Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar,

Greencardim temmuz ayinda ulkeye girerken degistirdigim adrese degil de, konsoloslukta verdigim adrese gidince bana ulasmadi. Postaci geri yolladi ve yanlis adres beyaninda bulundum Agustos ayinda.

Mailde soyle bir bilgi var(28 Ağustos):

What We Will Do
    We will re-mail your card to you as soon as possible; your card should arrive within 120 days.

Bu durumu yasayan birisinin yorumunu okumustum uzun zaman once, kendisi ya da ayni durumu yasayan kisiler donerse cok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@okanserbes Eger 120 gun gectiyse ve hala ulasmadiysa su siteden tekrar isteyebilirsiniz:

Kapida adres degisikligi yapmanin disinda USCIS sitesinden de adres degisikligi yapin kesinlikle. Hala Green Card gelmezse USCIS call center'i arayip durumu sorabilirsiniz.

Bu tur nedenlerden oturu DS260 formuna yazdiktan sonra adres degistirmemenin onemine vurgu yapiyoruz forumda. Bu tur degisiklikler karisikliga neden olunca hem her sey gecikiyor, hem de sizin ugrasmaniz gerekiyor her asamayla. Resmi sureclerde standartlarin disina mumkun oldugunca cikmamak lazim.

• Tesekkurler! Verdiginiz linkten tekrar basvuracagim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |