Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Sono Hayırlı olsun. Bahtınız açık olsun

• @Sono Hayırlı olsun. Yeni hayatında başarılar dilerim Mustafa.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sono ve bölüm sonu canavarını da atlatan @Sono'nun gözlerinde beliren ibare;

tebrikler, şimdi asıl maceraya geçebilirsiniz!

🙂

• @Sono Hocam, Teşekkürler paylaşım için, bundan sonraki süreçlerdeki tecrübelerinizi de bekliyoruz. Her şey gönlünüzce olsun...

• @Sono deneyimini paylaştığın için teşekkürler, Oradaki yeni yaşamında mutluluklar dilerim.

• 30 Ekim günü ilk yolculuğumu İstanbul havalimanından JFK'ye THY'nin aktarmasız uçuşu ile yaptım. Türkiye'den çıkışta gümrük polisine, pasaporttaki göçmen vizeyi ve vizenin alt kısmında yazan I-551 bölümünü göstererek oturum iznimin olduğunu belirttim böylece çıkış harç pulu olmadan geçişi sağladım.

JFK'de us citizen & green card yazılı yönlendirmenin olduğu taraftan sıraya girdim. Gümrük polisi asyalı bir kadındı. Sarı zarfı ve pasaportumu uzattım. İlk gelişin mi çok sevindim diyerek kutladı. Zarfı açıp bilgi girişlerini yaptı. Ardından fotoğrafımı çekti. Bu sırada ne kadar süre vizeyi beklediğimi vb sorular eşliğinde kısa bir sohbet ettik. Ne iş yapmayı planladığımı sordu sadece, onun haricinde yanımda ne kadar para getirdiğimi ve/ya yiyecek vb bişey olup olmadığını sormadı. Yaklaşık 7-8 dk sonra tekrar hoşgeldin diyerek işlemleri tamamladı. Beklediğimden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gümrüğü geçmiş oldum. Karşılaştığım polisin ailemden biri gibi sevinip konuşmasını beklemiyordum gerçekten.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Meco gözünüz aydın, son aşamayı da atlattınız.
    sonrası için de bol şans diliyorum.

• @Meco Geçmiş olsun Hocam, bütün olumsuzlukları Türkiye'de bırakmış olmanız dileğiyle yeni hayatınızda başarılar...

• @gucarslan Uğur bey teşekkür ederim. Emeğiniz gerçekten görünenden daha fazla, bunu birebir yaşayan biri olarak gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

İnşallah sizi ve çaba gösteren ve gerçekten bu vizeyi almayı hak eden herkes bir an önce vizesini alıp burada yaşamaya başlar. Hakkınız ödenmez, tekrar tekrar teşekkür ederim.

• @melcem Teşekkür ederim. Darısı size inşallah.

• ⭐⭐⭐

@smartcells Sağol abi. İnşallah sizlerin süreci de bir an önce hızlanır ve su gibi akar. 🙂

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 Çok teşekkürler öneriniz için. Dallas için buraya yazmak hiç aklıma gelmemişti, Turks in Dallas Facebook grubuna yazmıştım, kısa süreli konaklama için ama benim mesajım ortalığı karıştırınca, en doğrusunun kendi yağımda kavrulmak olduğuna kanaat getirmiştim 🙂

• ⭐⭐⭐

Teşekkürler @Hasan-Gündüz bey. Darısı sizlerin başına inşallah.

• ⭐⭐⭐

@gucarslan abi, zorlu bir bölümü biz atlattık, siz de inşallah çok yakında geçiyorsunuz bölüm sonu canavarını. Hep hayalini kurduğumuz buluşmayı yapmak dileğiyle 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Sono bu forum ailesi diğer hiçbir forumda ki insanlara benzemez çünkü karşılık beklemeden yapılan işler olduğu için içten samimi ve gerçekten de yardım etmek isteyen insanlarla doludur

• ⭐⭐⭐

@axlgnr Teşekkürler, sizin de sürecinizin bir an önce hızlanması dileğiyle.

• ⭐⭐⭐

Hayırlı olsun @Meco, yeni hayatında bol şans. 🙂

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 Kesinlikle abi, burası çok farklı. Bu ailemiz her geçen gün büyür inşallah.

• @Sono sizinde gönlünüzce olsun herşey, teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@Sono, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

@smartcells Sağol abi. İnşallah sizlerin süreci de bir an önce hızlanır ve su gibi akar. 🙂

İnşallah Mustafa kardeşim. Austin benim asıl mesleğin (IT/IP/Telecom) merkezlerinden ve parlayan yıldızlarından biri olduğu için bakarsın biz de rotayı oraya çevirebiliriz başlangıç olarak 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |