu bir havalimaninda aktarma yapmak olabilir... Biliyorsunuz bazi havalimanlarinda CBP'nin pre-clearance istasyonlari(bolgeleri) var ve burasi ABD topragi gibi sayiliyor, yani ABD'ye girisi yapmis oluyorsunuz buradan ve bu kisiler CBP gorevlisi oldugu icin kurallari da biliyorlar... Irlanda'daki Dublin Havalimani ve BAE'deki Abu Dhabi Havalimani'nda CBP pre-clearance bolgeleri mevcut...

• merhaba, THY economy class ta ekstra kilo ucretini bilen var mi aranizda? ekstra parca icin 80 usd yaziyor ancak parca degil de kilo basi ayni valiz icindekilere odenecek miktari sitede bulamadim.

• Tam olarak bir bilgim olmasada ekstra kilo almak cok pahaliya denk geliyor diye biliyorum

Yerinizde olsam ekstra bagaj hakki alirim ya da bir sekilde kiloyu azaltmaya calisirim

• 3-4 kilo gibi bir fazla cikiyor. normalde 24 olmasi gerekirken 27 civarinda oluyor valiz. 3 kilo icin ekstra bagaj almak cok mantikli gelmedi ama soylediginiz gibi ben de o sekilde duydum ama yine de emin olmak istedim

• Biraz oradaki personelin insafina kaliyor.Ben yurtdisindan donerken 2.5 kilo civari fazla gelmisti.Ucretlendirmek istese ne odeyecek param ne de sikistirabilecegim fazladan bir cantam vardi.Kadin gormezden geldi ama.Yarin thy yi aramak sizin icin en garantisi olacak gibi duruyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |