Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nilfersev çok teşekkür ederim hocam minnettar oldum size...

• farklı bilgilerin olduğu bir video. paylaşmak istedim 🙂

• Bu arkadaşta Houston'da da bir süre yaşamış daha sonra NYC 'ye taşınmış ve inşaat mühendisi olarak çalışıyor, videolar bilgilendirici, inşaatçılar meslekleriyle ilgili bilgi edinebilir.

• bu kanalı da yeni önerdi youtube . siz de bir göz atabilirsiniz

• ⭐⭐

@tolga-bezgin Gercekten faydali ve eglenceli bir video. Paylasim icin tesekkurler. 🙂

• Herkese selamlar. Forum sayfalarını vakit buldukça tek tek okuyorum. Bu bölümü yeni bitirdim. YouTube da abone olduğum ve sürekli videolarını izlediğim arkadaşların da foruma üye olmasına çok sevindim. Sevgili @semavi (Kadir Zora), @mhepekiz (Amerika Yolu), @cancolpan (Ver elini Amerika) hepinize paylaşımlarınız için teşekkürler.
    Özellikle sevgili Can Çolpan sizin videolarınız sonucunda GC başvurularına başladım. 32. videoyu izlediğimde (aynı dertlerden muzdarip olduğum için) eşime dedim ki “ ne dersin tüm yaşantımızı değiştirmek için adım atalım mı?”. Cevap tam istediğim gibi olmuştu:“Evet “ .
    Artık durmak yok. Çıkana kadar devam.
    Umarım hepimize çıkar. İyi ki bu foruma üye olmuşum. Hepinize selamlar olsun.

• Yasaklı

@mehmet-js kendi deneyimlerimizle size ve gitmek isteyenlere bir nebze olsun faydamız olabiliyorsa ne mutlu. Tüm arkadaşlar aynı düşünceyle faydalı olmak için bunu yapıyor. Sevgiler, selamlar ve bol şans

• @nilfersev ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

bu kanalı da yeni önerdi youtube . siz de bir göz atabilirsiniz

giresunlu deli biri 🙂 seviyorum bu kadının videolarını

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dustyblue Daha önce bu youtuber burada paylaşıldı

• @ayvalik10 zaten @DustyBlue ilgili mesajı alıntılayıp yorum yazmış, yeniden paylaşmamış..

• oğlum iş buldun mu iş? yok.
    meslek öğrendim mi? yok
    kendi işini başlattın mı? yok
    ne yapıyorsun? ssssssssaçımı kaşıyorum idris usta.

• idris usta nın videoları genelde eğlencelidir ama çok boştur. geyiktir bilgi de vardır ama azdır ve bayanlarında izlemesi uygun olmayabilir çünkü ağzı bozuktur. bu arada sanırım idris usta youtube'u bıraktı.

• idris usta denen adam kolpanın önde gidenidir. birinci elden tanıdığım insanlardan duyduğum budur. öyle ki benzinlikte karşılaşıp aa idris usta nasılsın diyenlere ben ne dediğinizi anlamıyorum deyip arabaya binip kaçmışlığı var elemanın.

• Girişimcilik hususunda Serkan Yürekli'nin videoları birçok kişiye fikir verebilir.

• Ben video cekenler hakkinda yorum yapmam genellikle ama bir kac defa adimin idris usta ile ayni cumle icerisinde anilmasi video cekmemi sonlandiracak noktaya getirmisti beni...

• @semavi Amerika'yla ilgili gerçekten düzeyli ve kaliteli video çeken kişilerden (youtuber demiyorum çünkü kendini öyle tanımlamıyorsun :)) birisin, adeta yaşam koçu gibi. O yüzden sakın videolarınızı sonlandırmayın. Ayrıca Emrah Ateş isimli arkadaşta çok kaliteli ve dolu içerikli videolar çekmekte. Kendisi Dallas'ta aşçılık yapmakta. Merak eden arkadaşlara tavsiye ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |