Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İzmir bu ne sessizlik böyle. Hani şu fırtına öncesi dediklerimizden bir şey ama sonu güzel olsun. Nasılsınız bu arada. Keyifler nasıl? 🖐

• @nicomedian4135 sizler hoşgeldiniz bizler iyiyiz sizler nasılsınız

• @nilfersev DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nicomedian4135 sizler hoşgeldiniz bizler iyiyiz sizler nasılsınız

Çok teşekkürler. An itibariyle küçük oğlum annesinin ayağında İngilizce sayı sayıyor. 3 yaşında ve bunun bir işaret olmasını umdum birden. Tam da şu anda. 🙏Çok şey mi istiyorum diye düşünüyorum. Ya da ben kafayı yemek üzereyim. 😭😋😉🙏

• @nicomedian4135 işin açıkçası bende öyle düşündüm ilk zamanlarda heyecan ile. Sonradan algıda seçicilik olduğunu düşündüm . Ama umarım hepimize çıkar.

• @nilfersev DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nicomedian4135 işin açıkçası bende öyle düşündüm ilk zamanlarda heyecan ile. Sonradan algıda seçicilik olduğunu düşündüm . Ama umarım hepimize çıkar.

Umarım. 🙏 Geçen yılın forumlarında gece gece moralim bozuldu. Hayali güzel umarım gerçeğe dönüşür. Ne diyelim hakkımızda hayırlısı. Çok ta şey etmemek lazım 😎😋

• @nicomedian4135 DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nilfersev DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nicomedian4135 haklısınız önemli olan çıkması sonradan herşey yoluna giriyor. Biz daha çıkmadan ev kiralarına eyaletlere falan bakar bulduk kendimizi. Olurda günün birinde amerikaya yerleşirsek floridaya gitmeyi düşünüyoruz iklimini seviyoruz

Zaten İzmir den giden birisinin NY illinois ya da yukarı eyaletlere gitmesi beklenemezdi. 😊 O hayal kurma durumu bizde de var ancak texas veya florida bu noktada bizim gibi izmirlilere daha uygun gibi ✌️ kendi adıma Houston ya da Austin şehirleri florida da Orlando mantıklı seçenekler gibi duruyor. Hakkımızda hayırlısı.

Green card çıkarsa aklımda houston var ama .Houstona nazaran şikago nasıldır acaba.çünkü şikagoda doktor akrabam var.20 yıldır falan ordadır.tanıdık olması iyidir.ama yaşam şartları iş olanakları bakımından iki şehir arasında nasıl farklılıklar vardır

• @sadikcagan DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nicomedian4135 DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nilfersev DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@nicomedian4135 haklısınız önemli olan çıkması sonradan herşey yoluna giriyor. Biz daha çıkmadan ev kiralarına eyaletlere falan bakar bulduk kendimizi. Olurda günün birinde amerikaya yerleşirsek floridaya gitmeyi düşünüyoruz iklimini seviyoruz

Zaten İzmir den giden birisinin NY illinois ya da yukarı eyaletlere gitmesi beklenemezdi. 😊 O hayal kurma durumu bizde de var ancak texas veya florida bu noktada bizim gibi izmirlilere daha uygun gibi ✌️ kendi adıma Houston ya da Austin şehirleri florida da Orlando mantıklı seçenekler gibi duruyor. Hakkımızda hayırlısı.

Green card çıkarsa aklımda houston var ama .Houstona nazaran şikago nasıldır acaba.çünkü şikagoda doktor akrabam var.20 yıldır falan ordadır.tanıdık olması iyidir.ama yaşam şartları iş olanakları bakımından iki şehir arasında nasıl farklılıklar vardır

Chicago gerçekten soğuk bir şehir. Her şey bir yana bu bile başlı başına bir etmen. O nedenle olsun da derdine bakarız demek en güzeli demek daha doğru olur 🙏🖐✌

• İzmirden herkese selamlar her şey gönlünüzce olsun.

• İzmirliler şans hep sizden yana diyorlar doğrumu? Ses verin bakalımmm 😁😎👍🏻🗽🇺🇸

• ben kendime kesin gözüyle bakıyorum ilk başvuru + izmir 🙂

• Bu dakikadan sonra gerçek olmasını ı kadar gönülden istiyorum ki anlatamam.

• Bu başlıktan kaç kişiye çıkacak bende merak içindeyim

• Ankara'dayım ama aranıza bende kaynayayım şansya belki komşuda pişer bize de düşer 😊 😊

• İzmirlilere kesin çıkıyor denenmiş test edilmiş abd goverment tarafından sertifikalandırılmış, papa tarafından kutsanmış bir şehirdeyiz 🤭😎😁🇺🇸🗽

• @topraxxx Bir iki kere İzmir'e tatille gelmişliğim var hatta bir gün emekli olabilirsem yerleşirim düşüncemde vardı her zaman acaba beni de İzmir kontenjanından alırlar mı ne dersin 🙂 İzmir marşınıda ezbere biliyorum 🙂

• @rüzgar izmir böyle bir yer... Bir kere geldinmi havasından kokladınmı, suyundan içtinizmi, kızlarını gördünüzmü vazgeçemezsiniz 😁🤭

Duyduğum en olumsuz şey izmir için, izmirin havasına ve kızlarına güven olmaz lafıdır 😎🤣😅

• ⭐⭐

ben izmirde askerlik yapdım bornovada
    izmir candir

• @topraxxx DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

@rüzgar izmir böyle bir yer... Bir kere geldinmi havasından kokladınmı, suyundan içtinizmi, kızlarını gördünüzmü vazgeçemezsiniz 😁🤭

Duyduğum en olumsuz şey izmir için, izmirin havasına ve kızlarına güven olmaz lafıdır 😎🤣😅

o lafı bende duydum 😊 demek ki kızları çok üzüyorlar üzmeyin bayanları

@yapay-zeka DV2020 İzmir adayları buraya içinde söyledi:

ben izmirde askerlik yapdım bornovada
    izmir candir

Ben ilk gittiğimde doğasına insanına aşık oldum hep içimde uhdedir ABD olmasa da İzmir'e eninde sonunda bir gün taşınacağım

• ⭐⭐⭐⭐

bende staj yaptım ege üniversitesinde bornova kyk da kaldım tüm yaz 😃

• @rüzgar izmir başkadır gerçekten. İnsanı hemen etkisi altına alır. Gidince hemen ararsın. Geri dönmek istersin. İlginç bişey ama öyle. Otobüsle en uzak mesafe 45 dakikadır. Sakindir. Keşmekeş yoktur. Hertürlü sosyal aktivite mevcut. Tavsiye ederim. Sadece bu sene istanbuldan 70 bin civarı kişi taşınmış... İzmire

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.9k

| | | |