Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

• @srhnkskn Hocam gözünüz aydın, bundan sonraki hayatınızda her şey gönlünüzce olsun...

• @srhnkskn hayırlı olsun. yeni hayatınızda her şey gönlünüzce olsun.

• ⭐⭐⭐⭐

@srhnkskn benim kuzenim de 2021 kazananı o da Adana dan gitmişti ilk olarak boston a. Hakkınızda hayırlısı olsun.

• @srhnkskn Orada olmadığım için hoş geldin yazamıyorum. O yüzden '' Amerika'ya hoş gittin '' diyeyim 🙂

Umarım her şey gönlünce olur. Şu satırları yazmak seneye bize de nasip olur. Yolun ve bahtın açık olsun dostum

• ⭐⭐⭐⭐

@srhnkskn Hayırlı olsun . Aramıza Hoş geldiniz

• @gucarslan Teşekkür ederim sizlerin de emekleri çok. Allah size de hayırlısıyla en kısa zamanda nasip eder inşaAllah.

• @serkanist Teşekkür ederim. Amin inşallah

• @axlgnr Teşekkürler.

• This post is deleted!

• @denizci10 Teşekkürler darısı sizlere inşallah

• @melcem Teşekkür ederim.

• @hopasej Teşekkürler. Sizlerin de gönlünüze göre olsun inşallah

• @redsat2000 Teşekkürler. Hoşbulduk

• @srhnkskn Hayırlı olsun. Bundan sonrası için başarılar dilerim.

• Sanırım biraz şanslıyım, bu hafta başıma geleni sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu hafta amerika'da yaşayan arkadaşım ne zaman geleceksin diye sordu. Arkadaşı işçi arıyor ama detayları henüz konuşmadık. Kendisi şu an türkiye'de, yüz yüze konuşuruz dedi. Henüz görüşmedik.

Yine bu akşam amerika'ya ilk girişte airbnb den oda kiraladığım amerikalı abi mesaj attı. Tekrar nyc'ye gelmeyi düşünüyor musun diye sordu. Ben de evet, ocak veya şubatta gelmeyi düşünüyorum dedim. Eğer kalacak yerin olmazsa haber ver dedi. Açıkçası 4 gün gördüğüm bir yabancıdan böyle bir mesaj almak beni sevindirdi ve şaşırttı. Şansıma iyi birine denk gelmişim. Amerika'da da çok ilgili davranmıştı.

Not: Ekim de ilk girişi yaptığımda sohbet etmiştim ev sahibiyle. Green kartım var yılbaşından sonra tekrar amerika ya gelip yerleşmeyi düşünüyorum demiştim. O da eğer kalacak yerin olmazsa burada ücretsiz kalabilirsin demişti. Elbette ücretsiz kalmam ayıp olur karşı tarafa ama teklif etmesi bile güzel. En azından ilk zamanlarda kalacak yer sıkıntısı çekmemiş olurum.

Hem iş mesajı hem de kalacak yer mesajı aynı hafta durduk yere geldi. O yüzden çok şaşırdım bu duruma. Sanki amerika'ya gitmem için bir işaret gibi. 😃

• ⭐⭐⭐

@orhan-cabarov, içinde söyledi: Göçmen Vize ile ABD'ye ilk giriş

Sanırım biraz şanslıyım, bu hafta başıma geleni sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu hafta amerika'da yaşayan arkadaşım ne zaman geleceksin diye sordu. Arkadaşı işçi arıyor ama detayları henüz konuşmadık. Kendisi şu an türkiye'de, yüz yüze konuşuruz dedi. Henüz görüşmedik.

Yine bu akşam amerika'ya ilk girişte airbnb den oda kiraladığım amerikalı abi mesaj attı. Tekrar nyc'ye gelmeyi düşünüyor musun diye sordu. Ben de evet, ocak veya şubatta gelmeyi düşünüyorum dedim. Eğer kalacak yerin olmazsa haber ver dedi. Açıkçası 4 gün gördüğüm bir yabancıdan böyle bir mesaj almak beni sevindirdi ve şaşırttı. Şansıma iyi birine denk gelmişim. Amerika'da da çok ilgili davranmıştı.

Not: Ekim de ilk girişi yaptığımda sohbet etmiştim ev sahibiyle. Green kartım var yılbaşından sonra tekrar amerika ya gelip yerleşmeyi düşünüyorum demiştim. O da eğer kalacak yerin olmazsa burada ücretsiz kalabilirsin demişti. Elbette ücretsiz kalmam ayıp olur karşı tarafa ama teklif etmesi bile güzel. En azından ilk zamanlarda kalacak yer sıkıntısı çekmemiş olurum.

Hem iş mesajı hem de kalacak yer mesajı aynı hafta durduk yere geldi. O yüzden çok şaşırdım bu duruma. Sanki amerika'ya gitmem için bir işaret gibi. 😃

Tahtaya vur 🧿

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@orhan-cabarov hele şükür en sonunda kendi cesaretini topladın kaç kişi yazarsa yazsın eğer kişi kendisi inanırsa ozaman olaylar gerçekten de meydana gelir.

• @orhan-cabarov Dünyanın neresinde olursa olsun, iyi insanlar iyi ki varlar dedim yine. Şansınız devam ediyor gibi maşallah 🙂

• @orhan-cabarov Allah işini hep ras getire.. Hangi hocaya gittin bizede söyle bizide okusun üflesin 😊Hangi muhtaca el uzattın bizede söyle 😊Hangi hayvanı doyurdun söyle 😊Hangi yetime el uzattın bilmek isteriz 😊😊 Şaka bi yana çok mutlu oluyorum kendi adıma bu şekilde güzel haberler okudukça.. 🗽

• ⭐⭐⭐⭐

@Orhan-Cabarov hersey kolayina gelsin. Sansin bahtin olsun. Umarim bu surecte ruzgar hep senden yana olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |