Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Su anda abd'den turkiyeye hicbir sekilde ucus yok. Ancak tahliye ucusuna baslaniyormus, 23 ve 24 nisanda Abd'den Turkiye'ye ucuslar planlanmis, ilgilenenler olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@Murat-Yılmaz uçuşlar nerelerden olacak belli mi ?

• @redsat2000, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

23 nisan / WDC - NY
    24 nisan / LA

• ⭐⭐⭐

@yuciarusa, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@redsat2000, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

23 nisan / WDC - NY
    24 nisan / LA

Tarihler ve lokasyonlarda L.A 23 Nisan, N.Y 24 Nisan olarak güncellendi

• ⭐⭐

DC uçağı Antep'e indi

• Bir arkadaşım ABD'den bir şekilde Türkiye'ye dönmek istiyor. Aktarmalı, aktarmasız, bir kaç ülke aktarmalı herhangi bir öneride bulunacak kimse var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Taurus link çok uzun ondan ismin üstüne basınca hemen açılıyor.
    Paris - londra - kiev gibi yerlerden istanbul havalimanına hala inişler var. Ayrıca sen nerden binecek ne zaman gitmek istiyor bilgilerini yazmadın ben sadece kafama göre seçtim.

• @ayvalik10 Tamam buldum sağolasın

• @Taurus Saglik bakanligindan ambulans ucak istesin. Isvec'den getirilen hastayi emsal olarak gosterebilir.

• Qatar Airways sağlık çalışanlarına 100 bin adet ücretsiz bilet sunmuş detaylar⬇

https://www.qatarairways.com/tr-tr/offers/thank-you-medics.html?iid=ALL2603724020200512_003033.jpg

• Kyk yurtlarına yerleştirilen arkadaşlarla ilgili güzel haberler var, şöyleki
    Artık planlı uçuşlarla yurtdışından getirilen vatandaşlarımız Covid-19 (pcr) test sonucuna göre 14 günlük karantinayı yurtlarda değil evlerinde geçirebilecek
    Mevcut yurtlara yerleştirilmiş vatandaşlarımızın, test yapıldıktan sonra 23 Mayıs tarihine kadar evlerine gönderilmesi planlanıyor

Covid-19 sebebiyle ilk girişini yapamayan kaç kişiyiz https://yesilkartforum.com/forum/post/136038

• ⭐⭐

thy yurtdışı uçuşlara 10 haziranda başlayacağını duyurmuş

• Merhaba iç hatlarda daha önce uçuş yapmadım 6 haziranda aktarmalı Houston-Seattle uçuşum olacak . bi uygulama olacağını zannetmiyorum ama Amerikada iç hat uçuşları nasıl farklı neler var . ayrıca 1 saatlik aktarma süresi yetişir mi sizce

• @berkergn13 ic hatlarda eger covid-19 nedeniyle yeni uygulama getirmedilerse, 1 saat aktarma icin cok uygun. Ben defalarca ic hatlarda ucus yaptim. Driver license ve ucus bileti yeterli. Valiz check-in yaparsaniz, $30 extra odersiniz. Ama yaninizda ucaga kadar gotururseniz ve ucaga girerken gorevliye verirseniz, valiz parasi odemezsiniz. Yalniz varinca, ucaktan cikar cikmaz, tunelde bekleyip valizinizi gorevliden almaniz gerekecek. Aktarma yapacaginiz yerdede ayni sekilde valizinizi almaniz gerecek. $30 icin deger mi, size kalmis ama yapanlar oluyor.

• @MySea valiz check in durumunu biraz daha açarmısınız, bu bahsettiğiniz olay uçak altı bagajı için mi?

• @Muhtaradana Evet oyle. Bilet check-in yaparken kioskda valiz check-in yapmak istiyormusunuz diye soruyor. Evet derseniz, valiz basi $30 oduyorsunuz credit card ile, ve size valize takmaniz icin bilet print ediyor.

Valizi check-in yapmazsaniz, yaninizda goturup guvenlik kontroldan falan geciyorsunuz ve tam gate de ucaga bineceginizde tunelde gorevliye veriyorsunuz. Onlar ucak bagaj bolumune koyuyorlar. Varinca, tunelde bekleyip valizinizi geri aliyorsunuz. Boylece $30 odemekten kurtuluyorsunuz.

Bunu ABD yurtici ucuslarda yapanlar oldukca fazla. Ama tabii ki valiz oyle cok cok buyuk boy degil, genelde orta boyda. Bu ucagin icerisine alabildiginiz canta veya bagaj degil. Karistirilmasin.

Mesela ben genelde yurtici is gezilerine giderken bir orta boy valiz birde sirt cantasi gotururum. Valizi check-in yaparim (Sirket tum masraflari oduyor benim icin). Sirt cantasini ise yanimda gotururum. Icinde genelde laptop ve kitap falan olur.

• ⭐⭐

uçuşla ilgili yeni tedbirler açıklanmış

• Sevgili forum ailesi amerikadan türkiyeye gitmek için bilet kesen var mı acaba bende gitmek istiyorum bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir acaba

• thy 19 u itibariyle ucuslara basliyor.
    ayrica ayin 10 unda losangles tan 1 sadece tr vatandaslari icin ucus olacak. uzun suredir bekleyenlerin gozu aydin.

• ⚠⚠⚠⚠⚠ÖNEMLİ ⚠⚠⚠⚠⚠

Arkadaşlar ilk girişini yapamayanlar ve Amerika'ya gitmek zorunda olan göçmenler için çok güzel bir imkan çıktı, yeni bir tahliye uçuşu var
    Bu fırsatı kaçırmayın lütfen,aynı tahliye ile geri dönüş biletleme için Thy Los Angeles birimi ile irtibata geçelim

20200606_112940.jpg

20200606_123944.jpg

20200606_124427.jpg

20200606_113526.jpg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.8k

| | | |