Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Faydalı Mobil Uygulamalar

• @rüzgar Harikasınız, elinize sağlık. Direk app linkleri vermeniz müthiş olmuş.

• Aklıma başka bi tane daha geldi 🙂 Eğer kupon severler ve denemek isteyenleriniz varsa buradan istediğiniz kuponları seçip, print out alıp marketlerde kullanabiliyorsunuz. Toplamda $200-300 kupon veriyorlar, her hafta düzenleniyor kampanya yapılacak ürünler, umarım faydalı olur herkese. Yalnızca telefon numarası gerekli verfication için.. İşte link; https://www.everydayfamily.com/grocery-coupons/

• @gizemyavuz92 Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Mobil Uygulamalar içinde söyledi:

Aklıma başka bi tane daha geldi 🙂 Eğer kupon severler ve denemek isteyenleriniz varsa buradan istediğiniz kuponları seçip, print out alıp marketlerde kullanabiliyorsunuz. Toplamda $200-300 kupon veriyorlar, her hafta düzenleniyor kampanya yapılacak ürünler, umarım faydalı olur herkese. Yalnızca telefon numarası gerekli verfication için.. İşte link; https://www.everydayfamily.com/grocery-coupons/

Bak iste buna bayıldım. Akşam inceleyeceğim 😁

• alt metni

MOMONDO

Uçuşları ve otelleri bulun, karşılaştırın ve rezervasyon yaptırın

Dünyanın her yerinden, her zamankinden daha hızlı bir şekilde, dünyanın her yerindeki milyarlarca uçuş ve otel fiyatlarını arayın ve karşılaştırın. Kullanımı ücretsiz, kolay ve eğlencelidir; bir sonraki tatilinizde, tatilinizde veya seyahatinizde tasarruf edebilirsiniz! Öyleyse neden burada en ucuz ve ![en iyi fiyatı bulabiliyorsanız aynı ücret için daha fazla ödeyesiniz? momondo bağımsızdır ve tüm gezginler için fiyat şeffaflığına önem veriyoruz!

UCUZ UCUZ UÇUŞLARI KARŞILAŞTIRIN
    • Size en iyi uçak bileti karşılaştırmasını sağlamak için ana havayollarını, düşük maliyetli havayolu şirketlerini ve seyahat acentalarını arıyoruz.
    • Bu rezervasyon uygulamasıyla, nerede olursanız olun doğrudan cihazınızdan bir uçuş rezervasyonu yapabilirsiniz
    • Fiyat Takvim etkileşimli takvim içinde farklı tarihlerde ortalama fiyatları göstererek bütçeniz için en iyi uçak bileti kampanyaları bulmanıza yardımcı
    durur, kalkış veya varış zamanı, havayolu, havaalanı, bilet tipi ve seyahat sitesi tarafından hızla ve kolayca • Filtre bilet
    • En ucuz , en hızlı veya en iyi uçuş anlaşması? Tek bir tıklama ile hangi biletin sizin için en uygun olduğunu görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken seçmek ve dünyayı dolaşmaya hazırsınız!
    • Kitap hazır değil mi? Sonuçlarınızı daha sonra için saklayın veya e-posta veya metin yoluyla paylaşın
    • Güzel ve kullanımı kolay - mükemmel hava yolculuğunu bulmak zor ve sıkıcı olmak zorunda değildir.

FIND HOTEL DEALS
    • En iyi fiyat garantisi! Gerçekten en ucuz mu? En İyi Fiyat Garantimiz, otel odaları için çevrimiçi olarak en ucuz fiyatı alabilmenizi sağlar. 24 saat içinde daha ucuz bulursanız, farkı iade edeceğiz
    • Tüm önemli rezervasyon ve otel karşılaştırma sitelerinin yanı sıra tek tek otel web sitelerini arayın
    • Size güçlü ve çalışkan robotlarımız sayesinde mümkün olan en iyi fırsatları buluyoruz
    • Bul Near Me Tonight özelliği ile son dakika fırsatları
    • En ucuz, en yakın, en iyi yorum ya da en popüler sonuçları sıralama
    • Sizin için en önemli olan olanakları görün
    • Misafir derecelendirme ve incelemeleri - rezervasyon yapmadan önce başkalarının bir otel hakkında söylediklerini bilin
    • Güzel ve kullanıcı dostu - bir otel bulmak hiç bu kadar iyi olmamıştı ya da bu kadar kolay olmamıştı

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BİR DENEYİM
    Kendi kişisel momondo profilinizi oluşturun!
    • Tercihlerinizi, arama geçmişinizi ve sevdiğiniz tüm uçuşları ve otelleri kaydedin ve senkronize edin

Uygulama: Ücretsiz

alt metnialt metni

• alt metni

HOTELTONİGHT

Bu gece ve ötesinde muhteşem otel fırsatları, Otellerin son dakikaya kadar boş kalan odalarını satmak için kullandıkları bir sistem.

Bu gece, yarın ve ötesi için inanılmaz otel fiyatları! Oteller boş odalarında bize indirim yapıyorlar. Son dakika veya önceden olsun, en iyi fiyatları ve fırsatları elde edersiniz. HotelTonight, harika bir otelde tatlı bir fırsat bulmak ve rezerve etmek için inanılmaz derecede kolay.

En yüksek oy alan lüks otellerden denenmiş ve gerçek favori odalara, serinletilmiş, yenilenmiş eski motellere kadar tüm dünyadaki harika otellerle çalışıyoruz (ve sadece kalmak istediğimiz otellerle işbirliği yapıyoruz)

• Bu gece için oda rezervasyonu yapın, yarın, gelecek hafta, gelecek ay ve ötesi - en popüler konumlarımızda 100 gün öncesine kadar
    • Kendiliğinden tatil yapmak veya önceden bir gezi yapmak için idealdir. Dünyanın her yerinde, Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya ve daha pek çok yerde olmak istediğiniz yerde indirimli son dakika otel rezervasyonlarını yaptık.
    • Şehir, turistik veya harita konumuna göre arama yapın
    • Diğer kitapçıların derecelendirmelerini, yorumlarını ve fotoğraflarını görün
    • Mevcut konumunuza bağlı olarak zaten indirilmiş fiyatlarımızdan ekstra Coğrafi Puan kazanın (uygulamada yeşil renkle işaretlenmiş olanları bulun)
    • HT Perks programı - ne kadar çok kitap alırsanız, fırsatlarımız o kadar iyi olur! Daha da büyük indirimler elde etmek için seviye atlayın
    • En üst sıralarda yer alan otel açıklamaları, birlikte çalıştığımız otelleri sevmemizin nedenini - ve neden kullanacağınızı
    • Sizin için mükemmel oteli, hanı, kahvaltısını, moteli, resortu veya diğer konaklama yerlerini bulmayı kolaylaştırmak için basit kategoriler (Basic, Hip ve Luxe gibi)
    • 24/7 müşteri desteği (gerçek, canlı, hoş insanlardan) Her rezervasyon için
    • Uygulama içi konsiyerjimiz HT Pros'a erişim (konaklamanızı mükemmel kılmaya hazır gerçek bir kişi, size ekstra bir diş fırçası kapmaktan, otelin yakınındaki sıcak bir restoranda veya barda akşam yemeği rezervasyonu yapmaya kadar)
    • Apple Pay ile ödeme yapmayı destekler!

alt metnialt metni

• Merhaba hepsi cok faydali elinize sağlık. Benimde küçük bir katkim olsun. Tatillerimde çok fazla kullandığım 2 uygulama vardı. İlki bircok isletmenin kayitli olduğu firsat sitesi Groupon. (Restaurant, guzellik salonu, otomotiv vs)Ben birden fazla restaurant da kullandim. Normal fiyatlarindan indirimli satin alip yemeğinizin keyfini cikariyorsunuz 🙂 2. si size en yakin otoparklari ve fiyatlandırmayı gösteren bir uygulama Best Parking.

• @yapay-zeka, @crazycells, @gizemyavuz92, @serkanist, @FreeWoRLD, @damladav, @Famel Ben teşekkür ederim sağ olun.

Katkısı bulunan bütün arkadaşlarıma bende teşekkür ederim. Bir katkı sunabiliyorsam ne mutlu bana.Güzel bir konu oldu çok sağ olun. Aklınıza gelen fırsatlar önemli siteler eklersek herkesin bir şekilde ihtiyacını karşılayacaktır.

• Yesilkart Forum facebook sayfasina gelen yorumu aktariyorum:

GoodRx de iyi bir app. Eğer ilaç alacaksanız, sağlık sigortanız da yoksa ya da kullanmak istemiyorsanız size o ilacın nerede kaça satıldığını gösteriyor. En uygun fiyatlı yerden alıyorsunuz. Ben Ralphs’tan ilaç almıştım. Normalde toplam $40 tuttu. Ben $15 civarı bir şey ödedim. Uygulamada verilen indirim kuponunu kasiyere gösteriyorsunuz, o da indirimi size veriyor. Çok yararlı.

• @gizemyavuz92 siz kullandınız mı bu internet sitesini güzel görünüyor teşekkür ederim. Ancak bir şey göremedim hangi marketlerde geçeli ben bulamadım. Onu nasıl anlıyorsunuz?

• @yeşilkart-forum Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Mobil Uygulamalar içinde söyledi:

Yesilkart Forum facebook sayfasina gelen yorumu aktariyorum:
    GoodRx de iyi bir app. Eğer ilaç alacaksanız, sağlık sigortanız da yoksa ya da kullanmak istemiyorsanız size o ilacın nerede kaça satıldığını gösteriyor. En uygun fiyatlı yerden alıyorsunuz. Ben Ralphs’tan ilaç almıştım. Normalde toplam $40 tuttu. Ben $15 civarı bir şey ödedim. Uygulamada verilen indirim kuponunu kasiyere gösteriyorsunuz, o da indirimi size veriyor. Çok yararlı.

Sayın adminin Facebook adresinden bir arkadaşımızın tavsiyesi ile getirdiği app tam detaylarıyla editleyip ekliyorum.

alt metni

GOODRX
    Reçetelerin için fazla ödeme yapmayı bırak! Reçeteli ilaç fiyatlarını karşılaştırın ve sigorta ile bile% 80'e varan tasarruf elde etmek için kuponlar bulun.

Çoğu Amerikalı, reçeteli fiyatların eczaneden eczaneye kadar çılgınca değiştiğini bilmiyor. İlaç fiyatlarını karşılaştırmanın bir yolu olmadı - şimdiye kadar.

GoodRx reçeteli ilaç fiyatlarının karşılaştırılmasını kolaylaştırır. Bizim app size en yakın eczanelerde binlerce reçeteler için mevcut nakit ve satış fiyatları, üretici kuponları, eczane indirimleri ve değerli tasarruf ipuçları sağlar. GoodRx, hangi eczanelerin dolum başına 4 dolardan az bir miktar popüler jenerik ilaca sahip olduklarını ve bazılarının ücretsiz olarak belirli reçetelere sahip olduğunu söylüyor!

Hepsinden iyisi, tasarruf kuponlarımızın birçoğu uygulama içinden kullanılabilir -% 80'e varan oranda tasarruf etmek için telefonunuzu eczacınıza verin! Hiçbir şey yazdırmanıza gerek yok - hareket halindeyken tasarruf edin!

GoodRx'in kullanımı% 100 ücretsizdir - sizin için hiçbir ücret veya yükümlülük yoktur. GoodRx'i evcil hayvanlarınız dahil ailenizin her üyesi için kullanabilirsiniz. Gizliliğinizi korumak için, uygulamaya erişimi sınırlamak için bir şifre de oluşturabilirsiniz.

alt metnialt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rüzgar elinize saglik.

• @Rüzgar eline sağlık USA gitmeden yardımcı oldun çok işime yarayacak.

• @wedofun Bütün marketlerde geçerli kullandım daha önce. Siz hangi kuponları istiyorsanız clip yapıyor ve sonra print out alıyorsunuz. Gittiğiniz storelarda barkodunu okutup kullanabiliyorsunuz.

• var bir de. Market fark etmeksizin fişleriniz QR kodlarını okutup yine indirime giren ürünler varsa veya aldığınız ürün karşılaştırmaya girdiğinde başka yerde ucuz ise para üstünüzü alıyorsunuz. Sonra biriken paralarınızı uygulamada redeem edip yine marketlerde harcayabiliyorsunuz.
    Ben baya nereden nasıl paramı geri alırım derdine düşmüşüm a dostlar 😃 Walmart uygulamasının farklı versiyonunu yine paylaştım 🙂 🙂

• @gizemyavuz92 gizem hocam cidden güzel iki uygulama paylaşmışsınız inanın forumda sormak üzereydim . Az önce kupon bağımlıları ile ilgili bir belgesel izledim . Foruma konu açmak üzereydim ama arama yapıp kupon yazınca yazınızı gördüm . Sizden rica etsek acaba amerika da yaşam kategorisinin alt kategorisi alışveriş ve mutfak kısmında tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz bir konu açarsanız bence güzel olacaktır . Çünkü az önce izlediğim bölümde bir hanim efendi yaklaşık 1100 dolarlık ürünü sadece 38 sent ödeyerek aldı .

• İş ağını genişletmek ve ortak hobileri olan insanlar arkadaşlık kurmak isteyenler için Meetup ile InterNations uygulamalarını öneriyorum.

• @mr-hakan Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Mobil Uygulamalar içinde söyledi:

@gizemyavuz92 gizem hocam cidden güzel iki uygulama paylaşmışsınız inanın forumda sormak üzereydim . Az önce kupon bağımlıları ile ilgili bir belgesel izledim . Foruma konu açmak üzereydim ama arama yapıp kupon yazınca yazınızı gördüm . Sizden rica etsek acaba amerika da yaşam kategorisinin alt kategorisi alışveriş ve mutfak kısmında tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz bir konu açarsanız bence güzel olacaktır . Çünkü az önce izlediğim bölümde bir hanim efendi yaklaşık 1100 dolarlık ürünü sadece 38 sent ödeyerek aldı .

Faydam olduysa ne mutlu bana 🙂 @Mr-Hakan Amerika'ya geldiğinizde evinize çıktığınız zaman, siz dört gözle green cardların ve ssn'lerinizin gelmesini beklediğiniz posta kutunuza her gittiğiniz de bir ton broşür,veya kupon broşürleri gibi şeylerle karşılaşacaksınız. Posta kutusunun yakındaki çöp kutusu da bunlarla dolu olacak çünkü site oturan diğer insanlar bundan bıkmış oluyorlar, çok fazla kupon ve indirim broşürleri yüklüyorlar postalara. Bizim de faydalandıklarımız oldu tabi ki. Burger King'ten tutun da Carter's tan bile gelen kuponlardan faydalandık. Biriktirirseniz baya saving edersiniz. Biz iki farklı eyalette yaşadık biri Teksas'tı, diğeri Kaliforniya. Teksas, Kaliforniya'ya kıyasla gerçekten daha ucuz ve ucuz aynı zamanda kaliteli ürünleri bir arada bulabileceğiniz bir eyalet. Teksas'a göre yazmak istiyorum özellikle belirteyim. Teksas'ta sık market gezen biriydim, kısaca bilgi vermem gerekirse sizinle paylaşıyorum;
    Dollar Tree; Her şey $1 ! Gerekli gereksiz herşeyin $1 olduğu market, ıvır zıvır şeyleri başka yerden almadan önce buraya uğramanızı tavsiye ederim. Bende sık giderim çünkü $1 ve ne ararsanız var 🙂
    Dollar General; Genelde eyaletler arası yolculuk yaparken, tuttuğunuz motelin yanında veya karşısında mutlaka burası vardır 😃 bize hep öyle denk geldi ( sorry for tmi). Tercih etmem çünkü abileri olan Dollar Tree ve 99 Cents Store'lar daha iyiler kalite anlamında. Bu üvey evlattır 🙂
    Family Dollar; 20 dolardan yüksek fiyatlı hiç bir şey yoktur, gayet ucuzdur, Cottonelle 12 wc kağıdı $5 gibi.. Bazen kıyafette bulunduğu oluyor. Dollar Tree'nin abisidir 🙂
    Örneğin; https://www.familydollar.com/weekly-ads
    99 Cents Store; En sevdiğim, biriciğim! Belli başlı ama kaliteli, güzel olan şarapların bile $3.99 olduğu, neredeyse evin tüm alışverişini yapabileceğiniz yer. Başka marketlerde göremeyeceğiniz şeyleri burada bulursunuz. ! Örneğin; Philadelphia Snacking pac. bunu ben hiç bir yerde görmedim bu store dışında 🙂 2 for $0.99 !! Çoğunlukla fiyatlar $0.99 veya 2 for $0.99 olan marketimiz. Ucuzlukcuların kralı 🙂 18 tane large yumurtaya ödediğiniz fiyat $0.99 olunca favoriniz oluyor burası..
    HEB; Sadece Teksas'a özgü market zinciridir. Teksas'la alakalı bir çok şeyi bulursunuz. Tex-Mex yemekler vs için burayı tercih ediyorum fiyatları baya makul.
    Walmart; Youtube'dan da biliniyor zaten, aylık alışveriş için tercih ederim, Rollback ve Savings Catcher'ı olduğu için de tercih sebebimdir.
    Aldi; Yine broşürlerden takip eder, aa süpermiş dediğim şeyleri gidip alırım. Sık sık girmem.
    Sprouts; Tam bir çiftlik market, meyve sebze için cennet yer! Her çeşit ürünü bulabilirsiniz, organik olarak satıkları ürünler bile ucuz.
    Kroger;Ben bu markete Amerikanın Macrocenter'ı diyorum çünkü bazı şeyler gereksiz pahalı. Broşürlerinden takip eder, ucuz aklıma yatan birşeyler varsa girer alırım.
    Ben kendi görüşlerimi paylaştım, biraz konu dışı oldu ama, ekstra konu açmak istemedim, cevapsız da bırakmadan, sizi aydınlatmaya çalıştım. Yine yardımcı olurum, diğer arkadaşlarda ekleme düzeltme yapsınlar, bilgi paylaştıkça güzel 🙂 Çook uzun oldu kusura bakmayın..

• @gizemyavuz92 gizem hocam çok teşekkür ederim cevabınız cidden çok güzeldi . Sayın @crazycells in açtığı konuyu daha önce okudum . Merak ettiğim şey sadece kupon kullanımının belgesellerdeki kadar yaygın olup olmadığıydı . Cevabınız için çok teşekkür eder .saygılar dilerim hocam

• Sayın @gizemyavuz92 katkılarıyla

var bir de. Market fark etmeksizin fişleriniz QR kodlarını okutup yine indirime giren ürünler varsa veya aldığınız ürün karşılaştırmaya girdiğinde başka yerde ucuz ise para üstünüzü alıyorsunuz. Sonra biriken paralarınızı uygulamada redeem edip yine marketlerde harcayabiliyorsunuz.
    Ben baya nereden nasıl paramı geri alırım derdine düşmüşüm a dostlar 😃 Walmart uygulamasının farklı versiyonunu yine paylaştım 🙂 🙂

alt metni

CHECKOUT51

En iyi fırsatları alın ve en sevdiğiniz markalardan Checkout 51 ile para kazanın! Kayıt olmak ÜCRETSİZDİR ve hemen tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Ödeme 51, cüzdanınıza daha fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için # 1 para iadesi uygulaması! Zaten satın aldığınız ürünlerde her hafta kullanılabilen yüzlerce yerel teklif arasından arama yapın.

Şimdi kaydolun ve favori mağazalarınızdan özel karşılama teklifleri alın. Bugün Checkout 51 ile daha fazla kazanın!

All-Star Deals için Basit Kayıt:

• Haftalık güncellemeler - Teklifler her Perşembe güncellenir
    • Alışverişe gidin - Herhangi bir mağazadan ürün satın alın
    • Makbuzu onaylayın - Teklifinizi kullanmak için makbuzunuzun fotoğrafını çekin
    • Teklifinizi alın para - 20 $ tasarruf elde ettikten sonra, para kazanabilirsiniz! En iyi fiyatları bulun:

Ödeme 51 Özellikler:

• Teklifleri araştırın, sevdiğiniz markaları alın ve paranızı geri alın!
    • Alışverişi kolaylaştırmak için teklifleri mağazaya ve kategoriye göre sıralayın
    • Teklifler, Target, Walmart, CVS ve diğerleri gibi en sevdiğiniz mağazalardan bazılarında mevcuttur.

Haftalık Güncellemeler:

• Teklifler her Perşembe güncellendiğinden, ihtiyacınız olan en iyi fiyatları bulabilmeniz için hafta güncellenir.
    • En sevdiğiniz marka, mağaza veya ürün için alışveriş yaparken en iyi fırsatları ve özel teklifleri bulun
    • Yıldız, daha sonra alışveriş yaparken hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak

Teklifler için Ara :

• Bu hafta ihtiyacınız olacak ürünleri arayın ve para biriktirmeye başla!
    • Checkout 51'in yeni Arama Çubuğu, kaydırma yapmadan anında fırsatlar bulmanızı sağlar
    • Onları daha sonra tekrar bulmakla ilgilenen teklifleri kaydedin

Tasarrufu Başlatın:

• Nakit geri almak için makbuzunuzun resmini çekin
    • Her zaman hesap bakiyenizi görüntüleyin ve tasarrufunuzu görün!

En Sevdiğiniz Mağazalar:

• Tasarruf etmeye başlamak için herhangi bir marketten ürün satın alın
    • En uygun fiyatları bulun: Walmart, Target, CVS, Kroger, Safeway, Walgreens, HEB, Publix, Costco, Bütün Yiyecekler, Sam's Club, Babies, Bizi ve diğerleri !

En Sevdiğiniz Ürünler

• Coca Cola, Gatorade, Pampers, Charmin, Ödül, Gelgit, Glade ve çok daha fazlası dahil olmak üzere alışveriş listenizdeki eşyalara geri ödeme yapın
    • Mountain Dew'tan Bounty'den Huggies'e ev eşyalarında anında ödüller ve tasarruf

İyi fırsatlar bulmak için büyük kupon kitapçıkları arasında vakit geçirmeyi bırakın. En sevdiğiniz mağazalardan alışveriş yaparken nakit para tasarrufu elde edin. Cüzdanınıza daha fazla para koymak için Checkout 51 ile marketlerde tasarruf etmeye başlayın!

alt metnialt metni

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |