Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

• @muse tebrik ederim, hayır dualarıyla Amerika yaşantınızda başlamışsınız. Bende başarılı ve mutlu olacağınıza inanıyorum, bundan sonraki Amerika tecrübelerinizi forumdaki diğer başlıklarda çok görmek isterim. Bu arada çok geçmiş olsun umarım kısa sürede iyileşirsiniz.

• ⭐⭐⭐

@muse Tebrikler, hızlı bir başlangıç olmuş.

Bundan sonraki deneyimlerinizi de yazmanız dileği ile.

Bol şans.

• ⭐⭐⭐

@muse Tüm emareler işin yolunda gideceğine dair olmuş. Tebrikler.

• ⭐⭐⭐

@muse bu deneyim cok güzel olmuş lütfen herkes deneyimini yazsın gidemeyenler olarak büyük zevkle okuyoruz bu yazıları 🙂

• ⭐⭐

@muse Umarım hayatiniz boyunca böyle iyi insanlarla karşılaşırsınız, yeni hayatinizda bol şans diliyorum 🙏

• ⭐⭐

@muse bravo bu ne hız 😊 Siz çok güçlü bir kadınsınız, üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir zorluk yok. Yeni hayatınızda bol şans 😊

• @muse Marketten taze zencefil alip, ince dograyin. Bal ile karisitirip guzelce cigneyerek yiyin. Ertesi gune hicbirseyiniz kalmaz.. Ben cogu antibiyotiklik durumlarimi zencefil ve bal ile cözdum. Gecmis olsun.

• @muse Tebrik ediyorum sizi💪

Barbados böceklerinden ben de nasibimi alıp orada doktora gittim, bi kremle hap verdi. Birkaç günde geçti kaşıntı ama tabi o kan oturacak, moraracak 🙂

Şans sizden yana olsun🍀

• Merhaba arkadaşlar,
    Benim Amerika chicago aktarmali kentucky 'e giris hikayem de şu şekilde oldu..
    11 ekim 2022de istanbul havalimaninda pasaport kontrolü süresinde gözen security tarafından bilgilerim kontrol edildi , amerikada hangi adreste kalacagım soruldu.., sonra check in sirasinda ilk defa gidecegimi söyleyınce biletimi basan görevli bana bavulum baglantili oldugu icin diger ucaga gececegini ama ic ucus oldugu icin yinede bavulu her ihtimale karsi alip almayacagimi kontrol etmemi soyledi..(gruota daha once bu konu icin bilgilendirilmistim ) tesekkur ederek ayrildim son olarak pasaport kontrolunde oturumunuz var mi diye sordular, ben permanent resistant yaziyor altta dedim..O telefonunda birseyleri kontrol ederken Dv. Kapsaminda gidiyorum dedim..Harç pulu ödemedim..Ayrica ucakta bana boarding pass verilmedi..
    Chicagoya indim..yolculuk 11 saat sürdü..ucaktan inince kalabaliga kalmamak icin once inmeyw calıstim, kontrole geldigimde camli bölmeye alınmadim, oldukca sakin bir polis görevlisi bu adreste mi kalacaksin dedi..hayir adresim degisti, su adreste kalacagim dedim..bana baska hiç bir sey sormadi, fotografimı cekti..pasaportuma giris damgasi vurdu..boarding pass oldugunu dusundugum bir kartla birlikte pasaportu uzatirken gulumseyerek good luck dedi...
    Böylelikle ilk girisimi yaptim..valizimi aldiktan sonra 2. Ucagim kentucky icin kontrol bolumune gittim..orada valizlerim tekrar kontrol wdilirken boardong pass karti aldilar, check ine gectim..valizimi verdim..boarding pass'i sordular..orada biri benden aldi dedim..tamam dedi gorevli sahane bir gulumsemeyle.bana 1 numarali terminale gitmemi soyledi..tarif istedim..cok pozitif bir yaklasimla , ve sabirla terminali tarif etti..tesekkur edip terminale gitmek icin minik bir tren yolculugu yaptim... 2. Ucak icin yine erken gitmenin faydasi 1.5 saat beklememe ragmen anlamadim sureyi..ucak yolculugu 2 saate yakin surdu..orada pilim bitti..uyumusum..inmisiz..insanlar ucaktan iniyorlar falan oyle uyanabildim..
    Kabin valizimi aldim, diger buyuk valizimi alacagim ama cikisa yakin yere kadar yurudum..coook uzun yurumusum gibi geldi..hatta dogrumu gidiyorum diyorum kendime , sordum bir gorevliye..
    Valizimi aldiktan 10-15 dakika sonra evdeydim..
    Oldukca rahat, sorunsuz bir yolculuktu..2. Günüme girdim..simdi ssn ve greencardimi bekleme surecindeyim..Onlari da yazarim sonra..
    Buraya gelmek icin yardimlarını esirgemeyen herkese tesekkur eserim..

• ⭐⭐⭐

@semra-karababa Tebrikler. Yeni hayatınızda mutluluklar. Şans sizinle olsun.

• @Erkan-Gürsoy çok tesekkur ederim..

• ⭐⭐⭐

@semra-karababa hayırlı uğurlu her şey gönlünüzce dilediğinizce olsun

• @tolgasatir çok teşekkürler

• ⭐⭐

@semra-karababa Tebrikler hayırlı olsun , yeni hayatınızda mutluluklar.

• @achillesoag teşekkür ederim

• ⭐⭐

@semra-karababa tebrikler, yeni hayatınızda şans sizinle olsun 🙂

• ⭐⭐⭐

@semra-karababa Tebrik ederim. Kentucky'ye gittiğine göre KCC binasını görürsen selam söyle 🙂

• @sytahmt tesekkur ederim

• @Programmer ahahshsh. Parmak sallamak en iyisi sanki..

• @semra-karababa sorunsuz bir seyahat ve ilk giriş olmasına sevindim. Dilerim bundan sonraki hayatınızın her anında böyle güzel gülümseyen insanlarla karşılaşırsınız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |