Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

idris usta

• @burak-tayanc Takip.

• @burak-tayanc Şef sizi burada görmek güzel. Kanalınızı seviyorum, bence en samimi ve gerçekçi kanallardan biri.. yolunuz açık olsun güzel aile...

• @burak-tayanc teşekkürler videolarınız için,detaylar hayatın kendisi lütfen detaylara daha çok önem verin,sevgiler ve umarım seneye görüşmek üzere

• ⭐⭐

Can Çolpan kanalını kapatmış. Üzüldüm. Sebebi hakkında bilgisi, fikri olan var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@saulgoodman Haftasonu birlikteydik. Bu konuda fazla konuşma fırsatı olmadı ama bana söylediği kadarıyla videolara gelen yorumlar yüzünden kapatmış.

• @saulgoodman ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

Can Çolpan kanalını kapatmış. Üzüldüm. Sebebi hakkında bilgisi, fikri olan var mıdır?

Siz söyleyince fark ettim. Çok üzüldüm çok değerli bir arkadaş
    Can Çolpan her şey için sağ ol emeğine yüreğine sağlık ....Seni çok iyi anlıyorum....

• @knnrn ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

@saulgoodman Haftasonu birlikteydik. Bu konuda fazla konuşma fırsatı olmadı ama bana söylediği kadarıyla videolara gelen yorumlar yüzünden kapatmış.

Keşke sadace yorumları kapatsaydı birkaç tane saçma insan yüzünden kapamasaydı..

• İsabet olmuş.. pek samimi görmemiştim ben kendisini. Ne yorumlarıma ne attığım e-maillere zahmet edip iki kelime cevap yazmamıştı. Bu düşüncelerimi yazdıktan sonra aldığım özel mesajlardan da anladım ki böyle düşünen sadece ben değilmişim.

• @saulgoodman alla alla fark etmemiştin sizden duydum

• Can Çolpan'ın videolarını çok severdim üzüldüm şimdi duyunca, duyarsa selamimiz olsun kendisine.

• Ayrıca sayın @burak-tayanc takipteyiz, video sayıları da artıyor, sevgiler.

• Emrah ateş favorim

• Ahmet serdar eker diye bir youtuber kaliteli videoları var tavsiye ederim.

• @murat-taskin ne samimiyetsizliğini gördünüz can bey'in bilmiyorum ancak, çok değerli bilgileri boş muhabbet yapmadan bu kadar düzgün ifade edebilen başka birini hatırlamıyorum.

Şahsen üzüldüm kanalı kapatmasına. bilgileri değerli bulan ve bu yüzden takip eden insanlar için kayıp olmuş. Bir şekilde beğenmeyen insanların takip etmemek gibi bir seçenekleri varken, anlamsızca olumsuz yorumlar yapıp karalaması hoş değil. İnsanları anlamak gerçekten güç.

edit: @cancolpan kanalı tekrar açmanıza ve hatta yeni videolar gelecek olmasına çok sevindim. Gerek sizin, gerek @semavi nin verdiği magazinden, boş muhabbetten uzak değerli bilgiler. tabi kıymetini bilene.

• @coder Gerekçesini yukarıda yazdım tekrar okuyun lütfen. Ben kendi düşüncemi yazdım sadece. Siz farklı düşünebilirsiniz. Ayrıca videoları kötü falan da demedim. Gayet faydalı ve başarılı idi.

• Pek aktif olarak video atmasa da sanırım bu forumdan olan Okan SERBES de videolar atıyor özellikle Lyft videoları

• @knnrn Yoruma kapatacaktı en güzeli. İnsanımızın medeniyet yolunca yürüyecek çok yolu var daha 😞
    Yapıcı olmak kaf dağı bize 😞

• @murat-taskin Kızılderililere mal edilen bir durum ifadesi var lisede öğrenmiştim sanırım. Çok doğru izah etmiş anlatmaya çalıştığı kavramı. Kabaca şöyledi sanırım: "Birisi hakkında karar vermeden, gök yüzünde bir ay eskiyinceye kadar, onun makosenleriyle dolaş."
    Ben çok fazla şey öğrendim Can'dan. Karşılaşınca samimi bir teşekkür edeceğim kendisine (bir büyüğe danışırken 🙂 )

• @caglaror ABD'deki Turk Youtuber tavsiyeleri içinde söyledi:

@murat-taskin Kızılderililere mal edilen bir durum ifadesi var lisede öğrenmiştim sanırım. Çok doğru izah etmiş anlatmaya çalıştığı kavramı. Kabaca şöyledi sanırım: "Birisi hakkında karar vermeden, gök yüzünde bir ay eskiyinceye kadar, onun makosenleriyle dolaş."
    Ben çok fazla şey öğrendim Can'dan. Karşılaşınca samimi bir teşekkür edeceğim kendisine (bir büyüğe danışırken 🙂 )

Size katılıyorum çok güzel özetlemişsiniz durumu can bey siteyi takip ediyorsa teşekkürler..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |