GÜNCEL KONULAR


Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler! Forumumuza yeni üye olan arkadaşlar, kullanıcı adı seçerken şu iletideki kurallara dikkat etmeliler.

Dil Öğrenmek için Mobil Uygulamalar


 • ⭐⭐

  Belki birilerine yarar kendim kullandığım ve deneyimlediğim programları kendim derleyerek topladım. (Not: Sponsor filan almadım :))))
  alt metni
  BUSUU
  Günde sadece 10 dakikanı ayırarak yeni bir dil konuş.
  Akıllı yoldan öğren
  Uzman dilbilimciler tarafından oluşturulan ve kişiselleştirilmiş çalışma planları ve konuşma tanıma gibi makine öğrenme teknolojisi ile geliştirilen 1000'in üzerinde ders.

  Öğrendiğin dili ana dili olarak konuşan kişilerden alınan geri bildirimler
  Dil öğrenen ve öğrendiğin dili ana dili olarak konuşan 80 milyondan fazla kişi ile bağlan. Yazılı ve sözlü derslerine global topluluğumuzdan hemen geri bildirim al.

  Fiyat: Ücretsiz, (Uygulama içi satın alma içeriyor)

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  MEMRİSE
  Ne istiyorsan hepsi burada
  Uzman dilbilimciler tarafından hazırlanmış 200'den fazla dil kursuna göz at, sıfırdan başla ve sen de bir dil öğren.
  Akıllı öğrenim teknolojisi
  Yerel aksanlardan sohbet ve dilbilim becerilerine, 20 binden fazla yerli konuşmacı videosu ve yeni sohbet botlarımızla hep yanındayız.
  Her yerde, her zaman öğren
  Gündelik konuşmaları, her zaman kullanılan ifadeleri öğrenebileceğin bir öğrenme macerası. Süper güçlerini boşa harcama.

  ÜCRETSİZ
  200'ün üzerinde dil kombinasyonu, Öğren ve tekrar et, Grammabot, Pro sohbetler, Zor Kelimeler, Modu, Hızlı Tekrar, Dinleme Becerileri Modu, Video Modu, Öğrenim İstatistikleri

  Fiyat: Ücretsiz, (Ücretli Premium üyelik bulunmakta.)

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  BABBEL
  Gerçek hayattaki konuşma becerilerini öğrenin
  Dil uzmanları tarafından hazırlanmış ve anadili tarafından seslendirilen dersler, sizi gerçek yaşamdaki durumlara hazırlayacaktır.
  Doğru ve tutarlı konuşun
  Etkileşimli diyaloglar size konuşma konusunda güven verecektir ve konuşma tanıma teknolojimiz doğru anlamanıza yardımcı olacaktır.

  Fiyat: Ücretsiz, (Ücretli Premium üyelik bulunmakta.)

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  Duolingo
  Oku, Dinle, Konuş
  Her ders çeşitli konuşma, dinleme, tercüme ve çoktan seçmeli testlerden oluşmaktadır.
  Ders İçi Notlama
  Hangi cevaplarının doğru olduğunu hemen gör. Bir testi başaramadığında, sana kendini nasıl geliştireceğini hemen göstereceğiz.
  Günlük Seri
  Duolingo bir dili öğrenmek için kaç gün arka arkaya zaman harcadığını kaydederek kursa devam etmek konusunda seni motive eder.
  Canlar
  Canlar derslerini canlı tutar! Yanlış cevapladığında bunları kaybedersin. Canların bittiğinde, baştan başla ve tekrar dene.

  Fiyat: Ücretsiz, (Ücretli Premium üyelik bulunmakta.)

  alt metni alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  HelloTalk
  Dünya Çapında Bir Topluluk
  Anadil konuşurları size kendi dillerini öğretirken siz de kendi dilinizi onlara öğretirsiniz. Milyonlarca üye, 100'den fazla dilde pratik yapmak için HelloTalk'un güçlü konseptinden yararlanmaktadır.
  Metin, Ses ve Video
  Metin, sesli kayıtlar, sesli aramalar, video görüşmeleri ve hatta karalamalar yoluyla dil eşlerinizle sohbet edin! İletişim tercihiniz ne olursa olsun, biz sizin yanınızdayız.
  Sezgisel Dil Araçları
  Çeviri, telaffuz, sesli harf çevirileri ve düzeltmeler için yerleşik yardımlar, konuşmaları sorunsuz bir şekilde sürmesini sağlar. Öğrenmek, sohbet kadar basittir!
  Anlar
  Anlar paylaşarak tüm toplulukla etkileşimde bulunun. Bu herkese açık paylaşımlar, hedef dildeki tüm anadili konuşurları tarafından görülür, sorular sormak ve güncellemeleri paylaşmak için idealdir.

  Fiyat: Ücretsiz, (Ücretli Premium üyelik bulunmakta.)

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  HiNative
  HiNative uygulamasıyla, İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve diğer dilleri anadili olarak konuşan gerçek kişilerden yanıtlar alın!
  HiNative'de, aklına gelebilecek tüm diller hakkında sorular sorabilir ve dünyanın dört bir yanındaki gerçek anadil konuşurlarından yanıtlar alabilirsiniz. "Bunu İngilizce nasıl söylersiniz?" "Bu iki sözcük arasındaki fark nedir?" "Telaffuzum doğru mu?" gibi sorular sorabilirsiniz. Karşılığında, diğer kullanıcılara kendi anadiliniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

  Fiyat: Ücretsiz, (Reklam İçeriyor, Uygulama içi satın alma içeriyor)

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  Google Translate
  Klavyeyle yazarak 103 dil arasında çeviri yapın

  • liste madde Dokun Çevir: Herhangi bir uygulamadaki metni kopyalayın, çevirisini açılan pencerede görün
  • Çevrimdışı: İnternet bağlantısı olmadan 59 dilde çeviri yapın
  • Anında kamera çevirisi: 38 dilde metni anında çevirmek için kameranızı kullanın
  • Kamera Modu: 37 dilde daha yüksek kalitede çeviri için metnin fotoğraflarını çekin
  • Konuşma Modu: 32 dilde iki yönlü anında konuşma çevirisi
  • El Yazısı: 93 dilde, klavye kullanmak yerine karakterler çizin
  • Deyimler Sözlüğü: Herhangi bir dilde ileride başvurmak üzere çevirilere yıldız verin ve kaydedin

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐

  alt metni

  Cambly
  Cambly online İngilizce kursu eğitmenlerinin tümünün anadili İngilizce'dir. Cambly'de online İngilizce eğitim aldığın süre zarfında İngilizce pratik yapabilirsin, İngilizce ders programı oluşturup eksik olduğun konular üzerine çalışabilirsin, IELTS veya TOEFL gibi İngilizce sınavlarına hazırlık yapabilirsin ya da İş İngilizcesi üzerine çalışabilirsin.

  Kaydedilen İngilizce dersi videoları
  VİDEO KAYITLARI her dersinizi tekrar izlemenize olanak tanır. İngilizce kelime öğrenme ve İngilizce pratik tekrarı için video kayıtlarından yararlanabilirsiniz.

  Anlık çeviri özelliği
  İNGİLİZCE EĞİTİM ESNASINDA KULLANABİLECEĞİN ANLIK ÇEVİRİ ÖZELLİĞİ ihtiyacınız olduğunda ana dilinizde yazmanıza yardımcı olur.

  Kişisel programına uygun online İngilizce programı
  REZERVASYONLAR favori eğitmenlerin ile ders saatlerini önceden belirlemene yardımcı olur. İstediğin gün, istediğin saatte ve istediğin eğitmen ile ders yapabilirsin.

  Fiyat: Ücretsiz, (Uygulama içi satın alma içeriyor)

  alt metni alt metni


 • ⭐⭐⭐⭐⭐

  @Rüzgar elinize saglik, cok guzel bir derleme olmus... • Duolingo ve hello english bu ikisini hergün hiç aksatmadan 4-5 ay yapan biri günlük işlerinin hepsini rahatça halleder burada. • @gkhanfeez Katılıyorum duolingo memrise desteklendimmi mükemmel oluyor. Kelime fiil haznesi vs. • Duolingo nun tüm seviyelerini bitirdim , daha sonra konuşma pratiği için uygulama ararken "TANDEM" uygulamasını keşfettim. Şimdiye kadar yazılı ve konuşma pratiği için çok faydası oldu, tüm dünyadan her dili konuşmak için birini bulabiliyorsunuz, şiddetle tavsiye ederim ))


Log in to reply
 

Benzer Başlıklar

 • 18
 • 39
 • 2
 • 12

55
Online

5.2k
Users

1.8k
Topics

79.6k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB