Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Faydalı Mobil Uygulamalar

• Sayın @gizemyavuz92 katkılarıyla ve açıklamasıyla;
    Ev kiralamak için bakabileceğiniz bir kaç uygulama eklemek istiyorum.
    Su ana kadar bunları kullandım, oldukça pratikler kullanım açısından. Not düşeyim, evler her zaman fotolarda goruldugu gibi olmayabiliyor. Kompleksler genelde güncelleme yapmaya üşendikleri için recent photolar olmayabiliyor yerinde görmeden sakin sevinmeyin hayalimdeki evi buldum diye, biz yaptık

alt metni

HOTPADS

Bir daire kiralamanın stresli olabileceğini biliyoruz. Biz HotPads ev ve apartman bulucu uygulaması ile bir esinti yapmak! ABD'de kiralık ve emlak amaçlı en geniş ev koleksiyonunu inceleyin San Francisco, Los Angeles, Denver, Dallas, Chicago, New York, Boston, Washington DC, Atlanta veya Miami'de yer arıyorsanız, hareket halindeyken onları arayabilirsin. Kiralık sihirbazlar arama ekibimiz seçiminizi 7 gün 24 saat boyunca sizin için en doğru ve en güncel kiralık listeleri sunmak için kullanır. Hızlı bir şekilde ev sahipleriyle iletişim kurun, mülk fotoğraflarını görün, alan istatistiklerini inceleyin ve Favorilerinize istediğiniz kadar çok şey kaydedin.

Muhteşem Apart Arama Özelliklerimizden Bazıları:

• Arama Uyarıları: Yeni daire veya ev kiralarınızı sürekli kontrol etmenize gerek yok. Beşeri mahallelerdeki fiyatınızı belirtin ve yeni ilanlar listelendiğinde arama uyarılarımız sizi bilgilendirecek!
    • Paylaşım Listeleri: Paylaşım önemsiyor! Tüm arkadaşlarınla bulduğun harika evleri göster
    • Gelişmiş Filtreler: Miami'de büyükanne için üst düzey konut toplulukları, Austin'de lise mezunu için öğrenci konutları veya Atlanta'da ucuz, düşük gelirli kısıtlı evler bulmak için filtrelerle çalışın. Filtrelerimiz, ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan evler bulmanızı sağlar.
    • Görüntüleme Listeleri: Manzaradan keyif alıyor musunuz? Eve dönüşünüzü daha kolay ve hızlı yapmak için Liste Görünümümüz, Harita Görünümümüz veya Hibrit Görünümümüz arasında seçim yapın.

Uygulama: Ücretsiz

alt metnialt metni

• Sayın @edelweiss katkılarıyla ve açıklamasıyla;
    New York'da çok isime yaramıştı. 🙂 Gitmek istediğiniz adresi yazıyorsunuz ve size toplu taşıma ile ulaşım alternatifleri sunuyor. Navigasyon ile durağa yönlendiriyor, eğer aktarma varsa yine navigasyonla aktarma yapacağınız durağa yönlendiriyor. Daha sonra metro gelmek üzereyken bir bildirim alıyorsunuz. Uygulamadan metroda hangi vagonun daha dolu veya bos olduğunu dahi göre biliyorsunuz. En güzel yani da yolculuğunuzu canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

alt metni

CİTYMAPPER

Gerçek zamanlı kalkışlar. Ulaşım haritaları. Hat durumu ve gerçek zamanlı kesinti uyarıları. Uber entegrasyonu. Canlı bisiklet kiralama bilgisi. Sürekli güncellemeler. İhtiyacınız olan her şey ve ihtiyacınız olduğunu bile fark etmeyeceğiniz şehirdeki yaşamınızı yönetmek için.
    Kapsam

• İngiltere: Londra, Manchester, Birmingham.
    • Avrupa: Paris, Lyon, Berlin, Hamburg, Brüksel / Belçika, Amsterdam / Randstad, Madrid, Barselona, Milano, Roma, Lizbon, Kopenhag, Stockholm, Moskova, St Petersburg.
    • Asya: Singapur, Hong Kong, Seul, Tokyo.
    • Avustralya: Sidney, Melbourne.
    • Abd / Kanada: New York, San Francisco Körfez Bölgesi, Los Angeles, Washington Dc, Baltimore, Seattle, Şikago, Boston, Philadelphia, Toronto, Vancouver, Montreal.
    • Latin Amerika: Mexico City, São Paulo.

Yaşadığımız şehirlerdeki taşımacılık ajanslarından açık verileri kullanıyoruz:

• Londra: Londra için Ulaşım (TfL), Yeraltı, Yerüstü, DLR, Tramlink, Ulusal Demiryolu, Santander Döngüleri .
    • Manchester: Büyük Manchester (TfGM), Megabus, Magic Bus, First Greater Manchester, Stagecoach, Ulusal Demiryolu Taşımacılığı.
    • Birmingham: Midland Metro, Centro Metro, Centro Tren, Arriva Trenleri, Bakire Trenler, İlk Trenler, Chiltern Demiryolları, London Midland, Cross Country.
    • Singapur:
    • Hong Kong: MTR, HK Tramvayları, Hafif Raylı, Kowloon Motor Otobüsü, Şehir Otobüsü, İlk Otobüs, İlk Feribot, Yıldız Feribot, Keşif Koyu Feribot ve Otobüs, Park Adası Feribot ve Otobüs, Yeşil Mini Otobüs.

alt metnialt metni

• Bütün arkadaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ederim paylaşımlar oldukça arasından inceleyip önemli gördüklerimi gene katkılarınızla ekleme devam edeceğim

• @yakup-talha-sevinç Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Mobil Uygulamalar içinde söyledi:

walmart uygulamasında fısı okutabılmek ıcın Walmart uygulaması uzerınden mı alısverıs yapmam gerekıyor?
    ayrıca checkout uygulamasında nasıl oluyor? her fişi iki yerde de okutabilir miyim?

-Hayir online yapmaniz sart degil, walmarttan alisveris yaptiginiz fisi okutuyorsunuz QR kodunu.
    -Tek fisi iki uygulamaya da okutabilirsiniz.

• This post is deleted!

• @Rüzgar Teşekkürler.

• @gizemyavuz92 sadece fişi okutmak yeterli yani
    ekstra bir şey yapmıyoruz.tesekkürler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şimdi bir vlog seyrettim orada bir programdan bahsetti ama amerikada bulunan kişiler deneyebilir mi acaba çalışıp çalışmadığını yada nasıl çalışıyor bilemiyorum. etrafında bulunan en ucuz benzin istasyonunu gösteriyormuş.

• @ayvalik10
    GasBuddy calisiyor, ben surekli kullaniyorum. Sahislarin fiyatlari sistemde surekli guncellemeleri ile tum yakit istasyonlarindaki fiyatlari gorebiliyorsunuz.

• Sayın @ayvalik10 katkılarıyla ve açıklamasıyla;
    şimdi bir vlog seyrettim orada bir programdan bahsetti ama amerikada bulunan kişiler deneyebilir mi acaba çalışıp çalışmadığını yada nasıl çalışıyor bilemiyorum. etrafında bulunan en ucuz benzin istasyonunu gösteriyormuş.

alt metni

GASBUDDY

GasBuddy kullanıcıları yılda yaklaşık 340 ABD doları kazanıyor ve en ucuz istasyonların nerede olduklarını her zaman biliyorlar. 1 numaralı araba arkadaşı uygulamasının 70 milyon kullanıcısına katılın. Ödüller alın, ödüller kazanın ve bir daha asla benzin için çok fazla ödeme yapmayın.

GasBuddy Özellikleri

• En düşük fiyatlı gazlı benzin istasyonlarını bulun türüne bakmaksızın yakınınızda
    • Arama sonuçlarını fiyat, konum, marka ve araç yıkama, restoran ve tuvalet gibi olanaklara göre filtreleyin

alt metnialt metni

• Çok faydalı bir paylaşım. Teşekkürler.

• Anlaşmalı firmalardan otomatik geri nakit ödemesi alabileceğiniz bir uygulama:

• Bu sitelerde biraz ingilizce bilen,henüz iş bulamamış evde oturan arkadaşlar için "akmaz ama damlar" misali ufakda olsa bütçelerine katkı sağlayabilecekleri siteler.
    Android yada ios telefon,tablet,pc ile çalışabiliyorsunuz

Bu da bu tip sitelerle ilgili genel bir referans sitesi

• @DonTurcos Teşekkürler.

• @yalta Amerika’ya Yeni Gelenler İçin Mobil Uygulamalar içinde söyledi:

@DonTurcos Teşekkürler.

Rica ederim,faydalı olabildimse ne mutlu.

• ⭐⭐

@rüzgar foruma inanılmaz katkılarınız var. Tesekkür ederiz 👏

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @crazycells Aynı mesajı o konuya da kopyaladım 🙂

• Banned

paylaşımlar için teşekkürler 🙂

• ⭐⭐

tüm dünyada kullanıcısı olan couchsurfing bu alana girer mi bilmem 😊 dünyanın neresine giderseniz gidin sizi misafir etmek isteyen kişiler olabilir. Yorumlardan da kişi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |