Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cnpist cook teşekkür ederim çok naziksiniz

• Herkese merhabalar,
    Turkiye ya da Amerika'da ucak bileti acentesinda calisan, uygun fiyatli ya da kampanyali Turkiye-Florida arasi bilet bulma konusunda yardimci olabilecek olan ya da yönlendirecek olan varsa cok sevinirim.
    Teşekkürler.
    #ucakbileti #acenta

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@aslimh, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Herkese merhabalar,
    Turkiye ya da Amerika'da ucak bileti acentesinda calisan, uygun fiyatli ya da kampanyali Turkiye-Florida arasi bilet bulma konusunda yardimci olabilecek olan ya da yönlendirecek olan varsa cok sevinirim.
    Teşekkürler.
    #ucakbileti #acenta

Benim tecrubem genelde online aldigim biletlerin, acentalardan daha uygun fiyatli oldugu yonunde 🙂

• @aslimh, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

Herkese merhabalar,
    Teşekkürler.
    #ucakbileti #acenta

Sukran Travel - Facebookdan aratirsaniz, iletisim bilgilerine ulsabilirsiniz. Sukran Hanim Camden, NJ de. Biz daha once birkac defa bilet aldik, cok yardimci oldu.

• @sigmoidalmammal, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@Muhtaradana o kadar parayi odedikten sonra yemek olarak iskender yaninda da kuru baklava servis etmeleri lazim. Bilet fiyatlari Lufthansa'nin iki kati. Ayrica Lufthansa pandemi boyunca birer aralikli oturtarak ucus yapti. THY ise ucaklari full doldurarak uctu. Mevcut durumda THY tercih etmiyorum ben.

Lufthansa veya başka bir havayolu thy yerine tabiki seçilebilir.ancak şöyle bir durum var lufthansa aktarmalı uçuş yapıyor almanyadan almanyaya covidden uçuş yasağı gelirse burdan uçamıyorsunuz amerikaya.bir akrabam böyle bir sorun yaşadı haberiniz olsun.thy
    direk uçuş yapıyor almanyaya yasak gelse bile thy ile istanbuldan uçarsınız.pahalıda olsa

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@jinglebells, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@sigmoidalmammal, içinde söyledi: Ucak Yolculugu ve Ucak Bileti

@Muhtaradana o kadar parayi odedikten sonra yemek olarak iskender yaninda da kuru baklava servis etmeleri lazim. Bilet fiyatlari Lufthansa'nin iki kati. Ayrica Lufthansa pandemi boyunca birer aralikli oturtarak ucus yapti. THY ise ucaklari full doldurarak uctu. Mevcut durumda THY tercih etmiyorum ben.

Lufthansa veya başka bir havayolu thy yerine tabiki seçilebilir.ancak şöyle bir durum var lufthansa aktarmalı uçuş yapıyor almanyadan almanyaya covidden uçuş yasağı gelirse burdan uçamıyorsunuz amerikaya.bir akrabam böyle bir sorun yaşadı haberiniz olsun.thy
    direk uçuş yapıyor almanyaya yasak gelse bile thy ile istanbuldan uçarsınız.pahalıda olsa

Evet su an icin Green Card'li veya ABD vatandasi iseniz aktarma yapabiliyorsunuz. Ayrica son aylarda F ogrenci vizesiyle giris yapanlara da aktarma sansi taniyorlar; ama bunlarin disindaki tum vizeler icin Avrupa aktarmasi su an icin sikintili...

• @crazycells benim kişisel tercihim mevcut pandemı donem içinde hangi vizeye sahip olursam olayım direk abd uçuşu yapmak olur.bilet pahalı gibi sebepler varsada bu aktarmayı avrupa dısında yapmayı tercih ederim.Bence oncelik abd ye girmek olmalı nasıl daha ucuza gırerım değil.Bır akrabam lufthansa ile uçuş yapamadı digeride avrupadan inen son ucakta ındı dırek uçuş olmasa turkıyeden cıkamazdı.amerikaya keyfe keder gıdılmıyosa iş için gocmenlik.öğrencilik vb durumlar ıcın gıdılıyorsa direk ucmak en doğrusu kanatımce.Bu durumlarda abd ye gırıs yapamamanın bedeli ucak biletlerinden elde edılecek kardan daha fazla.

• @cnpist pcr testini ıslak imzalımı talep ediyorlar?

• @Muhtaradana hayir, e-mail olarak gelen yaziyi kbul ediyorlar. hatta cikti bile almadim, LA de maildeki yaziya bakip saat kontrolu yaptilar. FRA da, ben kendim sordum, gerek yok , sizinki LA de gorulmus dediler.

• Houston'dan TR'ye uçuş öncesi PCR testini 3 gün içinde ücretsiz veren yerler var mı?

• @jinglebells Almanya’dan aktarma ile Abd’ye gelemeyen akrabanızın hangi vizesi var?

• @entelman Curative labs ücretsiz yapıyor, ertesi gün sonuc çıkıyor.

• ABD’ye girerken istenen PCR’ı özel hastanelerdeki paralı olandan yaptırmak mecburi mi? Devletten yaptırılan ücretsiz test ile giden yok mu? Tecrübesi olan biri cevaplarsa makbule geçer.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@entelman
    https://ascentemc.com/pre-travel-covid-19-testing-in-houston-tx/

• Merak ettiğim konu, neden gidiş dönüş bileti alınıyor ve dönüş biletinin tarihi neye göre seçiliyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bekoray yukarıda cevabı verildi parası olarak çok daha ucuz olduğu için alınıyor. Dönüş için gözlerini kapa önüne bir tane takvim aç ooo piti piti karameli sayarak seç bir tarih bir ayrıcalığı yada kuralı yok kafana göre takıl dönüş tarihi için

• @ayvalik10 tam olarak anlayamadım. Amerikaya gidiş yaptıktan sonra geri dönmüyorsak gidiş dönüş bileti niye alıyoruz. Dönüş yapmayınca dönüş biletinin iadesini alabiliyor muyuz ki

• ⭐⭐

@Bekoray belki tatile gelirsiniz, hemen silip atmayın ülkenizi 🙂

• @jinglebells akrabanizin vize turu nedir ve neden giris yapamadi? Vatandas ve residentlarin gelis ve aktarma yaptiklari yerin onemi yok PCR testleri negatif olduktan sonra ABD'ye giris yapabiliyor.
    Istediginiz havayolunu secme ozgurlugunuz var ama tek degilseniz maalesef ucusun mali yonunu dusunmek durumundasiniz. 4 kisislik bir ailenin THY ile ucusu 30-60 bin TL arasina gelir. Geldiginiz tarihte seyahat kisitlamalarina gore bir ucus secmek daha dogru.

• @Bekoray Turkiyeden ABD gidis-donus almak, ABD'den gidis-donus bilet almaktan daha ucuza gelir. Bilet alirken donus biletini uygun bir tarihe alarak yada bunu daha sonra degistirerek biraz ekonomi yapilabilir tabii ki ucus degistrme sartlari uygunsa.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |