Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• biz plano bolgesinde yasiyoruz, Dallas cok genis bir metropol forth worth ile birlikte. O yuzden fazla genelleme yapmamak gerekir. Nispeten plano, frisco gibi bolgeleri biliyorum ve bu bolgelerde kesinlikle guvenlik sorunu yok.
    finans , yazilim, havacilik ve lojistik sektorleri baya buyuk sektorler.

• Arkadaşlar GC ile Amerikaya gelen bir kişi Dallas'ta hayata tutunabilir mi?
    Orada ne kadar Türk var ve nasıl insanlar?
    Dallas iyi bir tercih mi?
    Houston ve Dallas arasında gelip gidiyorum sizce hangisi neden?
    Orada yaşayanlardan orada yaşadığı tecrübeleri bilmek istiyorum
    saygılar...🙏🏻 😀

• This post is deleted!

• @Murat-Yılmaz Ben inşallah ablamın yanına geçeceğim ilk etapta ve kendisi Planoda oturuyordu. Geçenlerde Mckinneyden ev aldılar ve oraya taşındılar. Bende malum olarak ilk etapta olacağım. İki tarafıda bana gösterdiği ve araştırdığım kadarıyla çok beğendim. Güzel bir yer ve pek sorun teşkil edecek bir durumda görünmüyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

en güncel yaşam maliyetleri hakkında bilgi veren video

• Merhaba, gectigimiz hafta Texas'ta normalde beklenmeyecek derecede soguk hava sartlari yasandi. Detaylar icin bir yaziya denk geldim,

Merak edenler bakabilir.

Kimi evlerin elektrigi 30 saat kesik kaldi, kimi evlere rotasyonlu 1 saat elektrik verdiler. Cogu yol kapaliydi (trucklar ise yaradi). Su hatlari dondu ve genlesen su borulari patlatti. Uzun sureli su kesintileri yasandi. Cogu is yeri bir hafta kapanma karari aldi. Marketler yine talan edildi. Su, yiyecek, yakacak odun bulunamadi. Zor gunlerdi ama dostlarimiz sayesinde atlattik.

• kafalar cok karıstı ıklım desek dallas antonıa nu onune gecıyor ama yasam daha pahalı anladıgım kadarıyla ne yapıcaz bılemedım

• @Jimmy-McGill bu soruna cevap aldıysan banada bıldırrımısın pek fazla paylasım yapan yok nedense bır gıdeyım cosacak buralar buda tarıhe not dussun

• Yarın Dallas’a geliyorum gezmeye. Bekar arkadaslardan kimler orda yasıyor,gorusebiliriz

• @Erkangeziyor bızım ıcınde gezezdedostum bak bakalım bır yorum yap bızde aılecek yerlesmeyı dusunuyoruz

• Kanalima beklerim arkadaslar 🙂 Dallas'ta yasamaktayim.

Forth Worth şehrindeki çok eski kovboy yerleşimine Stockyard'a gidiyoruuzz. Cattle drive izlemeden Teksastan gidilmezmiş öyle dediler😜 Ayrıca kovboy gösterisine de katıldık gerçek silahlarla gösteriler yaptılar. Sonrasında da ünlü teksas kovboy mağazalarını beraber gezdik.

• Herkese merhaba arkadaşlar. Dallas'ta ev kiraları biraz yükseliyor mu yoksa bana mı öyle geliyor? 🙂

Saygılarımla...

• ⭐⭐⭐

THY'nin İstanbul'dan Dallas'a direk uçuşlara başlaması buradaki Türkler için çok sevindirici olmuştur. Ayrıca buraya yerleşmeyi seçenekleri arasına koyanlar için de artı bir puan direk uçuşlar.

• şu an biz de Dallası düşünüyoruz. bakalım.

• Dallas bolgesine talep artiyor. Talep dogrultusunda ev ve kira fiyatlari da ucusa gecmis durumda. Enflasyon baya hissediliyor. Market fiyatlarina fazlasiyla yansidi, yansimaya devam ediyor. Benzin desen gallonu 2$ olan benzin 4, 4.5$ civari suan. 300binlik evler 500-600bin oldu. Ulke genelinde ev piyasasinda asiri bir artis var. Gelecek arkadaslara kolayliklar diliyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

Perşembe günü eşimle birlikte Dallas ta olacağız. Oradaki arkadaşlar görüşmek isteriz.

• @denizci10 Sizin ınstagram ya da youtube kanalınız var mı? takip etmek isterdim. güncel takip)) seneye inşallah biz da gideriz.

• ⭐⭐⭐⭐

@incomprisa instagram denizci10 benim, burculives de eşimin hesabı

• Dallastan herkese selam arkadaşlar ,bildiğim bir şey varsa burayla ilgili söylemek isterim,sorularınız varsa cevaplamak isterim bilgimce

• @benjaminblacks Çocuklu aile için Dallasta hangi semt önerirsiniz? kızım direk ilkokula başlar oğlum kreşe..
    anladığım kadar kiralacağımız ev okullara yakın olmalı bir de okulların puanları yüksek olmalı rating yani..

Benzer Başlıklar

• 34
  • 76
  • 97
  • 19
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |