Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilmaz, içinde söyledi: Gocmen Vize ile ABD'ye ilk giris

Arkadaşlar merhaba valizde parfüm bırakabiliyormuyum aşağıda bırakmak istiyorum uçaga yanıma almayacağım şimdiden teşekkürler

yaniniza almayacaksaniz (ucagin icine) o durumda buyuklugu onemli degil, alabilirsiniz.

• @crazycells başkanım yine derdimize yetiştiniz saygılarımızla

• 100ml de sorun çıkmıyor, ben hep kabinde goturuyorum, kural gereği şeffaf poşete koymanız gerek ama, akarsa problem çıkmasından dolayı değil 🙂 uçuş kuralı gereği kabine alınan sıvı malzemelerin şeffaf , ağzı kapalı poşetlerde olmasını istiyor havayolları.

• Merhabalar sevgili forum üyeleri dün itibarı ile Orlando havaalanından ülkeye giriş yaptık ailecek şimdi biraz etrafı gezip ssn ve kartlar gelince ne yapacağımıza karar verecez herşey için öncelikle sayın @crazycells ve diğer sevgili üyelere teşekkürler ediyorum bu arada frankfurt tan orlandoya lurfhansa ile geldik tavsiye ediyorum uçak 747 boing çok kaliteliydi yemekler dışında damak zevkimize uygun değildi bilginize

• @yilmaz hayırlı olsun, herşey çar çabuk düzene girer inşallah

• @Muhtaradana çok teşekkür ederim sizinde herşey gönlünüzce olur umarım

• @cnpist teşekkürler, aynı havaalanından giriş yaptığımız için, bütün postlarınızı titizlikle okuyorum 🙂

• Selamlar diversity visayı aldım 25 ocakta 6 aylık sürem doluyor bu tarihten önce girmem gerekiyor sanırım.Yalnız vizenin altında 1 yıllık diye bir ibare var.Sorum şu aslında ben 25 ocaktan sonra yani 1 yılın dolmasına yakın giriş yapabilirmiyim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@burhan82, içinde söyledi: Abdye giriş süresiyle ilgili

Selamlar diversity visayı aldım 25 ocakta 6 aylık sürem doluyor bu tarihten önce girmem gerekiyor sanırım.Yalnız vizenin altında 1 yıllık diye bir ibare var.Sorum şu aslında ben 25 ocaktan sonra yani 1 yılın dolmasına yakın giriş yapabilirmiyim?

Bir yıllık süre giriş yaptıktan sonra başlıyor.

• @Sefa kolay gelsin size de 🙂 bu arada esim bofa dan kredi kartı isted, secure card, ama hesabı actıktan 2 hafta sonra basvurdu ve ssn numarasını da eklettkten sonra yaptı. kart 2 gunde geldi 🙂 500 dolar limit verdik. aklınızda olsun :9

• merhaba arkadaşlar, perşembe günü ABD'ye ilk girişimi yapacağım kısmet olursa. Mülakat sırasında ds260'da yazdığım adresi değiştirdim fakat adresteki kişi eski adresteki arkadaş olarak kaldı. Giriş yaparken bunu değiştirmem gerekir mi? Bir de adreste wisbech yazması gerekirken wisbeck yazıyor bir kısmında. Bunun da değiştirilmesi gerekir mi? Teşekkürler şimdiden. İyi forumlar.

• ⭐⭐

@chemforlife adresi tamamen ve son hali ile girişte değiştirin. Görevli sormasa da adresi değiştirmek istediğinizi söyleyin değiştirirler. Biz NY den giriş yaparken değiştirdik hem isim hem adresi

• @arnblt teşekkürler 🙂

• @crazycells benzer bir yazıyı ekine eşimin benim kızımın pasaport fotokopileri ve evlilik cüzdanı fk koyarak bir föy içerisinde hazırlamıştık, kızımla beraber eşim yanımızda olmadan seyahat ediyorduk, sorulmadı ama bence kesinlikle gerekli bir döküman. Kızım dönüşü yalnız yapacağından kıtalararası yalnız başına uçabilir diye bir ilave satır da yazmıştık.

• @ahmett tebrikler, başarılar, herşey gönlünüzce olsun... biz de aşama değiştirdiğimizden ilgili bölümleri okumaya başladım, bir yer dikkatimi çekti, ilk girişte 1 yıl geçerli vize basmıyorlar mıydı ? "....Vizemizin 9 ay boyunca geçerli olduğu bu vize...." demişsiniz? özel bir durum mu vardı?

• This post is deleted!

• selamlar, biriki gündür ABD giriş noktamızı belirlemek için araştırma yapıyoruz, Boston la başladık ama NewYork JFK ağırlık kazanmaya başladı, 1 hafta boyunca kalmayı düşündüğümüz için şehrin sunduğu imkanlardan da faydalanalım dedik. 1 gün parkta piknik yaparız, 1 gün empire state , 1 gün müzeler , 1 gün zoo ve diğer müzeler 🙂 , 1 gün bilet varsa bir broadway temsili , 1 gün NBA , bu arada bankada hesap açma , telefon hattı alma şu bu vs işte 7 gün geçiverdi bile... Güvenlik / yakınlık bizce öncelikli olduğundan , merkezde Manhattan da 1 hafta konaklama için airbnb ya da otel tavsiyesi varsa alabilir miyim? Burası uygun başlık mı bilemedim ama yardım ve yönlendirmeleriniz için peşinen teşekkür ederim, sevgiyle kalın...

• ⭐⭐

@arkben bizde ilk girişi ny den yaptık.Bir haftaya 2 gün dc geziside sığdırmıştık. Nj de manhattana çok yakın bir yerde airbnb den ev tutup hergün ny ye geçmiştik. Ny bence abd nin her zaman görülmesi en önceolan yeridir.
    Görmeden ölünmesi gereken 1.nci yer olan ümraniyede 7 yıl geçirdikten sonra ölmeden görülmesi gereken 1.nci yer baya iyi gelmişti.

• @arnblt hahaha super, teşekkürler...ümraniyeye baya yakınıım bu arada, hele o alemdağ caddesi 🙂

• @arnblt, içinde söyledi: Gocmen Vize ile ABD'ye ilk giris

@arkben bizde ilk girişi ny den yaptık.Bir haftaya 2 gün dc geziside sığdırmıştık. Nj de manhattana çok yakın bir yerde airbnb den ev tutup hergün ny ye geçmiştik. Ny bence abd nin her zaman görülmesi en önceolan yeridir.
    Görmeden ölünmesi gereken 1.nci yer olan ümraniyede 7 yıl geçirdikten sonra ölmeden görülmesi gereken 1.nci yer baya iyi gelmişti.

Hahahahahahaa konu içerisinde gereksiz ileti olsun istemezdim ama hayatının son 5yılını ümraniyede yaşamak durumunda kalmış biri olarak istemsizce kahkaha attım, bunu yazmadan geçemezdim, üzgünüm😂😂😂 inşallah önce tekrar üsküdara oradan usa ye taşınma planlarımız Allah katında kabul görür.. çok amin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |