Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @knnrn, içinde söyledi: Ds-260 Adres Bilgisi Sonradan Verilir Mi

@mahur-beste DS-260 formunun doldurulduğu tarih itibariyle güncel ve doğru olması gerekiyor. Bundan sonra meydana gelen değişiklikleri mülakat öncesi ve sırasında bildirebilirsiniz. Neden geç bildirdin demezler.

Bu durumda bebek/çocuk adayların sağlık kontrolü (ungan süreci) ne şekilde olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mr-Planner her zaman söylüyoruz forumda geçmişte bu durumda kalanları önce araştırsanız diyoruz aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz @JackFoxy yazısı var.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri/1505?_=1666333718651

• @ayvalik10, içinde söyledi: Ds-260 Adres Bilgisi Sonradan Verilir Mi

@Mr-Planner her zaman söylüyoruz forumda geçmişte bu durumda kalanları önce araştırsanız diyoruz aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz @JackFoxy yazısı var.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/3423/dv2021-mulakat-deneyimleri/1505?_=1666333718651

Merhaba. @JackFoxy nin postunu okumuştum. Ancak sormaktan amacım hamile veya çocuğun muayeneleri nasıl yapılır değil. Ben ilgili başlığa taşıyayım burayı meşgul etmeyeyim. Ok yine de iyi oldu jack in postunu hatırlamış olduk

• Merhaba,

DS260 formuna greencardın göndereleceği adresi boş bırakıp, vize görüşmesi sırasında amerikadaki adresi belirtsek problem olur mu ? Yani DS260 formunda vize görüşmesine kadar amerikadaki adres yazılı olmayacak.. Bu bir problem yaratır mı ?

• Selamlar arkadaşlar, hepinizin bildiği gibi greencard çekilişini kazandıktan sonra hızlıca DS-260 formunu doldurmamız gerekiyor.
    Formda bir tane Amerika adresi isteniyor. Benim Amerika'da hiçbir tanıdığım yok, gitmek istediğim yerde bir kaç tane Türk arkadaşa yazdım ama dönüş alamadım böyle bir durumda DS-260 formunda o kısmı boş bıraksak mülakatta bize eksi olarak dönüş sağlar mı ya da direkt olarak elenmemize mi sebep olur ? Ya da böyle bir durumda nasıl bir adres sağlayabilirim ? Bilen arkadaşlarım yardımcı olursa çok sevinirim.

• @kartal989 hayır sorun yaratmıyor. konsolosluk görüşmesine gittiğinizde belgelerinizi teslim ederken görevliye adresinizi güncellemek istediğinizi ifade edip istediğiniz adresi verebilirsiniz.

• @Bywatt şöyle ki vizeyi alabilmeniz için bir us adresi şart. ancak mülakattan önce belgelerinizi verirken görevliye bulduğunuz bir us adresini o aşamada iletebilirsiniz. açıkçası ben de bu durumdayım ama kazandıktan sonra birçok forum kullanıcısı adres konusunda yardımcı olur diye yazılıyor yine forumda.

• merhaba greencard cekilişini kazananlardanım ds260 formunu dolduruyordum ama amerikada bir adres göstermem isteniyor. Bana yardımcı olabilir misiniz?

• ⭐⭐

@misha90 adresi sonra yazabiliyorsunuz. Dv2024 aşamaları diye başlık var ordan devam edin sorularınıza.

• This post is deleted!

• Arkadaşlar herkese selamlar;

Adres gösterme veya sonradan değiştirme hususlarında nedense net bir doğru bilgiye ulaşamadım. Birkaç birbirinden farklı yorumlar gördüm. Burada öncelikle kendim için sonrasında ise bir sonraki arkadaşların faydalanması için mühim bir konuda soru sormak istiyorum.

Biz dv-2024 talihlisiyiz ve ds260 formunda california da bir arkadaşımın adresini belirtmiştik fakat sonrasında araştırdıkça Floridaya yerleşmeye karar kıldık. Şimdi bu adres değişikliğini nasıl yapmalıyız? Vize maili geldikten sonra dosya açtırma ile mi yapmalıyız? Burada muhattabımız KCC mi yoksa konsolosluk mu? Konsolosluk ise telefondan mı mailden mi iletişim kurmalıyız ? Dosya açtırmayacaksak nasıl yapacağız detaylı bir şekilde yanıtlayabilen olursa çok seviniriz. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler 🙏😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ozpirinc, içinde söyledi: Ds-260 Adres Bilgisi Sonradan Verilir Mi

Arkadaşlar herkese selamlar;

Adres gösterme veya sonradan değiştirme hususlarında nedense net bir doğru bilgiye ulaşamadım. Birkaç birbirinden farklı yorumlar gördüm. Burada öncelikle kendim için sonrasında ise bir sonraki arkadaşların faydalanması için mühim bir konuda soru sormak istiyorum.

Biz dv-2024 talihlisiyiz ve ds260 formunda california da bir arkadaşımın adresini belirtmiştik fakat sonrasında araştırdıkça Floridaya yerleşmeye karar kıldık. Şimdi bu adres değişikliğini nasıl yapmalıyız? Vize maili geldikten sonra dosya açtırma ile mi yapmalıyız? Burada muhattabımız KCC mi yoksa konsolosluk mu? Konsolosluk ise telefondan mı mailden mi iletişim kurmalıyız ? Dosya açtırmayacaksak nasıl yapacağız detaylı bir şekilde yanıtlayabilen olursa çok seviniriz. Şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler 🙏😊

Herkesin sureci, adres degisiklik zamani farkli oldugu icin herkese verilen cevaplarin farkli olmasi da normal...

Konsoloslugun su anki DV calisma sisteminde DS-260 formunuzu actirmak sizi geriye atacagi icin mulakat tarihi almadan formunuzu actirmamanizi tavsiye ederim. Mulakat tarihi aldiktan 1 hafta sonra konsolosluga yazip adres guncellemesi yapmak icin formu acmalarini isteyin. Formu actiklari zaman guncellemeleri yapip yeniden gonderirsiniz.

• Merhabalar;

Ben DS-260 formunda belirttiğim greencard ve ssn’in gideceği adresi ve isim soyisim verdiğimiz tanıdık bilgilerini değiştirmek istiyorum. Mülakat maili aldıktan sonra dosyayı açtırmak mı yoksa mülakata giderken kağıda yazıp vermek mi doğru olan ? Bu konuda ne yapmalıyım acaba şimdiden teşekkür ederim.
    @knnrn @crazycells @gucarslan

• ⭐⭐

@buklet bunun için forum açtırmanıza gerek yok. Mülakat öncesi adresinizi değiştirebilirsiniz. 2023 mülakat deneyimlerini okumanızı tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |