Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

• @fetihy çok teşekkürler

• @Muhtaradana biz internetimizi turkiyede kapattık nolur nolmaz diye wifi den de ne yazık ki hiç bağlanamadık, bizi direkt havaalanında arkadaşımız karşıladı ve onun La mountwashingtondaki evine direkt gittik,ertesi gün bank of amerikaya gittik hesap açtırdık ve sorun çıkarmadılar,hemen sonra t mobile a gittik henüz ssn olmadığı için faturalı hat vermediler bizde konturlü bir hat aldık iki kişi için Toplam aylık 65 usd İle sınırsız internet ve konuşma hattı aldık

• @optimistic çok teşekkürler

• @mehmet-JS çok teşekkürler

• @knnrn çok çok teşekkürler bilgi için

• ⭐⭐

@dilara1424 Sirada uzun beklemenize ve ozellikle kedinize cok uzuldum. Bunun dışında her şey olumlu geçmiş aslında. Umarım bundan sonra da her şey olumlu geçer.

• @Drywall çok teşekkürler

• @dilara1424 Tanıdık olması hep bi + oluyor çok iyi

• Merhaba @crazycells hocam,

Asıl talihli benim ve bir ihtimal Amerika'ya önden tek başıma gidebilirim. Eşimin tek başına gelmesi ilk girişte bana veya ona bir sorun yaratır mı? Sürecimiz idari işleme de kalmıştı. Eşimden DS5355 formunu da istemişleri.

yorumlarınızı bekliyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@morpenguen pasaportlar ikinizinde geldiğini söylemiştin. Asıl talihli yani sen girmeden eşin tek başına giremez. Sen girdikten sonra tek başına giriş yapabilir. Sana hiçbir şeycik olmaz

• @morpenguen dediğiniz gibi asıl talihli ilk girişi yapmışsanız ve eşinizde vize süresini geçirmedikten sonra hiç bir sorun olmaz

• ⭐⭐

@morpenguen Ne siz ne de eşiniz sıkıntı yaşamaz. Vizesinde DV1 yazan önce veya beraber girmek zorunda o kadar.

• ⭐⭐

Pazar günü greencard olmadan pasaporttakı bir sene giriş yapabilir damgası ve polisin damgayı acıklayan çıktı yazısı ile thy den direk ucusla atlanta ya gidecegiz ins. Biraz once Facebook'ta thy yetkililerinin birini bu şekilde almadığını okudum. Sorun cıkarmıslar. Boyle bir durum basımıza gelirse ne yapmalıyız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: Gocmen Vize ile ABD'ye ilk giris

Pazar günü greencard olmadan pasaporttakı bir sene giriş yapabilir damgası ve polisin damgayı acıklayan çıktı yazısı ile thy den direk ucusla atlanta ya gidecegiz ins. Biraz once Facebook'ta thy yetkililerinin birini bu şekilde almadığını okudum. Sorun cıkarmıslar. Boyle bir durum basımıza gelirse ne yapmalıyız?

Bu durum bizim başımıza geldi. Pasaportta damga ile Kanada aktarmalı olarak gidecektik. Gözen güvenlik firması görevlileri uçağa alamayacaklarını, başka bir uçuş bulmamızı söylediler. CBP web sitesinden durumu açıklayan sayfaları göstererek ısrarcı oldum. Toronto'daki CBP görevlisi ile mesajlaştılar ve sonunda kabul ettiler. Toronto'da zaten hiç sorunsuz geçmiştik.

Israr etmek ve resmi belgeler ile konuşmak gerekiyor. Zaten aktarmasız uçuşta böyle bir sorun çıkma ihtimali çok düşük.

• ⭐⭐

@knnrn teşekkür ederim Kenan bey. İnsallah süreci atlatırız kolaylıkla. Us immigration admitted stamp diye artınca resmi sitede bulamıyorum. Nasıl ulaşabilirim?

• @HockeyUmpire2
    daha önce Sayın @crazycells farklı bir konu başlığında bu soruyu cevaplamıştı, kendisinin aşağıdaki gönderide bahsettiği 40.sayfanın ekran görüntüsünü buraya bırakıyorum, olmadı bu görüntünün çıktısınıda yanınıza alın, siz direk uçtuğunuz için zaten bir sıkıntı çıkmayacaktır, iyi uçuşlar

Yeşil Kart'ın Adresinize Ulaşmasını Nasıl Takip Edersiniz? https://yesilkartforum.com/forum/post/69723

20200304_190426.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@HockeyUmpire2, içinde söyledi: Gocmen Vize ile ABD'ye ilk giris

@knnrn teşekkür ederim Kenan bey. İnsallah süreci atlatırız kolaylıkla. Us immigration admitted stamp diye artınca resmi sitede bulamıyorum. Nasıl ulaşabilirim?

• ⭐⭐

@Muhtaradana çok tesekkür ederim 🙏 💐 harika 👍

• @knnrn
    Burada anladığım kadarıyla admitted belgesinin, I-551 yerine geçtiği yazıyor , forumdada daha önce bu yönde bilgi söylenmişti, keşke bizim güvenlik görevlilerine bu yönde eğitim verilsede her aktarmalı uçuşta bu tür strese girmesek

• @HockeyUmpire2 aktarmalı uçuşta elinde Green Card olmayan yolcuda kurallar farklı olabilir. Direkt uçuşta, bir şey sormadan geçişinize izin verecekler. Oradaki görevliler oldukça bilgili ve eğitimli. Bazen yolcunun o şekilde seyahat etme hakkı olmasa bile, Amerika’yı, Canada’yı arayıp, rica edip onay aldıkları olabiliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |